Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

Sveikos, norejau patarimu del patikimu virtuves baldu gamintoju. Pas ka darotes virtuves baldus? Gal ks nors turejote reikalu su virtuvesbaldai4u? Kol kas tai yra mano pirmas ir deja vienintelis pasirinkimas, domintu gamintojai Vilniuje. Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voryte @ 2014 11 22, 20:43)
Sveikos, dalinuosi savo mintim ir as, nors virtuve tureti planuoju tik kitamet, bet jau planuoju is anksto smile.gif planeli jau pasidariau, tik del spalvos neaisku dar, ir del stikliniu pakabinamu spintuciu, planuoju jas daryti baltos spalvos, kaip ir stalvirsi, bet jas nubraizius baltas, labai nieko nesimato, tai nuspalvinau jas kaip ir kitas rudai. Visos spinteles po 60 cm, tas kurios po 80 cm pazymejau. Gal kas tures pastebejimu kokiu, ar sau ka pritaikys smile.gif kampine nelabai gavosi man, kazkokia kiaura vidury, neradau programoj tinkamos.
user posted image


Labutis,

Per kokia cia programa taip graziai susiprojektavai viska, jei nepaslaptis? Aciu uz info smile.gif
Atsakyti
Kažkada guodžiausi, kad padėjus karštesnį puodą ant akmens masės kriauklės padėklo, atsirado baltas žiedas. Labaiįdou -jis po kurio laiko ėmė blykšti ir dabar matosi tik labai gerai įsižiūrėjus (ir žinant, kur žiūrėti). thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 11 23, 13:59)
Ačiū 4u.gif .Reali reali, jau metai virš kaip reali  biggrin.gif

Dūminio stiklo 1m2 kai man gamino kainavo apie 100Lt, bet turint omeny, kiek jo nedaug reikia, tai man jokių abejonių neliko, kai klausė baldininkas, kokį rinksiuos. Palyginimui,  paprastas sakė apie 9Lt 1m2 kainuoja. Bet čia prieš metus. Gal kas keitės g.gif .
Paskaičiuokit, kiek Jums realiai reiks ir ar tai labai jau skaudu būtų. Pynutes daro mano virtuvės gamintojas, tik jų kainis nežinau.  Užeikit į provanso ir klasikos mėgėjų temą su šituo klausimu, ten greičiau atsakymą gausit 4u.gif .
Man pynutės irgi,  kaip kažkas čia rašė, asocijuojasi su country stiliumi, jei to siekiat - puiku! Bet jei norisi kiek prabangesnės klasikos,  jei taip galima pavadinti, rinkitės stiklą.


prisiminiau kad turiu pažystamą Vilniuj dirbančią "su baldais" tai pas juos dūminio stiklo 1m2 85lt. Parodžiau jūsų variantą tai "nuramino" kad ne pigiai kainuoja blush2.gif o tos pynutės gal net dar brangiau... ech... ax.gif
Reiks dar MB įkalbėt kad meistro paklaustų kainyno nes jis pats nefrezuoja kitiems pažystamiems tą darbą patiki.
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2014 11 23, 17:08)
Sveikos, norejau patarimu del patikimu virtuves baldu gamintoju. Pas ka darotes virtuves baldus? Gal ks nors turejote reikalu su virtuvesbaldai4u? Kol kas tai yra mano pirmas ir deja vienintelis pasirinkimas, domintu gamintojai Vilniuje. Dekui  4u.gif

Viskas gerai su jais, darėm mes ir draugai.Ir jeigu paskaitytumėt truputį daugiau temų, tai ne vieną atsiliepimą apie šią įmonę rastumėt.
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kame blogis yra kaitlentė prieš langą? Kad žiūriu niekas taip nedaro. Pas mus ilgas siauras langas tarp spintelių ir idealiausia kaitlente su kriaukle ten.
Atsakyti

Juodai 4u.gif
Jeigu gerai atsimenu, pas jus saldytuvas yra be saldymo kameros. Gal galit isduoti kokios firmos pasirinkote ir ar juo esate patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip pasiskaičiuoti virtuvinio komplekto biudžetą g.gif kokia yra reali, vidutinė suma baldams be įmontuojamos technikos?
šiuolaikiškos virtuvės, su paprastesniais nei blum lankstais; stalčiais apačioje, kai kur stiklu, o daugiau lyg ir niekuo įmantriu. Nenutuokiu kokius rėmus nusistatyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 11 23, 23:20)
o kaip pasiskaičiuoti virtuvinio komplekto biudžetą g.gif kokia yra reali, vidutinė suma baldams be įmontuojamos technikos?
šiuolaikiškos virtuvės, su paprastesniais nei blum lankstais; stalčiais apačioje, kai kur stiklu, o daugiau lyg ir niekuo įmantriu. Nenutuokiu kokius rėmus nusistatyti g.gif

Priklauso nuo dydzio, plokstes... Ir kas darys. Parasykite daugiau info.
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2014 11 23, 18:19)
prisiminiau kad turiu pažystamą Vilniuj dirbančią "su baldais" tai pas juos dūminio stiklo 1m2 85lt.  Parodžiau jūsų variantą tai "nuramino" kad ne pigiai kainuoja  blush2.gif o tos pynutės gal net dar brangiau... ech... ax.gif
Reiks dar MB įkalbėt kad meistro paklaustų kainyno nes jis pats nefrezuoja kitiems pažystamiems tą darbą patiki.

Užkabliavo Jūsų įkeltas pvz. - nors "dėžutės", bet tokios nebanalios, ypač jei tikras beicuotas medis. Sau kažko tokio norėčiau (irgi planuoju virtuvę, ir pamažu mintyse migruoju nuo klasikos link praktiško paprastumo).
Kaip tik lieka erdvės pažaidimui su rankenėlėm, tarpu tarp spintelių. Gal karkasui kokią įdomesnę, dureles išryškinančią, spalvą parinkti. Pinučiai, IMHO, nuvalkiota ir nepraktiška, geriau tuos pinigus akį traukiančiai karūnai skirti arba stiklui.
Dėl stiklo, tai užmačiau baldų gamintojų temoj firmelės reklamą, http://www.medritas.lt/medines-durys/ pirmoj nuotraukoj įdomus stiklo variantas - 2 in 1 dūminis stiklas su pinučių raštu.
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 11 22, 23:59)
Bet kaitlentei ten visai ne vieta. Jau aukštos spintos iš abiejų pusių užgriozdina, tai dar ir gartraukis prie pat lango schmoll.gif  Vienas variantų: atsisakykit ūkinės spintos prie durų, ten stumkit orkaitės spintą, o jos vietoj statykit kaitlentę.

imetu foto kaitlente is priekio, gal geriau atrodys, man ji cia visai tinka 4u.gif na cia tik pirmas planelis bandysiu daugiau pasipiest. Bet vistiek nedesiu gartraukio arti spinteliu, jau turejau senoje virtuveje, pastoviai sveisk aplipusius senus riebalus, ir dar isbrinko, issipute nuo dregmes, aisku, gal plokste man kokia pigesne dejo, bet jau nebenoriu taip schmoll.gif
user posted image
ir kita puse
user posted image
QUOTE(LaBras @ 2014 11 23, 16:12)
Labutis,

Per kokia cia programa taip graziai susiprojektavai viska, jei nepaslaptis? Aciu uz info smile.gif

Cia IKEA programele, susiprojektuoti virtuve su ja man pasirode labai lengva, sita virtuvele sulipdziau per 30 minuciu smile.gif tik reik prisiregistruoti, kad galetum su ja piesti.

QUOTE(ajja @ 2014 11 23, 18:17)
Sveikos, gal žinote kame blogis yra kaitlentė prieš langą? Kad žiūriu niekas taip nedaro. Pas mus ilgas siauras langas tarp spintelių ir idealiausia kaitlente su kriaukle ten.

as ir galvojau gal prie lango kaitlente kelt, bet pabijojau, kad be rysio atrodys schmoll.gif ir koki tada gartrauki virs jos deti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voryte: 23 lapkričio 2014 - 23:17
Man pasirodo, kad elementarios virtuvės metro kaina apie 1000 Lt. Na bent baldžiams parašinėjus toks įspūdis susidarė smile.gif
Atsakyti