Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Pritariu del dantu sepeteliu, be to arteke jie pigesni. Labai patiko mangu dantu pasta del kvapo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just11 @ 2015 03 06, 22:13)
siandien nuejau i vivi esancia Kaune Mickeviciaus g., pasiimti nemokamo kremo, buvau dar pries tai antradieni, bet kremus jau buvo isdaline. taigi, norejau pasakyti, kad vienos prekes neturejo, paskui paprasiau bb kremo spalvyte parodyti, tai atsakymas buvo, mes testeriu neturime, tai sakau, kaip zinoti konsistencija, dengima ir pan, atsakymas:as pasitepusi tuo bb kremu. paskui pelyno krema norejau nusipirkti, taip pat paprasiau pauostyti ir paziureti konsistencija, man atsake, kad testeriu nera, tai teko pirkti neuoscius ir nebandzius, kaip ir kitas prekes... man pikta, kad testeriu nera, o kaip visi zinome, kad naturalios priemones buna su specifiniu kvapu. nezinau, kaip galima apskritai buti tokiais abejingais...


Labai keista, kiek aš esu buvus jų parduotuvėje, tai ir testerių buvo ir mėginukų negaili ir pati pardavėja labai maloni smile.gif
Atsakyti
Man taipogi neteko susidurti su nemaloniu aptarnavimu smile.gif lankausi Vilniuje net keliose parduotuvėse
Atsakyti
Kauno Akropolyje atsidaro nauja Vivi salelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2015 03 16, 11:58)
Kauno Akropolyje atsidaro nauja Vivi salelė smile.gif

Kaip gerai thumbup.gif nepatikdavo man vaziuot i centra ir moket uz parkavima, be to ir vietu sunku rast.
Atsakyti
QUOTE(Macadamia @ 2015 03 16, 23:41)
Kaip gerai  thumbup.gif nepatikdavo man vaziuot i centra ir moket uz parkavima, be to ir vietu sunku rast.


Kažkaip galvoju gal jie planuoja išsikelti iš tos mickevičiaus gatvės, nes labai jau arti būtų tos pardutuvės smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Vakar pirkau BB2 kremą, norėjau šiandien išbandyti, bet pompa sugedusi - teks eiti keisti. Labai susierzinau. Kremo pakuotė gera, tačiau dar noriu senąjį sunaudoti.
Moralas - reikia perkant pažiūrėti pompas blush2.gif
Atsakyti
Pirkau VIVI 72h drekinamaji krema, ar normalu, kad kartais issispaudzia normaluos konsistensijos kremas, o kartais toks lyg vanduo? Cia taip turi buti ar jam kazkas negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neko Pari @ 2015 03 23, 08:50)
Pirkau VIVI 72h drekinamaji krema, ar normalu, kad kartais issispaudzia normaluos konsistensijos kremas, o kartais toks lyg vanduo? Cia taip turi buti ar jam kazkas negerai?  g.gif



Man atrodo, kad negerai. Nes kremuose yra vandenį ir aliejų rišančios medžiagos, kurios užtikina vienodą konsistenciją, jei taip nėra - tikrai kažkas blogai. Aš pasikeisčiau. Lyg ir keičia jie - nešiu savo bb šią savaitę.
Atsakyti
QUOTE(just11 @ 2015 03 06, 22:13)
siandien nuejau i vivi esancia Kaune Mickeviciaus g., ... ... ... nezinau, kaip galima apskritai buti tokiais abejingais...

Buvau ir as pries pora dienu ten unsure.gif ieinu i parduotuve, o ten dvi konsultantes uz prekystalio i savo telefonus ilindusios doh.gif Paklausiau kelis klausimus, i kuriuos buvo neigiami atsakymai ir toliau jos ten savo telefonuose tuno.... Tai ir isejau nieko nepesusi. Vienzo, sutrukdziau joms "dirbti" unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -kitsune-: 25 kovo 2015 - 22:49
Gal turite atsiliepimų apie vašką-aliejų plaukams?
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2015 03 25, 23:46)
Buvau ir as pries pora dienu ten  unsure.gif ieinu i parduotuve, o ten dvi konsultantes uz prekystalio i savo telefonus ilindusios  doh.gif  Paklausiau kelis klausimus, i kuriuos buvo neigiami atsakymai ir toliau jos ten savo telefonuose tuno.... Tai ir isejau nieko nepesusi. Vienzo, sutrukdziau joms "dirbti"  unsure.gif


parašykite atsiliepimą į vivi kontaktus, taip tikrai neturėtų būti schmoll.gif gal kokios naujos konsultantės rolleyes.gif
Atsakyti