Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 13

Manau, kad renkantis siltas spalvas, ar toks, ar anoks pavirsius saltumo neduos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2014 04 22, 21:52)
Manau, kad renkantis siltas spalvas, ar toks, ar anoks pavirsius saltumo neduos  schmoll.gif

vat irgi norėjau rašyt, kad juk nuo atspalvio priklauso, ar atrodys šalta, ar šilta. juk net balta gali būt su visokiais atspalviais - sniego baltumo, pieno baltumo, vanilė ir pan ir t.t. smile.gif

aisstee, jūsų įdėta tikrai blizgi, tos anksčiau keltos, man rodos kombinuotos, nes kai kur aiškiai matos blizgumas, kitur kelia abejones smile.gif

Atsakyti
sveikos, gal galėtumet rekomenduoti virtuvinių baldų gamintojus Šiauliuose?
Atsakyti
I pabaiga virtuves gamyba. Savaites begyje jei viskas gerai turetumem sulaukti savosios. Tik va galvoju ka daryti su plytelem. Pries montavima sudeti tarp spinteliu ar po montavimo g.gif kai jus darete?
Atsakyti
Siaip tai kiek man visi meistrai sake, tai plyteles klijuojasi po virtuves montavimo. Tada tikrai graziau visi kampai susideda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 04 25, 15:56)
Siaip tai kiek man visi meistrai sake, tai plyteles klijuojasi po virtuves montavimo. Tada tikrai graziau visi kampai susideda 4u.gif



Ir as galvoju taip daryti. Bet dar iki virtuves toli toli...
Atsakyti
QUOTE(ingrida.nag @ 2014 04 23, 09:30)
sveikos, gal galėtumet rekomenduoti virtuvinių baldų gamintojus Šiauliuose?

Sveika, as pas ,,Genio baldai,, uzsisakiau, mano kaimyne gaminosi ,,Vaibertoje,, , liko patenkinta
Atsakyti
gal galite rekomenduoti Vilniuje geras,ne itin bangias firmas,aciu labai
Papildyta:
domina Vilniuje firmos,ne itin brangiod,kokybiskos,aciu
Atsakyti
As klijavau plyteles pries baldu montavima, man taip atrode patogiau, nes po baldu dar ten purvinti viska, glaistyti man neatrode gerai. Viska priderino ir kampai lygus, jokiu bedu.
Atsakyti
gal kas zino kiek kainuotu tokio stilaius arba tokio isplanavimo baldai ,tik spinteles 4u.gif
http://www.infobalda...ai/32068048.jpg
kraustausi i naujus namucius ir reiktu kazko panasaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ointriga: 26 balandžio 2014 - 11:59
Sveikutes, noreciau patarimo del virtuves baldu
tiksliau del virsutiniu spinteliu, kurios butu patogiau/praktiskiau ar spinteles, kuriu dureles atsidaro is sono, ar spinteles, kuriu dureles pasikelia i virsu?
Atsakyti
QUOTE(minha @ 2014 04 27, 10:36)
Sveikutes, noreciau patarimo del virtuves baldu
tiksliau del virsutiniu spinteliu, kurios butu patogiau/praktiskiau ar spinteles, kuriu dureles atsidaro is sono, ar spinteles, kuriu dureles pasikelia i virsu?

man atrodo patogiausia, kur į viršų. aišku galima ir į šoną, bet tada geriausia su 180 (ar kokiais ten) lankstais, kad pilnai atsidarytų durelės
Atsakyti