Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

QUOTE(Leveret @ 2015 04 19, 11:14)
pirkdama ir žinojau, kad pasta visai neputoja, bet matyt, prie to reik priprast, nes asmeniškai aš valytis su neputojančia pasta nemoku  unsure.gif Skonis ir kvapas specifinis, lyg odontologo kabinete, bet man netrukdė, netgi kažkoks malonus. Išvalo gerai, dantys lieka švarūs, bet trūksta gaivumo pojūčio po to. Pirkau, kadangi mano dantenos linkusios kraujuoti, o ši pasta turėtų padėt, bet kad tai pakomentuočiau reik ilgiau panaudot. Kolkas sakau, kad nekartočiau.

aš dabar naudoju jų dantų pastą su mangais. Tai atsiliepimas labai panašus. Prie to neputojimo reikia priprasti, trūksta gaivso, skonis malonus, bet nekartočiau. o dar brangi... ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš išbandžiau VIVI mango kremą kūnui, ir rankų kremą, bet išsigandau, nes ant odos pastebėjau, kad labai padaugėjo apgamų, ir net tokių karpučių/apgamukų. Nebenaudoju, tai rudos apgamos neišnyko - karputės kiek sumažėjo.
Galvoju čia man toks poveikis, bet kolegei atidaviau viską, tai ši irgipastebėo apgamų pagausėjimą.
Ar jums taip nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(mergelytė @ 2015 04 29, 21:56)
Sveikos,

Aš išbandžiau VIVI mango kremą kūnui, ir rankų kremą, bet išsigandau, nes ant odos pastebėjau, kad labai padaugėjo apgamų, ir net tokių karpučių/apgamukų. Nebenaudoju, tai rudos apgamos neišnyko - karputės kiek sumažėjo.
Galvoju čia man toks poveikis, bet kolegei atidaviau viską, tai ši irgipastebėo apgamų pagausėjimą.
Ar jums taip nebuvo?


neįmanoma, kad apgamai atisrastų nuo kosmetikos. Padidėti pigmentacija gali, tačiau tai nėra apgamas, o ir atsirastų ji nuo rūgštinės kosmetikos ir buvimo saulėje. Manyčiau, kad gal taip sutapo - pavasaris, yra nemažai žmonių kuriems pavasaris daro įtaką. O karputės vėlgi virusinis dalykas, ne nuo kremų jos atsiranda...
Atsakyti
Aprašiau blog'e Greipfrutų dušo gelį. Jei kam įdomus pilnas atsiliepimas - spūstelkit ant nuotraukos. Bet šiaip, jau minėjau praeitam puslapy, tai galiu tik dar kart pagirt. Kvapas gaivus ir malonus, išties primena greipfrutus, neatrodo sintetinis, o oda nusiprausus švelni ir neišsausinta. 4u.gif Reikės bandyt ir braškinį galbūt.
user posted image

O va apie Juodųjų kmynų kremą net neturiu nuomonės kol kas, nors naudoju ir reguliariai jau kurį laiką.. Kvepia maloniai, konsistencija lengva, tepasi ir lengvai, neblogai geriasi, pasitepus nepalieka nemalonaus pojūčio, bet ar padeda pabėrimams.. Nežinau.. g.gif Nepasakyčiau, kad nuo jo dar išbėrė, tai pliusas, bet kažkokio pagerėjimo bent kol kas dar nepastebėjau.. O ir vieną naudojant kiek pasausėja oda. Dabar naudoju kremą dieną, o naktį kokiu jojobos aliejumi tepu, tai šitaip nesausina. Bandysiu toliau naudot, gal ilgėliau panaudojus pagerėja.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergelytė @ 2015 04 29, 21:56)
Sveikos,

Aš išbandžiau VIVI mango kremą kūnui, ir rankų kremą, bet išsigandau, nes ant odos pastebėjau, kad labai padaugėjo apgamų, ir net tokių karpučių/apgamukų. Nebenaudoju, tai rudos apgamos neišnyko - karputės kiek sumažėjo.
Galvoju čia man toks poveikis, bet kolegei atidaviau viską, tai ši irgipastebėo apgamų pagausėjimą.
Ar jums taip nebuvo?


O aš galvojau, ir nuo ko man rankas paberia... tikrai ne tai karputėm, bet tokiais spuogučiais... Ir prasidėjo nuo tada, kai pradėjau būtent šį rankų kremą naudot...
Atsakyti
Stengiuosi palaikyti lt produkcija, bet mano pažintis su uogauoga buvo pirmesnė ir nelabai vykus, tai labai atsargiai žiūrėjau į VIVI.
Tačiau man daug labiau patiko ši, nei uogauoga. Nežinau gal pataikiau įsigyti produktus, kurie visai nieko ir man tinka.
Turiu šitą http://www.vivi.lt/l...silko-peptidais kremas greitai įsigeria, puikus, kaip makiažo pagrindas,deja man per mažai drėgmės, mano oda itin sausa, todėl ateityje žadu kažką įsigyti intensyvesnio. bet pasitepus du kartus vieną kartą susigeria ir antrą kartą šitas kremas smagus, galbūt kartotinas,kaip išbandysiu kažką intensyviau ir oda nebus tokia išausėjus.
Turiu dantų šepetėlį, tai kažkas vau, tikrai išsiplovus jaučiasi išsiplovimas.
Kas be ko į komplektą įsigijau dantų pastą http://www.vivi.lt/l...ta-su-kalidentu kažkas čia minėjo, kad nėra gaivos ir pan. Nežinau,kaip kitos, bet šita pasta tikrai bus kartotina, ne per daug aštri mėta ir gaivumas, bei jausmas po jos labai geras, man tikrai patinka, galbūt ateityje norėsiu su mira ir gvazdikėliais išbandyti, aš įsivaziduoju, jog kažkam galbūt nepatinka, nes gvazdikėlis pats toks gana įdomaus skonio, bet aš mėgstu man skanus prieskonis, taip , jog ir pastoje neturėtų nepatikti.
http://www.vivi.lt/l...nkoms-ir-pedoms šitas kremas pasaka, kvapas ir riebumas viskas, kaip man tinka ir patinka, jei kažkieno oda nelabai sausa tai vasarai galbūt per sunkus, bet man pats tas.
Dabar planuoju daug visko dar įsigyti ir prausimosi priemones ir kūnui kažką... girdėjau, kad labai įdomus ir smagus įdegio kremas vasarai pats tas.. smile.gif
nenoriu nieko įžeisti, bet nemanau,kad natūralus produktas jums sukeltų apgamų padidėjimą, tikrai sutapimas arba nepastebėjot anksčiau , soliariumas, deginimasis, piknaudžiavimas uv gali, tik ne kremas, kuriame nėra net dažomųjų medžiagų smile.gif
P.S. jei kažkam atsirado tarsi bėrimas ir pan, nieko nensakau galbūt, bet pati turiu sausą odą ir man kartais irgi tarsi išberia ir reikia laiko kol tai susitvarko ypač atėjus šiltąjąm sezonui, galbūt irgi sutapimas su tuo ranku kremu, žinoma, niekada negali žinoti, bet visko gali būti..Nesu bandžius šių dviejų produktų tai sunku ką daugiau ir pakomenuoti 4u.gif
Atsakyti
Prisiruosiau ir as pagaliau pasidalint atsiliepimais 4u.gif Keleta produktu gavau apzvalgai, kai ka ir pati pirkau. Bendrai likau labai patenkinta ir tikrai kazka daugiau bandysiu. Mane itin suzavejo pati parduotuve, estetika, konsultanciu zinios. Buvau Palangos g. Vilniuje, tai paplepejom su savininke - nerealiai faina mergina ir smagu, kad to visu naturalumu gyvena, kad supranta kas kodel ir kaip ir pan. Galvojau labai greitai prasisuksiu, bet uzsibuvau gerokai. 4u.gif

Juoduju kmynu kremas: mano oda sausa, link normalios, tai aisku siule kitus kremus, bet as sita labai norejau isbandyt, tai uzssispyrus buvau biggrin.gif As megstu ir riebesnei odai skirtus kremus retsykiais panaudot, na kazkaip balansuoju ir odai tinka, nes jei tik sausai odai skirtus naudoju, tai nebuna oda tokia grazi, o kartais atrodo, kad per sunku tiesiog. Na o ypac dabar vasara kai karsta, dregna ir prakaituoji visa diena, tai norisi kazko tokio, kad antibakteriniu savybiu turetu, dezinfekuotu oda po visu prakaitu+makiazu. Naudoju vakarais geras 3 savaites ir puikiai jis man tinka. Reikia nedaug. Kvapas citrinu ir kiek intensyvus, bet pasitepus nebejauciu.

Silko prausimosi putos: sitas tai tik del forume skaitytu pagyru emiau, nes kiek esu putas bandzius (ne tik prausiklius, bet ir kitas priemones), tai jos pasausina veida. Velgi siule man labiau roziu, nes sausai odai labiau tiktu, bet as rozems kartais alergiska produktuose, tai pasirinkau silko. Ziauriai taupios - per geras 3 savaites nesunaudojau ne 20g (ant buteliuko yra zyme 135g, o virs jos dar 20g). 1-2 paspaudimu pilnai uztenka svariai nusipraust visa veida, iskaitant tusa. thumbup.gif

Plauku kauke su arganu: sitos noru sarase lyg neturejau g.gif Bet parduotuvej sumasciau, kad labai reikia. Tik kaip kauke nelabai naudojau, na vienakart issitepiau kiek riebiau ir susipynus plaukus palikau iki ryto. Bet nebuvo kazkokio wow efekto nei paprastai naudojant. O paprastai naudoju kaip kondicionieriu, t.y. istepu isplautus plauku galus, kartais truputi auksciau, o tada po kokios minutes nuskalauju. As visada tepu kazka apildomai plauku galiukams, bet po sios kaukes galiu nieko netept i plaukai super. Galetu but mano produktas nr1 (t.y. tarp visu kaukiu ir kondicioneiriu).

Mango dantu pasta: maziausiai patikes produktas, bet vistiek patiko. Jau zinojau, kad nebutos, tai buvau pasiruosus tam (tik nesitikejau, kad taip neputos). Emiau mango, nes norejosi kokios skanios, o nuo gvazdikeliu supykina net nuo kvapo, na o meta kazkaip neidomu biggrin.gif Tai pati pasta superinio skonio, gaivos man uztenka - man svarbiausia dantukai svarus, blizgus lieka ir blogo skonio burnoj nera, tai visai nesvarbu yra tas metinis gaivumas ar ne. Tik minusas konsistencija, nes isidedi i burna net daug, o ten kaip pradingtu unsure.gif Na tik vandenelis kazkoks palieka.... Bet pradejau gudraut ir nors truputi kitos pastos ant sepetelio isspaudziu, tai kai dvi susimaiso, buna ir pastos, ir skanaus mango skonio burnoj thumbup.gif Nors man si pasta minusa turi, nes palieka baltuma ant veido (itariu tas kalcis kalidentas kaltas). Na pvz kai valaisi ir papuola pastos uz lupu konturo, tai as nubraukiu ranksluosciu ir tiek. Bet su sita pasta neuztenka taip greitai prabraukt, nes kazkaip greiciau ir labiau uzkieteja, tai kartais prabraukus vistiek lieka konturas ax.gif Na tiesiog papildomo paziurejimo i veidrodi reikalauja, bet man nelabai norisi ta daryt, tai itariu nekartotina pasta bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 31 gegužės 2015 - 20:44
O gal kas bandet BB? 4u.gif
Atsakyti
Aš bandžiau BB. Turiu 2 spalvą. Ji nors ir atrodo labai tamsi, tačiau ant odos išsisklaido ir nuošviesėja, nežinau kaip tai veikia, nes kakavos spalvos pasta prisitaiko prie mano gelsvos šviesios odos g.gif BB1 lyg ir šviesesnis, bet jis turi rausvą toną.

Pats produktas turi SPF 15 - vasarai labai mažai. Nepasakyčiau, kad ką nors maskuoja, mano odos splava lygi (kiek tai įmanoma biggrin.gif ), tačiau nemanau, kad jis suvienodintų spalvą, jei tokio efekto norima. Jei atvirai tai atrodo, kad produktas susigeria į odą, ant jos nepalikdamas spalvos.

Mano oda jautri, bet kad kimštų nepastebėjau, kol visiškai susigeria į odą jaučiasi lipnumas. Nemanau, kad kartosiu.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 04 30, 10:19)
O va apie Juodųjų kmynų kremą net neturiu nuomonės kol kas, nors naudoju ir reguliariai jau kurį laiką.. Kvepia maloniai, konsistencija lengva, tepasi ir lengvai, neblogai geriasi, pasitepus nepalieka nemalonaus pojūčio, bet ar padeda pabėrimams.. Nežinau.. g.gif Nepasakyčiau, kad nuo jo dar išbėrė, tai pliusas, bet kažkokio pagerėjimo bent kol kas dar nepastebėjau.. O ir vieną naudojant kiek pasausėja oda. Dabar naudoju kremą dieną, o naktį kokiu jojobos aliejumi tepu, tai šitaip nesausina. Bandysiu toliau naudot, gal ilgėliau panaudojus pagerėja.. smile.gif

Papildau šiek tiek savo nuomonę apie Juodųjų Kmynų kremą, kadangi užbaigiau buteliuką ir aprašiau apie jį blog'e
user posted image
Tai ir pasilieku prie nuomonės, kad kremas iš esmės tikrai labai neblogas - lengvai tepasi ir geriasi, neapsunkina odos, bent man jos nesuerzino, nekimšo, naudojant dieną (o bent kas antrą vakarą - aliejų ar serumą) jos nebesausino. Visų pabėrimų nesutvarkė, bet pas mane ne koks vienas spuogelis buvo, tai matyt per greit noriu. Bet pagerėjimas yra, man vien jau kiek svarbu yra tai, kad pats kremas nesukelia daugiau problemų nei jų yra. Esu naudojus pelynų ir vyšnių kremus, tai abu jie iš esmės nepatiko, o va prie šito galėčiau grįžt, nors noriu dar bent keletą kremų išbandyt (per daug pasaulyje produktų, kad visam gyvenimui prie kažko vieno apsistot. biggrin.gif )

O va naujosios prausimosi putos su bambukų ir avižų ekstraktais - nerealiai patinka thumbup.gif Kvapas superinis, prausia lengvai, gal net skalsiau naudosis nei numylėtos rožių putos. Dar per anksti kalbu, bet gal būt bus tokios pat geros kaip rožių putos (šilko putos man kartais grauždavo veidą), o gal net ir geresnės. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 06 01, 22:54)


O va naujosios prausimosi putos su bambukų ir avižų ekstraktais - nerealiai patinka thumbup.gif Kvapas superinis, prausia lengvai, gal net skalsiau naudosis nei numylėtos rožių putos. Dar per anksti kalbu, bet gal būt bus tokios pat geros kaip rožių putos (šilko putos man kartais grauždavo  veidą), o gal net ir geresnės. biggrin.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Šitos superinės, tikrai labai lengvai nuprausia, tvirta puta thumbup.gif
Atsakyti
Naujasias putas ir as nusiziurejus, bet neisivaizduoju kada isbandysiu. Dabar per menesi gal 20g tik isnaudojus silko putu busiu, tai dar kol subaigsiu doh.gif

Uztai gerai, kad VIVI siuncia ir i uzsieni (uz 60EUR uzsakant nemokamas siuntimas) thumbup.gif Tai per ta laika tikrai susigalvosiu ka dar prisisakyt.
Atsakyti