Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko DAUG kartų

Apklausa: Ar turite drabužį, kurį svajojate nešioti sulieknėjusios? (37 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(*Elli* @ 2015 12 17, 13:51)
Niedersachen, Hanoveris. Gaila toloka ax.gif
Buvau prieš mėnesį Frankfurte, nuostabus miestas thumbup.gif


Tikrai, kad tolokai.
O Frankfurtas miestas neblogas, toks multi-kulti biggrin.gif

Jolita23 svarbiausia laiku susiimti 4u.gif mirksiukas.gif


Mes kita treciadieni isvaziuojame i Skandinavus- ten sutiksim sventes. Esu rimtai pasiryzusi nenuodemiauti ir neparsivezti pliuso cool.gif Jei planas pavyks, jausiuosi nusipelniusi medalio tongue.gif
Atsakyti
Apie apklausą: turiu ir aš tokį drabužėlį biggrin.gif Prieš maždaug metus įsigyjau motyvacijai. Pasimatavau džinsus, visai patiko, pasiėmiau dydžiu mažesnius kad būtų paskata stengtis. Šią vasarą truputį pamečiau svorio, galvojau pabandysiu, kažkaip įsirangiau, atrodė visai padoriai, nusprendžiau su jais ir važiuot pas MB močiutę. Nius ir ką galvojat, pavakarieniavom, pasisedėjom, ryte žiū netelpu, aš su tuo užtrauktukų grumtynių ir pabiro jis man dalimis lotuliukas.gif Turėjau tik šortukus įsimetusi, o oras visai ne vasariškas pasitaikė, tai likusį laiką teko kalenti dantukais lotuliukas.gif Bet aš jų dar neatsisakau, į siuvyklą nunešiau, pakeitė užtrauktuką, bet dar nesimatavau nuo vasaros, baisu nuotaiką gadintis biggrin.gif
Atsakyti
Va, kaip įdomu, dauguma turi drabužį, į kurį nori tilpti bigsmile.gif Aš irgi turiu. Turiu džinsinius bridžus, į kuriuos noriu tilpti, bet jie daugiau tokie stebėjimui, kaip traukiuosi, o ne kažkoks svajonių rūbas biggrin.gif O svajonių drabužį atvežė vakar. Dabar turbūt pasirodys keistai, bet tai drabužis bėgimui, labai norėjau ir pažadėjau sau, kad kai pasieksiu savo svorio tikslą, aš tą drabužį nusipirksiu. Pasitaikė gera akcija, nusipirkau į ateitį, dabar reikia būtinai numest tuos savo kg, kad galėčiau pavasarį prie starto linijos stot graži nail.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 12 17, 15:54)
Pasitaikė gera akcija, nusipirkau į ateitį, dabar reikia būtinai numest tuos savo kg, kad galėčiau pavasarį prie starto linijos stot graži  nail.gif

Tikrai tikrai pavyks thumbup.gif Tikiuosi pavasarį mes visos trauksim iš spintų aptartus drabužėlius... wub.gif Dar laiko turim iki skaisčios saulės, daug ką dar galim pakeisti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2015 12 17, 14:44)
Nius ir ką galvojat, pavakarieniavom, pasisedėjom, ryte žiū netelpu, aš su tuo užtrauktukų grumtynių ir pabiro jis man dalimis  lotuliukas.gif  biggrin.gif

ups lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ką šiandien vakarienei?
galvoju varškės apkepą g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2015 12 17, 16:31)
galvoju varškės apkepą g.gif

Skaniai susiskaitė wub.gif Pas mus bus žuvienė, kadangi lašišą sušiams perkamės su galvom, kai išsipjaustom mėsą, daug atraižėlių, metas kamerą prasivalyti cool.gif
Atsakyti
Šiandien nukrypau nuo mitybos, nes pasiėmiau darbe neapmokamą dieną ir su drauge šventėm draugystės 20-metį 4u.gif Atvažiavo į Vilnių, tai bastėmės po miestą, ilsėjomės ir ėjom pavalgyti pakeliui pasitaikiusiose kavinėse smile.gif
Pusryčiams - bananas (skubėjau, nebuvo laiko avižų košei), pietums - grikių blyneliai su špinatais ir garnyrui - šviežių burokėlių riekelės, vakarienė - foto doh.gif Iš anksto persiprašau, bet nesitikėjau (aš kavų negeriu visai, bet mieste susigundžiau "karališka late") pusės litro plaktos grietinėlės lotuliukas.gif
user posted image
Abi su drauge 'lieknėjam' (tik ji greit pasiekė norimą svorį - jai išvis pirmas bandymas mesti svorį, o aš dar grumdausi), tai dar ir šokolado-vyšnių torto gabaliukas į temą.
Dabar guliu soti ir laiminga, o ryt prie plano atgal.
Šventes atlaikysiu, o su drauge sąmoningai rinkausi nesilaikyt nieko, jokių taisyklių cool.gif Tai taaaip puikiai praleidom dieną! Toks pakylėjimas visame kame..šiandien absoliuti laimė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 12 17, 18:09)
su drauge šventėm draugystės 20-metį 4u.gif
---
pusės litro plaktos grietinėlės lotuliukas.gif

kokia faina mintis wub.gif
---
laugh.gif
nuuuuuuu... taigi Karališka, ko Tu nori? hihihi.gif
bet čia jau net man būtų per daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 12 17, 18:09)
susigundžiau "karališka late"[/color]) pusės litro plaktos grietinėlės lotuliukas.gif



Eik tu sau, kaip gundančiai atrodo swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 12 17, 19:09)
mieste susigundžiau "karališka late"

Greičiausiai šiąnakt sapnuosiu, kad šią kavą geriu lotuliukas.gif Toooooks grožis wub.gif Sveikinimai 20-mečio proga thumbup.gif Verta švęsti karališkai 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Labas vakarėlis,
atlaikiau knygos pristatymą (buvau čia vieno toki darbelio apie M. K. Oginskį bendraautorė) 4u.gif atlaikiau, nes skausmingai jaučiausi tarp įvairių nuotaikų ir emocijų ugnių...........Viduje juokiausi, kad rimčiausia persona buvo knygos nuotraukų fotografė - jau vien kaip atrodė, kai rimtos knygos pristatymą veda jos draugė E. Mildažytė (su visa pagarba..........)- na taip,.........nesiplėsiu, bet aš, kaip projekto ir leidybos vadovė, padėkojau visiems dalyviams, o fotografė net neužsiminė, net nepadėkojo LMTA, kuri jai tiek pinigų išmokėjo ir jei ne mes - nieko ir nebūtų..........

Ai, bet būna kažkas nedoro tokiems žmonėms - tegul būna susireikšminusi, o aš džiaugiuosi, kad galų gale taškas padėtas biggrin.gif

Nute - nebuvote?...aš greit išbėgau - turiu knygą kažkaip perduoti.........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 17 gruodžio 2015 - 20:13