Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (15)

As jokio muzikinio issilavinimo neturiu,ir klausos neturiu,bet net man kuo aiskiausiai girdisi,kad ten kopija tos kitos dainos ,cia as apie sveda,o man tai graziausia estu daina,vis klausau ir neatsibostair pats estas man labiau patinka,ka cia labiau,jei buc paaugle isimyleciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2015 06 25, 17:01)
As jokio muzikinio issilavinimo neturiu,ir klausos neturiu,bet net man kuo aiskiausiai girdisi,kad ten kopija tos kitos dainos ,cia as apie sveda,o man tai graziausia estu daina,vis klausau ir neatsibostair pats estas  man labiau patinka,ka cia labiau,jei buc paaugle isimyleciu biggrin.gif

Labai daug ir visur buvo kalbeta apie siu dvieju dainu panasuma. As ir pati pirma kart isgirdus "Heroes" pagalvojau, kad cia David Gueta panasi nauja daina. smile.gif Kadangi ji vistik dalyvavo konkurse ir net laimejo, tai vadinasi nera jokia kopija ar plagiatas. Kitaip tie eurovizijos 'priziuretojai" kurie tikrai turi klausa, tikrai nebutu praleide "Heroes" i konkursa. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2015 06 25, 16:01)
As jokio muzikinio issilavinimo neturiu,ir klausos neturiu,bet net man kuo aiskiausiai girdisi,kad ten kopija tos kitos dainos ,cia as apie sveda,o man tai graziausia estu daina,vis klausau ir neatsibostair pats estas  man labiau patinka,ka cia labiau,jei buc paaugle isimyleciu biggrin.gif

Estas man negražus, bet charizmatiškas. O daina nebloga tikrai, kažin kodėl radijo stotys jos negroja, o belgo ir švedo dainas suka po n kartų per dieną
Atsakyti
Estu daina ne karta per radija girdejau.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 06 27, 23:07)
Estu daina ne karta per radija girdejau.

Per m1 negroja, o kitų neklausiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 06 27, 15:06)
Labai daug ir visur buvo kalbeta apie siu dvieju dainu panasuma. As ir pati pirma kart isgirdus "Heroes" pagalvojau, kad cia David Gueta panasi nauja daina. smile.gif Kadangi  ji vistik dalyvavo konkurse ir net laimejo, tai vadinasi nera jokia kopija ar plagiatas. Kitaip tie eurovizijos 'priziuretojai" kurie tikrai turi klausa, tikrai nebutu praleide  "Heroes" i konkursa. smile.gif

Nu tai tap ,turedami klausa,jie kazka.isgirdo kas nesutampa tarp tu dainu biggrin.gif,bet tai kaip zmoniu skoniai skiriasi biggrin.gif ,man svedas paprastas bernas,tik tiek,kad madingai apsirenges,atkales sypsena,zvilgsi,o estas ,mmmmmmm blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 29 birželio 2015 - 07:58
QUOTE(Intemora @ 2015 06 29, 08:53)
Nu tai tap ,turedami klausa,jie kazka.isgirdo kas nesutampa tarp tu dainu biggrin.gif,bet tai kaip zmoniu skoniai skiriasi biggrin.gif ,man svedas  paprastas bernas,tik tiek,kad madingai apsirenges,atkales sypsena,zvilgsi,o estas ,mmmmmmm blush2.gif

Visiskai sutinku del zmoniu skonio skirtumo. smile.gif Tik man priesingai. Estas nei grazus nei simpatiskas, tik daina man estu patiko. O svedas paperka siltu zvilgsniu ir sypsena, o jau sudejimas vyruko karsta.gif buciau paaugle isimyleciau iki negalejimo. smile.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 29 birželio 2015 - 14:30
Oficialu: kitais metais "Eurovizija" vyks sostinėje Stokholme thumbup.gif
http://www.15min.lt/...zija-125-514470
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nura: 08 liepos 2015 - 14:19
Per M-1 girdejau , kad dar vienas pretendentas i galimus eurovizijos vedejus svedu aktorius Dolf Lundgren. smile.gif gerai jis atrodytu salia Mans`o. Vieno ugis 1.98, kito 1.74. hihihi.gif Bet Dolfas gal bus uzkulisiu vedantysis.
Atsakyti
Mansas toks mažiukas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 07 12, 18:06)
Mansas toks mažiukas? blink.gif

Taip google man pasake. smile.gif siaip sakyciau ne maziukas, o vidutinio ugio. smile.gif
Atsakyti
O jėtau, kaip aš praleidau tokią temą doh.gif biggrin.gif
Atsakyti