Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 35

QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 25, 16:13)
mergaitės, kokio gylio ūkinė spinta būtų geriausiai darytis ir pussalė kokio pločio turi būti?


Žiūrint kokią techniką ir mechanizmus ten dėsit.
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 25, 15:13)
mergaitės, kokio gylio ūkinė spinta būtų geriausiai darytis ir pussalė kokio pločio turi būti?

mano buvo 60, kaip saldytuvas, nes prie jo glaudesi. dabar bus taip pat, tik tiek ,kad jos apacioje bus indaplove.

jos gilios, issinaudoja patogiai priekis, o giliai jau nera patogu, ypatingai aukstesnese lentynose. patogiausia ten laikyti kazka, ka sudesite i dezes kazkokias. kiek imanoma i auksti, darykite vidinius stalcius.

pussale tokio plocio, kad galetumete atsisesti. jos gale. bent jau 120 reikia 2 vietoms. O daugiau is galo jums ir nesigaus, nes patalpos plocio nepakanka. Nebent kazkoki idomesni sprendima sugalvotumete. mano baras bus mazuliukas - 120. kitaip nesigauna. bet tai tikrai nera daug. Nebent is patirties jums kas kitaip pasakys. tuo paciu ir mane paguostu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 25, 15:10)
ai, tai ne, tokio konkretaus lenko ir as neturiu. turiu lenka, kuris pasake (parase), kad vat cia tai taip ir ne kitaip. As zinojau ko konkreciai ieskau, tai man lengviau. siaip viskas susiveda i finansus. parodine virtuve tureti ne taip sudetinga, bet viskas kerta i finansus. Jei nori ispudingai, tai reikia papildomu storinimu, gilinimu, isemimu ir t.t. tada virtuve iskart is standarto virsta i kazka solidesnio. visa tai kainuoja.
Man paskaiciavo stalvirsi. Fenixas storas nuo plono skiriasi ant 1000 eur. stalvirsio 3 m. plius baras. Va tau ir pribumbasai biggrin.gif

kas yra Fenixas? galiu googlintis, bet jeigu nesunku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 25, 15:13)
mergaitės, kokio gylio ūkinė spinta būtų geriausiai darytis ir pussalė kokio pločio turi būti?


ūkinė, jeigu tik spinta, tai giliau kaip 60 bus labai gilu. jau 60cm išnaudot yra nelengva, jeigu be stalčių, o tik lentynos. jeigu yra vietos daugiau kaip 60cm, veršiau pagalvoti apie įeinamą sandėliuką.

o pussalės plotis, tai čia kuris matmuo?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 25, 17:10)
ai, tai ne, tokio konkretaus lenko ir as neturiu. turiu lenka, kuris pasake (parase), kad vat cia tai taip ir ne kitaip. As zinojau ko konkreciai ieskau, tai man lengviau. siaip viskas susiveda i finansus. parodine virtuve tureti ne taip sudetinga, bet viskas kerta i finansus. Jei nori ispudingai, tai reikia papildomu storinimu, gilinimu, isemimu ir t.t. tada virtuve iskart is standarto virsta i kazka solidesnio. visa tai kainuoja.
Man paskaiciavo stalvirsi. Fenixas storas nuo plono skiriasi ant 1000 eur. stalvirsio 3 m. plius baras. Va tau ir pribumbasai biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Norėjau ir aš to fenixo.. (ir vis dar noriu biggrin.gif ), bet nusprendėm, kad rasim kur tuos 1000eur investuot, ir jeigu jau atsibos/nusidėvės paprastas stalviršis - pasikeisim jį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 25, 16:22)
mano buvo 60, kaip saldytuvas, nes prie jo glaudesi. dabar bus taip pat, tik tiek ,kad jos apacioje bus indaplove.

jos gilios, issinaudoja patogiai priekis, o giliai jau nera patogu, ypatingai aukstesnese lentynose. patogiausia ten laikyti kazka, ka sudesite i dezes kazkokias. kiek imanoma i auksti, darykite vidinius stalcius.

pussale tokio plocio, kad galetumete atsisesti. jos gale. bent jau 120 reikia 2 vietoms. O daugiau is galo jums ir nesigaus, nes patalpos plocio nepakanka. Nebent kazkoki idomesni sprendima sugalvotumete. mano baras bus mazuliukas - 120. kitaip nesigauna. bet tai tikrai nera daug. Nebent is patirties jums kas kitaip pasakys. tuo paciu ir mane paguostu smile.gif

dėkui 4u.gif dėlioju popieriuje savo virtuvę biggrin.gif vat ir aš galvoju darau dviejų eilių tai ūkinė butų gražiausiai 62 cm kaip ir šaldytuvas, nes prie jos galvoju šaldytuva statyti hmm.gif
vadinasi pussale pas mane niekur netelpa, reik kažkur kažką įkomponuoti kad būtų kur prisėsti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 25 spalio 2016 - 15:41
Mano bus 42 gylio, o pusiasale darysiu tikriausiai 75 plocio
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 25, 15:35)
dėkui 4u.gif  dėlioju popieriuje savo virtuvę biggrin.gif  vat ir aš galvoju darau dviejų eilių tai ūkinė butų gražiausiai 602 cm kaip ir šaldytuvas, nes prie jos galvoju šaldytuva statyti hmm.gif
vadinasi pussale pas mane niekur netelpa, reik kažkur įkomponuoti kad būtų kur prisėsti unsure.gif


telpa. tik klausimas ar jums taip tinka smile.gif nenuleiskite ranku, tikrai rasite individualu sprendima.
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 25, 16:35)
dėkui 4u.gif  dėlioju popieriuje savo virtuvę biggrin.gif  vat ir aš galvoju darau dviejų eilių tai ūkinė butų gražiausiai 62 cm kaip ir šaldytuvas, nes prie jos galvoju šaldytuva statyti hmm.gif
vadinasi pussale pas mane niekur netelpa, reik kažkur kažką įkomponuoti kad būtų kur prisėsti unsure.gif

Jums pussalė tik prisėdimui karts nuo karto?
Tai gal ištraukiamą daryti su koja arba be, aukojant kokį platų stalčių?
pvz https://www.youtube....h?v=gdulf-ZOrqc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 25 spalio 2016 - 15:53
QUOTE(knopke* @ 2016 10 25, 15:37)
Mano bus 42 gylio, o pusiasale darysiu tikriausiai 75 plocio

o kokio ilgio ta dalis, prie kurios kedes statysite? smile.gif
Atsakyti
nisa lubose turiu 210, kur kaes sviestuvai, bet planuoju ne daugiau kaip 180 cm daryti
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 25, 14:14)
tai tu neaiskink, tik va garsiai pamastyk. ok, tada as pasiaiskinsiu. o pavyzdziu tu nematei?
Papildyta:

kur matei?

O vat pavyzdžių aš tokių - niekur unsure.gif Tiksliau, ne, mačiau ant nagų biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 25, 15:29)
kas yra Fenixas? galiu googlintis, bet jeigu nesunku  4u.gif


Cia turbut apie sita eina kalba: http://www.termopala...hpl-stalvirsiai Virtuveje susidejau juoda- man patinka. Vonioje balta su juodu uzpildu, tai nelabai... Dabar turbut nedeciau.
Atsakyti