Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės grindys

Padėkite apsispresti g.gif remontuojam butą, svetainėje ir prieškambaryje yra tikras senas medinis parketas "eglute" sudetas, mano vyras nusiteikęs lupt lauk doh.gif Aš vis dar turiu vilties jį atnaujinti blink.gif nes vis tik tai natūralus medis. Ką jus patartumės, gal kas bandet atnaujint, gal net neverta, nes kaina su slifavimu ir lakavimu gaunasi kaip naujo laminato.
Ačiū už nuomonę
Atsakyti
QUOTE(Bertute @ 2014 08 06, 13:11)
Padėkite apsispresti  g.gif remontuojam butą, svetainėje ir prieškambaryje yra tikras senas medinis parketas "eglute" sudetas, mano vyras nusiteikęs lupt lauk  doh.gif Aš vis dar turiu vilties jį atnaujinti  blink.gif nes vis tik tai natūralus medis. Ką jus patartumės, gal kas bandet atnaujint, gal net neverta, nes kaina su slifavimu ir lakavimu gaunasi kaip naujo laminato.
Ačiū už nuomonę



Domejausi kainomis, tai darbai kainuoja slifavimas, lakavimas 27 Lt uz kv m. Cia Pakruojo parketo darbininkai. Jie dirba ir Vilniuje. O laminata nusipirksit uz tokia kaina? smile.gif Tikras parketas yra tikras. Mes dabar susidejom parketa, kol kas dar nenuslifuotas, nenulakuotas, bet kaip man patinka...smile.gif O kojoms koks malonumas. wub.gif
Atsakyti
Bertute, įvertinkit tokius dalykus:
1. Ar grindų pagrindas geras? T.y., jos negirgžda, nelinguoja, nėra didelio nuolydžio ir pan.
2. Iš kokios medienos padarytos grindys? Kietmedis (ąžuolas, uosis) yra vertingesnis už minkštą medį (pušį, eglę), be to, atnaujintos tokios grindys ilgiau išliks gražios.
3. Kokia dabartinių grindų būklė? Ar pavyks jas gražiai atnaujinti?
4. Ar Jus tenkins atnaujinto parketo vaizdas? t.y., ar norite ir ateityje matyti "eglutės" vaizdą savo prieškambaryje ir svetainėje?

Susidėliokit pliusus, minusus ir nuspręskit. Šiaip medžio grindys vertingesnės už laminatą, bet jeigu jos nepatinka/neapsimoka atnaujinti, tai dėkit laminatą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidė @ 2014 07 24, 14:29)
pas mus irgi tokios pat. Š....kaip reta.  doh.gif Aš irgi už tai, kad geriau jau kokybišką laminatą susidėti.


Na, matyt tikrai Š parketlentės. Mūsų namuose jau 10 metų lakuotos parketlentės sudėtos, du vaikai išaugo, ir net atnaujinti nereikia - duobutės tik toje vietoj, kur sunkus tepalinis radiatorius nukrito ir po sofos-lovos kojelėm, kurios judėjo ištraukiant miegamąją dalį. O va kai prisimenu seną butą su laminatu doh.gif , kiekvienas daikto kritimas duobes darydavo. Aišku, tas laminatas gera kokybe nepasižymėjo. Pas mamą namuose sudėtas labai brangus laminatas, skylių nėra, kritimai nebaisūs, nebanguoja, negirgžda, bet tas plastmasės garsas niekur nedingo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vien Tik: 06 rugpjūčio 2014 - 14:19
QUOTE(Amelita @ 2014 08 06, 13:41)
Domejausi kainomis, tai darbai kainuoja slifavimas, lakavimas 27 Lt uz kv m. Cia Pakruojo parketo darbininkai. Jie dirba ir Vilniuje.

Mane meistrai dabar darantys remontą informavo, kad slifavimas +lakavimas 45 Lt doh.gif Na, reiks bandyt pasiskambint profesianalams, tik kiek ieskojau Šiauliuose nelabai yra is ko rinktis g.gif

QUOTE(laumzirge @ 2014 08 06, 13:42)
Bertute, įvertinkit tokius dalykus:
1. Ar grindų pagrindas geras? T.y., jos negirgžda, nelinguoja, nėra didelio nuolydžio ir pan.
2. Iš kokios medienos padarytos grindys? Kietmedis (ąžuolas, uosis) yra vertingesnis už minkštą medį (pušį, eglę), be to, atnaujintos tokios grindys ilgiau išliks gražios.
...

Na tos grindymas mao supratimu stabilios, nepalyginsi kur eit laminatu, jos tikrai niekur netraska, negirgžda, tapu nera
Kiek suprantu jos uosines.

Mane neramina tik viena, kiek bus galima jas pašviesinti, nes dabar jos tokios "ryžos".
Atsakyti
Bertule, išsaugokit natūralias grindis...dėl spalvos nepergyvenkit- kai nušlifuos ir nulakuos, tai gausis puiki spalva! thumbup.gif Be to spalvą meistrai gali šiek tiek pakoreguoti lako pagalba...
Atsakyti
Aciu atsakiusiems, apsisprendziau mirksiukas.gif liks senasis parketas, kai pabaigsim, jei rezultatai nenuvils, įdesiu prieš ir po biggrin.gif
Atsakyti
Bertute, smagu, kad paliekat medį 4u.gif beje, dar yra variantas grindis alyvuoti. tą įmanoma padaryti ir patiems, tad kažkiek pinigėlių susitaupytų. Yra toks dalykas, kuris vadinasi hardwax, jis už paprastą alyvą yra atsparesnis. Apie jį radau įdomų blog'ą, jeigu skaitote angliškai:

http://napervillehar...ent-the-winner/

jie testavo kelis produktus, kiekvieną jų aprašė ir tarpusavyje palygino. Ir šiaip ten yra nemažai info apie medines grindis ir jų priežiūrą.
Atsakyti
QUOTE(Vien Tik @ 2014 08 06, 13:13)
Na, matyt tikrai Š parketlentės. Mūsų namuose jau 10 metų lakuotos parketlentės  sudėtos, du vaikai išaugo, ir net atnaujinti nereikia - duobutės tik toje vietoj, kur sunkus tepalinis radiatorius nukrito ir po sofos-lovos kojelėm, kurios judėjo ištraukiant miegamąją dalį. O va kai prisimenu seną butą su laminatu  doh.gif , kiekvienas daikto kritimas duobes darydavo. Aišku, tas laminatas gera kokybe nepasižymėjo. Pas mamą namuose sudėtas labai brangus laminatas, skylių nėra, kritimai nebaisūs, nebanguoja, negirgžda, bet tas plastmasės garsas niekur nedingo.

visu 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kaip jums laikė medinės grindys koridoriuje prie įėjimo?.. g.gif
Atsakyti
Sveikos, naujam name dedame medines grindis, taciau iskilo klausimas del plintusu. Gal kuri zinot ar daretes kur pigiau rasti grindjuostes? Mums reiktu dazytu (arba patys nusidazytumem). Zinau, kad kiti daro ten, kur duris gamina, bet musu meistas neuzsimama... sad.gif gal kuri galit ka patarti?smile.gif Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Citrinukas @ 2014 08 19, 14:20)
Sveikos, naujam name dedame medines grindis, taciau iskilo klausimas del plintusu. Gal kuri zinot ar daretes kur pigiau rasti grindjuostes? Mums reiktu dazytu (arba patys nusidazytumem). Zinau, kad kiti daro ten, kur duris gamina, bet musu meistas neuzsimama... sad.gif gal kuri galit ka patarti?smile.gif Aciu!



Ju metras kainuoja apie 14-17 Lt uz metra. Azuolines.
Atsakyti