Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

Mergaites, zinau, kad dauguma kuria ir projektuoja naujas virtuves, bet yra cia ir tokiu, kurios lipdo ,,nauja,, is senos ax.gif (jei yra tokia tema, buciau dekinga jei mane ten nukreiptumet). Virtuveje turiu duris i sandeliuka, tokias paciam centre doh.gif , nedaznai darinejamas, nepilnai atsidarancias, todel man jas labai ,,knieti,, isnaudot. Gal kas matet kokiu ideju? As randu tik uzrasu lenta, na dar prieskokiu kabyklas ant ju prisukti. Bet gal dar kas ka funkcionaliau? Iki 15cm storio laisvai. Buciau labai labai jums dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muffins: 25 lapkričio 2014 - 11:04
QUOTE(Muffins @ 2014 11 25, 12:03)

Įkelkit foto, tada gal kils kam nors kokia idėja, gal kažką bus kas matęs i-neto platybėse 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Muffins @ 2014 11 25, 12:03)
Mergaites, zinau, kad dauguma kuria ir projektuoja naujas virtuves, bet yra cia ir tokiu, kurios lipdo ,,nauja,, is senos ax.gif  (jei yra tokia tema, buciau dekinga jei mane ten nukreiptumet). Virtuveje turiu duris i sandeliuka, tokias paciam centre doh.gif , nedaznai darinejamas, nepilnai atsidarancias, todel man jas labai ,,knieti,, isnaudot. Gal kas matet kokiu ideju? As randu tik uzrasu lenta, na dar prieskokiu kabyklas ant ju prisukti. Bet gal dar kas ka funkcionaliau? Iki 15cm storio laisvai. Buciau labai labai jums dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif

o man pirma mintis kilo, kad gal galima padaryti atsiverčiamą stalviršį? na panašiai kaip kavinėse. būtų papildoma darbo vieta, o kai reikės į sandėliuką, pakelsit į kurį nors šoną. aišku čia tokiu atveju,jeigu nors vienoj durų pusėj yra spintelės su stalviršiu.
užrašų lenta irgi gerai
arba kokia visai mini, lengva nedidukė lentynėlė (gal net iš storos tvirtos medžiagos, kokioms smulkmėms susidėti)
Atsakyti
Sveikos, ateinu ir aš, parodyti savo virtuvę smile.gif labai džiaugiuosi, kad pasidariau daug stalčių (ačiū Juodai 4u.gif ) dar neturim stalo su kėdėm, tai valgom svetainėje smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darbiete: 25 lapkričio 2014 - 13:32
Dešimtuk, ant hpl sieneles, perbraukus ranka, jaučiasi 2 pūslės. Eina ką nors padaryti? gal su švirrkštu ir adata prileist klijų ar nekreipt dėmesio? čia baldininkų kaltė ar jie jau nusipirko tą hpl tokį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(darbiete @ 2014 11 25, 14:25)


Sveikinu, su nauja virtuve 4u.gif
Jau nepamenu, ką ir bepatarinėjau, bet džiaugiuosi, kad patarimai buvo naudingi smile.gif .
O dėl pūslių HPL sienelėje, jei jos tik perbraukus ranka jaučiasi, manau neverta nieko daryt irnesakyk.gif . Vizualiai matosi, kad maskuoja jas sienelės raštas, o ranka tikrai dažnai ten nebraukysit mirksiukas.gif . Niekam nesakykit ir pamiršit pati biggrin.gif .

Kam ten dešinėje rozetės tiek aukštai g.gif ? Ai, gal TV ten planuotas?
Žinokit, taip dabar žiūrint, lyg norėtųsi tos HPL tamsios sienelės ir dešinėje lango pusėj rolleyes.gif ... gal gyvai kitaip atrodo g.gif , bet balta virtuvė lyg ir susilieja su baltom sienom, tai atrodo taip, lyg truktų jos ten.
Atsakyti
QUOTE(darbiete @ 2014 11 25, 14:25)
Sveikos, ateinu ir aš, parodyti savo virtuvę smile.gif labai džiaugiuosi, kad pasidariau daug stalčių (ačiū Juodai 4u.gif ) dar neturim stalo su kėdėm, tai valgom svetainėje smile.gif

nugi gražu smile.gif o apšvietimas tikriausiai yra ten kampe koks? nes tamsoka smile.gif
kiek čia bėginių metrų gavos ir kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(darbiete @ 2014 11 25, 14:25)
Sveikos, ateinu ir aš, parodyti savo virtuvę

Sveikinimai 4u.gif Graži virtuvė, mano skonio:) Sakykit plokštė nėra visai balta? kreminė, vanilės? bent jau mano kompas taip rodo.
Ką aš kitaip būčiau dariusi: nedėčiau kargiuko prie kriauklės ir tuomet visos 4 durelės būtų vienodo pločio.
O šiaip tikrai gražu, imčiau tokią iškart tongue.gif
Atsakyti
Rankšluostinė ir man nereikalinga. Nepaklausiau Juodai, kai sakė nedaryt, o dabar gailiuosi. Nors ten galiu ir butelius laikyti ir rankšluosčius kabint.
Virtuvė dramblio kaulo spalvos smile.gif beveik 5m kainavo 7,8t visa furnitūra Blum. Led apšvietimas po pakabinamom spintelėm.
Juodai, ten viršuje, kažkada bus TV smile.gif o dešinėje nedėjau hpl, nes galvojau gal nesižiūrės, bet gyvai man šitaip gražiau, tik labai mane erzina rozetės ant hpl baltos. Noriu pasikeisti į tamsiai rudas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darbiete @ 2014 11 25, 15:25)
Sveikos, ateinu ir aš, parodyti savo virtuvę smile.gif labai džiaugiuosi, kad pasidariau daug stalčių

Labai graži Jūsų virtuvė 4u.gif
Mes kaip tik ieškom dabar spalvų doh.gif pas mus grindys visur juodų plytelių.. tai kokią virtuvę daryti?? unsure.gif Galvojam apie šviesų stalviršį, ir tamsias 'dureles', su atskiriančia šviesesne juosta tarp grindų ir 'durelių'.. nors durelių visai nebus, tik stalčiai visur.
Atsakyti
Sveikos merginos,
sakykit kas turit glianciniu pavirsiu spinteles ar jos labai tepliojasi? dar klausimelis, pas mane vistuve su svetaine kartu, svetaineje bus kaip ir minimalistinis skandinaviskas stilius, valgomojo stalo dar nezinau koki statysiu (greiciausiai paprasta medzio spalvos). Vat ir galvoju kad gliancine virtuve gali issisokti ir nei prie ko nesiderinti, stengiuosi islaikyti vientisa stiliu. O gal kuri jau turite taip pasidariusios? O gal kuri turit neblizgios plokstes sviesiu spalvu virtuve? ar labai tepliojas, nes tamsiu spalvu kai kurios plokstes tai doh.gif macius viena virtuve, matiniai raudoni/vysniniai baldai, tai baisu, prilieti ir lieka antspaudas. Vis tiktai megstu tvarka, bet nesu maniake ir manau kad ne as namams, o namai turi man tarnauti rolleyes.gif todel dabar labai intensyviai galvoju kokius pavirsius rinktis g.gif . Kaip jus issirinkote savo virtuves plokstes? blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2014 11 26, 13:26)
Sveikos merginos,
sakykit kas turit glianciniu pavirsiu spinteles ar jos labai tepliojasi? dar klausimelis, pas mane vistuve su svetaine kartu, svetaineje bus kaip ir minimalistinis skandinaviskas stilius, valgomojo stalo dar nezinau koki statysiu (greiciausiai paprasta medzio spalvos). Vat ir galvoju kad gliancine virtuve gali issisokti ir nei prie ko nesiderinti, stengiuosi islaikyti vientisa stiliu. O gal kuri jau turite taip pasidariusios? O gal kuri turit neblizgios plokstes sviesiu spalvu virtuve? ar labai tepliojas, nes tamsiu spalvu kai kurios plokstes tai  doh.gif macius viena virtuve, matiniai raudoni/vysniniai baldai, tai baisu, prilieti ir lieka antspaudas. Vis tiktai megstu tvarka, bet nesu maniake ir manau kad ne as namams, o namai turi man tarnauti  rolleyes.gif todel dabar labai intensyviai galvoju kokius pavirsius rinktis  g.gif . Kaip jus issirinkote savo virtuves plokstes?  blush2.gif

Bent šią temą paskaitykite doh.gif Nu kiek galima kaip Pilypas iš kanapių doh.gif Jau turbūt vos ne kiekvienam puslapyje klausimai ir atsakymai apie blizgias plokštes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 26 lapkričio 2014 - 12:49