Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

QUOTE(longger @ 2016 07 26, 11:19)
gerai nepamenu, bet pirkom nepigų ir ne nuo apatinės lentynos. Efektas - minimalus. Galėsiu markę patikslint, kažkur tara dar turėtų voliotis. Taip, jis skystas ir bespalvis. Kaip vanduo. Gal būt kažką ne taip darėm, bet didelio efekto nepajutom.

Epoksidinis glaistas iš savęs yra derva, joks impregnantas jo savybių jau nepagerins. Jis ne tik kad atsparesnis, bet pats atspariausias. Joks paprastas glaistas dengtas impregnantu neprilygs epoksidiniam. Tik jis yra brangesnis ir dedasi problematiškai.


o kas Jūsų plytelėm nutiko, kad sakot atsargiai ir t.t.? g.gif

žinau apie epoksidą. Mes jį nieko ir netepėm. Kadangi jis brangus - tai jį susidėjom ant grindų ir virtuvėje ant sienų, o vonioje, nes plotas didesnis jo nenaudojom mirksiukas.gif tepasi sunkiai, meistras vargo, bet padarė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 07 26, 11:50)
o kas Jūsų plytelėm nutiko, kad sakot atsargiai ir t.t.? g.gif

žinau apie epoksidą. Mes jį nieko ir netepėm. Kadangi jis brangus - tai jį susidėjom ant grindų ir virtuvėje ant sienų, o vonioje, nes plotas didesnis jo nenaudojom mirksiukas.gif tepasi sunkiai, meistras vargo, bet padarė 4u.gif


atsargiai tepti, turėjau mintyje tarpus. Tas impregnanatas dažniausiai būna skirtas natūralaus akmens impregnavimui, kartu su tarpais. Bet ištepus paprastas ar akmens masės plyteles, jis ne tai kad nesusigeria, bet ir tokią kaip ir plėvelę suformuoja, kurią paskui nugrandyti tai iššūkių iššūkis. pačiom plytelėms tikiuosi nieko neatsitiks. Pasitarkit su plytelių pardavėjais, jie pasakys tiksliai, pagal pirktas plyteles.
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 07 26, 13:04)
atsargiai tepti, turėjau mintyje tarpus. Tas impregnanatas dažniausiai būna skirtas natūralaus akmens impregnavimui, kartu su tarpais. Bet ištepus paprastas ar akmens masės plyteles, jis ne tai kad nesusigeria, bet ir tokią kaip ir plėvelę suformuoja, kurią paskui nugrandyti tai iššūkių iššūkis. pačiom plytelėms tikiuosi nieko neatsitiks. Pasitarkit su plytelių pardavėjais, jie pasakys tiksliai, pagal pirktas plyteles.

matyt jų visokių būna. Mes su akvareliniais teptukais sutepėm, ir atrodo viskas ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 07 26, 15:15)
matyt jų visokių būna. Mes su akvareliniais teptukais sutepėm, ir atrodo viskas ok  4u.gif

tą ir turėjau mintyje 4u.gif
Atsakyti
apziurejau siandien Savita1 stalvirsi gyvai. Nu idomus labai, tik deja man i klasikini virtuve niekaip netinka
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 07 27, 12:22)
apziurejau  siandien  Savita1  stalvirsi  gyvai. Nu  idomus  labai,  tik deja  man  i  klasikini virtuve  niekaip netinka


kodel netinka? sakyciau Savita virtuve net labai klasinine smile.gif labiau net klasikine nei skandinaviska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 27, 12:52)
kodel netinka? sakyciau Savita virtuve net labai klasinine smile.gif labiau net klasikine nei skandinaviska smile.gif



na jis labai plonas - kazkaip labai neiprastai atrodytu prie filinginiu baldu ( pritariu keliu zmoniu nuomonei) - klausiau ir termopalo pardavejos ar perka prie klasikiniu virtuviu, sake ne, mano baldu projektuotoja irgi sake, kad jai nelimpa sitas stalvirsis prie klasikiniu baldu
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 07 27, 12:56)
na  jis  labai  plonas -  kazkaip  labai  neiprastai atrodytu  prie  filinginiu  baldu (  pritariu  keliu  zmoniu nuomonei)  -  klausiau  ir  termopalo  pardavejos  ar  perka  prie  klasikiniu virtuviu, sake  ne,  mano  baldu  projektuotoja  irgi  sake,  kad  jai  nelimpa  sitas  stalvirsis  prie  klasikiniu baldu

Na, bent jau šitoj nuotraukoj tas stalviršis tikrai vaizdo negadina:
user posted image

Aš tai nebūčiau tokia kategoriška, kaip tos pardavėjos ar projektuotoja...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 07 27, 13:04)
Na, bent jau šitoj nuotraukoj tas stalviršis tikrai vaizdo negadina:
user posted image

Aš tai nebūčiau tokia kategoriška, kaip tos pardavėjos ar projektuotoja...



idomu ir kitu nuomones - kaip manot, prie sendintu virtuves baldu tiktu toks plonytis stalvirsis? pvz cia

user posted image

o kad Savitos virtuves negadina negadina vaizdo tai faktas - tik puosia. Man jis tikrai patiko, plius dar kad jame galima klijuoti is apacios kriaukle, tai daro man ji dar patrauklesniu smile.gif o ir kaina vis tiek siek tiek mazesne uz akmeni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 27 liepos 2016 - 12:14
QUOTE(Juodai @ 2016 07 25, 22:54)
Pagaliau! Sveikinu 4u.gif . Graži virtuvė  wub.gif . Man krito į akį balta plautuvė ir maišytuvas juodam stalviršyje wub.gif . Salos stalviršis jaukus - malonu bus prie jos sėdėti. Už lango vaizdas  wub.gif - visiškai suprantama, kodėl taip salą orientavote (aš lyg ir buvau siūliusi kažkada daryti ją lygiagrečiai su likusiu virtuviniu, tačiau nuo tokio vaizdo tikrai negalima nusisukti  schmoll.gif ...  biggrin.gif ).
Man iškart kyla klausimas dėl dažytos ąžuolo faneruotės - kaip atrodo baldas? Neprimena plastmasės? Matosi ąžuolo rievės? Esu suinteresuota, nes noriu pasigaminti baltą lentyną svetainėje - turiu projektą, tačiau niekaip neišsiryškinam, kokią medžiagą rinktis... Beje, kad gamino baldus, jei ne paslaptis? Žinoma, įdomu ir kaina blush2.gif ... galit į A.Ž. smile.gif

Aciu Juodai, laukiau jusu komentaro smile.gif Del salos tai tikrai gerai, kad vyras nepasirase mano ikalbinejimui daryti kaip jus siulet biggrin.gif dabar pati matau (i langus stengiuosi labai neziureti, gyvai neatrode tokie baisiai purvini kaip foto biggrin.gif ) kad salos vieta tokia ir tik tokia turejo buti... Del faneruotes, tikrai neprimena nei plastmases nei mdf, matosi kad visgi medis, rastai, duobutes, as viska matau ir netik is arti. To as irgi bijojau, bet kaip pasirodo be reikalo. Mes ir duris nudazem baltai, atrodo nerealiai gerai. Gamino mums visus baldus Evaldo baldai, esu visiskai 100% patenkinta, taip turetu dirbti visi, net neradau ne menkiausia kabliulo prie ko prisikabinti (o ta padaryti tikrai megstu biggrin.gif)

QUOTE(saulyteee @ 2016 07 26, 07:36)
taip 4u.gif ir kiek laiko nuo užsakymo iki sumontavimo užtruko 4u.gif

Evaldo baldai, tik kiek uztruko tai nepasakysiu, seniai labai jau sutare su jais buvom, bet dar ilgai negalejom statyti jokiu baldu nes nebuvo namas iki to paruostas.

QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 26, 08:50)
Šaldytuvas gėris  wub.gif
ledukų generatoriui vandenį atsivedėt?

aš apie panašų galvoju, tik be vyno šaldytuvo, vynui noriu atskira pirkt.
Tiksliai, kavos aparato nepastebėjau.
Mano atveju dar didesnė spinta gaunasi, bet kol kas esu sugalvojusi, jog visa buitinė technika turi būti paslėpta viduje, už durelių. Nors ir priekyje ji neblogai žiūrisi.
Na reikia dar čia gerai pagalvot kas geriau.


Taip atsivedem, viska pajunge. Galvojau ir as apie atskira saldytuva vynui, bet vyras kazkaip uzsiciklino ant sito saldytuvo, tai taip ir liko smile.gif

QUOTE(longger @ 2016 07 26, 10:49)
bet venecjos tinkas toks blizgus gaunasi?  g.gif o čia labai jau fainai matinis. Ar čia nuo lako priklauso? bet kiek bežiūrėjau, netgi super matinis lakas 5% blizgumo, tam tikru kampu duoda blizgesį, o čia ant tinko bet kokio lako neužtepsi. Gal kas daugiau domėjos, žinot?

Tinkas toks, bet pas mus tai neblizgus tikrai per ne viena vieta biggrin.gif dar zidinys juo nuteptas.
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 07 27, 13:12)
idomu  ir  kitu  nuomones  - kaip  manot,  prie  sendintu  virtuves  baldu  tiktu toks  plonytis  stalvirsis?  pvz  cia 

http://i65.tinypic.com/2d7ycs6.jpg

Man rodos viskas priklauso nuo to, kaip sugebėsit suderinti. Jūsų įkeltoj nuotraukoj irgi nėra viskas grynai klasikiniai - kaitlentė, plautuvė... Ir tai, kad orkaitė klasikinė, visai nereiškia, kad tik tokia čia tinka. Pas mane virtuvė irgi klasikinė (filinguota), tačiau orkaitė, kaitlentė, maišytuvas toli gražu ne. O visuma atrodo gerai.
Reikia bandyt nusinešti pavyzdinio fasado mėginuką ir pridėti prie to stalviršio, pamatytumėt kaip ir kas. Arba vėlgi, jei virtuvė iš dviejų dalių, bandyti kombinuoti - tą plonąjį stalviršį ten, kur bus plautuvė, o kitą, labiau klasikinį, kitoj daly. Labai gelbėja tokiais atvejais kokybiškos vizualizacijos.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 07 27, 13:40)
Man rodos viskas priklauso nuo to, kaip sugebėsit suderinti. Jūsų įkeltoj nuotraukoj irgi nėra viskas grynai klasikiniai - kaitlentė, plautuvė... Ir tai, kad orkaitė klasikinė, visai nereiškia, kad tik tokia čia tinka. Pas mane virtuvė irgi klasikinė (filinguota), tačiau orkaitė, kaitlentė, maišytuvas toli gražu ne.  O visuma atrodo gerai.
Reikia bandyt nusinešti pavyzdinio fasado mėginuką ir pridėti prie to stalviršio, pamatytumėt kaip ir kas. Arba vėlgi, jei virtuvė iš dviejų dalių, bandyti kombinuoti - tą plonąjį stalviršį ten, kur bus plautuvė, o kitą, labiau klasikinį, kitoj daly. Labai gelbėja tokiais atvejais kokybiškos vizualizacijos.



aha, tada dar paklausiu - virtuve balta , virtuves stalas su kedem irgi balti. Aplamai virtuveje, sujungtoje su svetaine , korpusiniai baldai visi balti, tik minkšti svetaines baldai bus kitokie (dar neaisku kokie). Sienos sviesios, bagetai ir plintusai balti. Sito Savitos stalvirsio uzpilas juodas, kaip suprantu krastai matosi juodi - man atrodo kad butu visai ne i tema tie krastai juodi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 27 liepos 2016 - 13:38