Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

O jums vertbaudet.com vedant adresą nekyla problemų? Man niekaip pašto kodas netinka. Badžiau ir su LT pradžioje ir tik skaičius, vis rašo, kad kodas nevalidus.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2015 06 27, 11:25)
O jums vertbaudet.com vedant adresą nekyla problemų? Man niekaip pašto kodas netinka. Badžiau ir su LT pradžioje ir tik skaičius, vis rašo, kad kodas nevalidus.

man vienas su LT praejo, kitam jie patys meta kodo pradzia, kai sali renkiesi.
Atsakyti
Nu ką bandžiau pati pasikviesti windeln.de atseit vyrą kitu paštu - bet per tą patį kompą jie turbūt atseka IP ir nedavė prisijungti per nuorodą, vis metė mano duomenis, tada vyras prisijungė iš kito IP ir prisijungė, tada šiandien aš jau galėjau įeiti į jo accountą, panaudojau kodą, kurį lyg ir užskaitė, banko kortelė mano ta pati - atsiuntė sekimo nuorodą ir užsakymo numerį, lyg ir praėjom g.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 06 27, 12:08)
Nu ką bandžiau pati pasikviesti windeln.de atseit vyrą kitu paštu - bet per tą patį kompą jie turbūt atseka IP ir nedavė prisijungti per nuorodą, vis metė mano duomenis, tada vyras prisijungė iš kito IP ir prisijungė, tada šiandien aš jau galėjau įeiti į jo accountą, panaudojau kodą, kurį lyg ir užskaitė, banko kortelė mano ta pati - atsiuntė sekimo nuorodą ir užsakymo numerį, lyg ir praėjom  g.gif

As savo uzsakyma randu ilindus i acaunta g.gif tai turbut praejo thumbup.gif
Atsakyti
Gal kur užmatėt kokių akcijų, kur pigiai galima nusipirkti skėtuką?
Atsiųskit ir man pakvietimą į windeln vv3lina@gmail.com
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Welina @ 2015 06 27, 14:02)
Gal kur užmatėt kokių akcijų, kur pigiai galima nusipirkti skėtuką?

O kas yra pigiai? unsure.gif Sunku patart, kai nezinom kainu amplitudes. Ir kiek svarbi kokybe, funkcionalumas.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freila: 27 birželio 2015 - 13:13
Atsiuskit ir man pakvietima d.kvasnia@gmail.com

Renktu rytojui tesco siuntimui i uk
d.kvasnia@gmail.com
klaipeda arba lpexpress:)
Tema tesco
Atsakyti
gal gali atsiusti kas nors pakvietima i http www.windeln.de 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cirkas @ 2015 06 27, 12:41)
man vienas su LT praejo, kitam jie patys meta kodo pradzia, kai sali renkiesi.

Ačiū, jau praėjo pašto kodas. "Nepatiko" klaviatūros nustatyta kalba prieš tai.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti