Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (15)


 ! 
Viešai ir tik vieną kartą įspėju visas konflikto, apsižodžiavimų, įžeidinėjimų dalyves (emiljana, Gražiolė ir kt.forumietes) . Jeigu ir toliau čia bus provokuojami konfliktai, tai skyrelio moderatorė skirs asmeninius įspėjimus ir draudimus rašyti forume.

Primenu forumo taisykles:
"Nekreipkite dėmesio į provokotarius. Neerzinkite jų ir neatsakykite jiems tuo pačiu, net jei manote, kad jus įžeidė - dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją. Visa kita - jau moderatoriaus arba administratoriaus darbas."

Dalis žinučių pašalinta.

Linkiu malonaus bendravimo.
Moderatorė Rasma
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 06 23, 15:30)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Dieve kokios aistros. smile.gif Emilijana, gal jau uzteks itikineti, kad Polina pati geriausia, talentingiausia ir kitokia -iausia, nes sukeli tik visai priesinga reakcija. Ir tikrai darai save pajuoku ir pasaipu objektu. smile.gif Taip rasau is geriausiau paskatu, bet jei mano zodzius interpretuosi savaip visai nenustebsiu.
Papildyta:

Cia tai garantuotai. Jei svedas butu dainaves paskutinis tikrai ir pagal ziurovu balsus ir pagal komisija butu pirmas. Italu taip pat gera daina, bet jei butu padaineve kazkur per viduri kazin ar butu pateke i trejetuka.

drinks_cheers.gif

Italų tai aš išvis nesupratau, kaip taip aukštai pateko, nu bet na vkus i cvet druzej net biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gražiolė @ 2015 06 23, 16:42)
drinks_cheers.gif

Italų tai aš išvis nesupratau, kaip taip aukštai pateko, nu bet na vkus i cvet druzej net biggrin.gif

Gal dėl balsų, dainos iškilmingumo, neatėjo į galvą, ką? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 06 23, 15:57)
Gal dėl balsų, dainos iškilmingumo, neatėjo į galvą, ką? biggrin.gif

Nia biggrin.gif Kaip man, tokiai bukai vištai, gali aplamai kas nors ateit į galvą? umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 06 23, 16:57)
Gal dėl balsų, dainos iškilmingumo, neatėjo į galvą, ką? biggrin.gif

Šiaip įsiklausius ir atmetus senas nuostatas, kad italų dainos nuobodžios smile.gif išgirsti labai gražų skambesį, o ir patys atlikėjai išvaizdūs, vaizdas gražus.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 06 23, 16:33)
[EX]Viešai ir tik vieną kartą įspėju visas konflikto, apsižodžiavimų, įžeidinėjimų dalyves (emiljana, Gražiolė ir kt.forumietes)
Dalis žinučių pašalinta.

Atsiprašau, kad teko gaišti laiką ir valyti netinkamus komentarus, ir atsiprašau tų, kuriuos komentarai įžeidė.
Atsakyti
Måns Zelmerlöw - Heroes (live @ Go' Morgen DK)

https://www.youtube.com/?v=6rtUw8BJHac user posted image

Atsakyti
kas nori stresiuko vėl apturėt biggrin.gif per LRT kartoja EV finalą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 06 24, 13:10)
kas nori stresiuko vėl apturėt  biggrin.gif per LRT kartoja EV finalą smile.gif

Isijungiau paziuret dar karta, bet stresiuko jokio. smile.gif Tik geros emocijos ir zinojimas, kad viskas baigsis gerai. Net balsavima visa paziurejau. O ziuredama giliai sirdyje pikdziugiavau, kad nieko tau Rusija neisdegs vistiek svedas laimes. smile.gif Dar kart pasidziaugiau Svedo pergale. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 06 24, 16:36)
  O ziuredama giliai sirdyje pikdziugiavau, kad nieko tau Rusija neisdegs vistiek svedas laimes. smile.gif

na taip, post factum lengva džiūgaut biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukrai 10, ji irgi sirgo už švedą, tai kai laimėjo, apsikabinusios šokinėjom, kaip kvaišos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 06 24, 20:11)
na taip, post factum lengva džiūgaut  biggrin.gif

Taip labai lengva. smile.gif Uztektiniai per tiesiogine transliacija prisinervinau.
Atsakyti