Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

Man Doctors labai prie širdies, seniai buvo, kad taip susidomėjusi žiūrėčiau.

Dabar žiūriu Empress Ki, irgi fainas toks, bet ilgas, 50 epizodų. Kol kas net iki pusės nenusigavau, tikiuosi, kad nepablogės veiksmas.



Atsakyti
Korean dramos yra kaip manija
Atsakyti
QUOTE(MunGeul @ 2016 07 13, 13:08)
Korean dramos yra kaip manija


I love doramas!
Atsakyti
Impress Ki laaabai patiko, visiems rekomenduoju. Geras veiksmas, graži muzika, superiniai aktoriai.
Atsakyti
Aš dabar žiūriu "Cheese in the Trap". Kas žiūrėjo? Kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(MunGeul @ 2016 07 14, 22:33)
Aš dabar žiūriu "Cheese in the Trap". Kas žiūrėjo? Kaip jums?


As ziurejau smile.gif man mokykliniai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MunGeul @ 2016 07 14, 21:33)
Aš dabar žiūriu "Cheese in the Trap". Kas žiūrėjo? Kaip jums?

Aš žiūrėjau, man patiko. Vienas iš įdomesnių ir geresnių.
Atsakyti
QUOTE(MunGeul @ 2016 07 14, 23:33)
Aš dabar žiūriu "Cheese in the Trap". Kas žiūrėjo? Kaip jums?


Viduryje pameciau ax.gif
Bet kazkur skaiciau, kad zmones nepatenkinti pabaiga, tai gal kada dabaigsiu, kai labai nuobodu bus.
Atsakyti
QUOTE(MunGeul @ 2016 07 15, 00:33)
Aš dabar žiūriu "Cheese in the Trap". Kas žiūrėjo? Kaip jums?

Pradzia buvo daug zadanti, bet po to greit nusivaziavo.
buvo daug dramu apie sita seriala, patys korejieciai prastai atsiliepe apie ji, tas kas kure si seriala
neatsizvelge i webtoonso kurejos norus.
Pagrindinis aktorius skundesi, kad jis nusifilmavo daug daugiau scenu nei buvo parodyta, jas tiesiog iskirpo, tam kad butu parodytas kitas veikejas.
Pabaiga buvo nesamone, kadangi webtoonso kureja pasake, kad pabaiga turi skirtis nuo webtoonso, kadangi jis vis dar nebaigtas.
kas nori paskaityt webtoonsa pagal kuri sis serialas kurtas:
http://www.webtoons....mp;episode_no=1
Atsakyti
Kas nežiūrėjote, rekomenduoju "Bad guys". Kam patinka detektyviniai serialai, priverčiantys pamąstyti, kad suvesti galus. Tikrai laaabai įdomus.

Ir dar žiūriu iš naujesnių "Scarlett Heart: Ryeo". Daug simpatiškų vyrukų, ir šiaip neblogas. Man kol kas nenusibodo, ko apie kitus naujesnius pasakyti negaliu, deja.
Atsakyti
QUOTE(Libelle88 @ 2016 09 25, 12:30)
Kas nežiūrėjote, rekomenduoju "Bad guys". Kam patinka detektyviniai serialai, priverčiantys pamąstyti, kad suvesti galus. Tikrai laaabai įdomus.

Ir dar žiūriu iš naujesnių "Scarlett Heart: Ryeo". Daug simpatiškų vyrukų, ir šiaip neblogas. Man kol kas nenusibodo, ko apie kitus naujesnius pasakyti negaliu, deja.


Irgi ziuriu Scarlett Heart: Ryeo smile.gif
Atsakyti
Don't Dare to Dream (Jealousy Incarnate), Alice in Wonder City,Refresh Man,moon lovers scarlet heart ryeo ep 1 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti