Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Ačiū! Atkreipsiu dėmesį smile.gif

QUOTE(Macadamia @ 2015 02 03, 16:44)
Aš turiu jų juodą kaukę, tai labai patinka. Oda tampa minkšta ir išvalyta.

Atsakyti
Mano oda sausa. Naudoju beveik visą žiemą Ajurvedinių žolių kremą. Jis maitinantis, skirtas visų tipų odai. Kai pirkau konsultantė minėjo, kad gali traukt odą, nes su cinku, bet man netraukia. Šiaip kremas gerai susigeria, nekemša porų, jokių spuogelių nekyla. Mano odai tinka.

Dabar galvoju apie drėkinantį kremą pavasariui biggrin.gif , bet dar neišsirinkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilbur: 04 vasario 2015 - 12:59
Isbandziau ranku kremuka! Labai patiko! Labai skaniai kvepia, puikiai geriasi ir rankos tokios svelnios svelnios ilgam lieka. Pirksiu dar smile.gif
Atsakyti
Kas ten vyksta su jų lojalumo programa? Kortelę gavau vienoje parduotuvėje, tai spec akcijas tik joje ir tetaiko, o nuėjus į kitą parduotuvę nemato kortelės, tai vis turiu iš naujo pildyti jų tas anketas. Paskutinį kartą padaviau kortelę ir paprašė asmens dokumento įsitikinti, kad ji tikrai mano blink.gif doh.gif


O į gaminių temą biggrin.gif naudoju makadamijų ir argano šampūnus, jaučiu, kad abu skirti sausesnei galvos odai, nes mano normali ir plaukai kitą dieną reikalauja plovimo vėl. Tai iš vienos pusės - man du šampūnai netinka biggrin.gif iš kitos, sausiaodėms ir sausiaplaukėms matyt verta pamėginti smile.gif
Atsakyti
Atrodo, kad ne taip ir dažnai Vivi apsipirkinėju, tačiau spintelėje atsirado du nauji produktai - rankų kremas bei 12 vaistažolių konidcionierius biggrin.gif Nekantrauju išbandyti ir jums papasakoti thumbup.gif
Atsakyti
Kelias savaites naudoju putas veidui su rožėm. Odą traukia nusiprausus, būtinas kremas po to. Nekartosiu. schmoll.gif
Atsakyti
Tos kas neturi Vivi kortelės, dabar gali gauti Vivi kremą nemokamai + 40% nuolaidą visam apsipirkimui smile.gif

https://onedrive.liv...AK9ZSVXaODSlK28
Atsakyti
siandien nuejau i vivi esancia Kaune Mickeviciaus g., pasiimti nemokamo kremo, buvau dar pries tai antradieni, bet kremus jau buvo isdaline. taigi, norejau pasakyti, kad vienos prekes neturejo, paskui paprasiau bb kremo spalvyte parodyti, tai atsakymas buvo, mes testeriu neturime, tai sakau, kaip zinoti konsistencija, dengima ir pan, atsakymas:as pasitepusi tuo bb kremu. paskui pelyno krema norejau nusipirkti, taip pat paprasiau pauostyti ir paziureti konsistencija, man atsake, kad testeriu nera, tai teko pirkti neuoscius ir nebandzius, kaip ir kitas prekes... man pikta, kad testeriu nera, o kaip visi zinome, kad naturalios priemones buna su specifiniu kvapu. nezinau, kaip galima apskritai buti tokiais abejingais...
Atsakyti
QUOTE(just11 @ 2015 03 06, 23:13)
siandien nuejau i vivi esancia Kaune Mickeviciaus g., pasiimti nemokamo kremo, buvau dar pries tai antradieni, bet kremus jau buvo isdaline. taigi, norejau pasakyti, kad vienos prekes neturejo, paskui paprasiau bb kremo spalvyte parodyti, tai atsakymas buvo, mes testeriu neturime, tai sakau, kaip zinoti konsistencija, dengima ir pan, atsakymas:as pasitepusi tuo bb kremu. paskui pelyno krema norejau nusipirkti, taip pat paprasiau pauostyti ir paziureti konsistencija, man atsake, kad testeriu nera, tai teko pirkti neuoscius ir nebandzius, kaip ir kitas prekes... man pikta, kad testeriu nera, o kaip visi zinome, kad naturalios priemones buna su specifiniu kvapu. nezinau, kaip galima apskritai buti tokiais abejingais...

As esu pirkusi pas juos kremus, tai vienokia konsistencija testeryje, o kitokia pirktineje pakuoteje. Paaiskinimas - kita partija. Bet turiu pripazinti, kad vivi roziu serumo konsistensija ir kvapas nepalyginamai geresni nei kitos lietuviu naturalios kosmetikos gamintojos
Atsakyti
Aš irgi vakar buvau pasiimti rankų kremo. Tai klaipėdoj, akropoly turėjo ir dar viską išsamiai papasakojo apie dominančius produktus. Išsirinkau pabandyti dantų pastą su mangu. Kaina be nuolaidos, sakyčiau, kosminė. Bet su nuolaida, galima išbandyti ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal turite atsiliepimų apie "Vivi" namų valymo priemones bei anglies dantų šepetėlį? Taip pat domintų plaukų kaukė. smile.gif
Atsakyti
noriu pasidalinti savo ispudziais apie dantu pasta, su kalidentu mira ir gvazdikeliais, dantu sepeteliais ir 12 vaistazoliu sampunais, cia mano mamos pastebejimai panaudojus ilga laika, o zemuogiu kremini muila tik kelis kartus naudojus.
taigi dantu pasta nepalieka gaivumo jausmo, pakuote sunkiai spaudziama, ji is metalo, kai jau ipusejama ar i pabaiga tai sunku ja iskrapstyti. antra karta nepirkciau, nes gaivumo nebuvo, neekonomiska, dantys nebuvo pilnai isvalyti.
dantu sepeteliai visai kaip is korejos ar kinijos, net specialiai pasiziurejau kuom skiriasi atsisiuntus. is kinijos su jais skiriasi, kad sereliu daugiau, jie tankesni ir kotelis papustas. o valo abieji panasiai, tik kainu skirtumas akivaizdus.
o sampunas mano mamos favoritas, baige pleiskanoti galvos oda, niezeti ja, plauna ja kas antra diena, kaip ir su kitais sampunais, bet sake, kad karts nuo karto vistiek sulsenu turi plauti, nes ilgesni laika naudojant elergizuojasi oda.
Muilas turi gryn ukisko muilo su zemuogiu priedu kvapa, konsistencija kaip sviestmedzio, sunkiai issiima, sunkiai putoja, bet plauna puikiai, atrodo net girgzda oda, net nesauseja. kvapas ant kuno lieka trumpam labiau zemuoginis, nei ukiskas muilas. siaip galbiut net kito kvapo pirksiu.
mama nusipirko su sviestmedziu ir kokosais toki muila, tai kvapas gryn gryn ukisko muilo...
stai kokie mano atsiliepimai smile.gif
Atsakyti