Įkraunama...
Įkraunama...

Pas ką daryti krūtų didinimo operaciją

QUOTE(ANDRUTIS @ 2010 01 28, 12:10)
Tai ,kad Jus  jau lyg ir emetes .
Papildyta:

Kodel nervinga? Lady M labai teisingai viska isaiskino,tai gal pasidziaugt reikia ,kad tema igauna  naudingos informacijos.
Papildyta:

Nebus . T.Astrauskas  turi nemaza praktika .
Papildyta:

doh.gif


nesuprantu kas jums nepatinka is nulines krutines padare naturalia.

QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 01 27, 22:40)
Koks jūsų gydytojas?
Papildyta:
doh.gif  Stengiuosi paaiškinti dar aiškiau: jei krūtis turi DAUGIAU riebalinio audinio ir liaukos, dedant po raumeniu, JŪSŲ gydytojas, kuris lankė gal kitą seminarą nei visi pasaulio gydytojai  biggrin.gif , gautų tokį efektą (kuris vadinasi double bouble):

user posted image

user posted image



as skaiciau kad jeigu neatitinka baze, liaukos dydis ir raumens padetis taip gali gautis, o ne butent del to kad turi pakankamai krutines ir deda po raumeniu!

tavo pavyzdyje nematau nieko nuostabaus kad taip gavosi, jei ji norejo 460-480cc doh.gif http://www.implantin...ect3/index.html
Atsakyti
simsimas2002, prie ko cia implanto dydis??? tai ne nuo implantu priklauso...!!!
Atsakyti
QUOTE(Julyteee @ 2010 01 28, 15:29)
simsimas2002, prie ko cia implanto dydis??? tai ne nuo implantu priklauso...!!!


toki daktaro atsakyma i klausima radau uzsienio forume, kad tai priklauso ne tik nuo to ar po raumeniu deda. jei deda implanta su didesniu negu liaukos diametru didele galimybe kad bus dviguba krutine, bet zinoma tai ne vienintele priezastis

Pagal LM atsakyma galima tik suprasti: kad jei turi daugiau negu 50g tai negali deti po raumeniu...
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 15:03)
as skaiciau kad jeigu neatitinka baze, liaukos dydis ir raumens padetis taip gali gautis, o ne butent del to kad turi pakankamai krutines ir deda po raumeniu!



Dar kart paskaityk savo postą. Ir kas tavo manymu yra "liaukos dydis" ir "pakankamai krūtinės" biggrin.gif Gal.... tai vienas ir tas pats bigsmile.gif

Nesiruošiu čia žaisti žaidimo "Žodžių mūšis" ir kitais žodžiais aiškinti tą patį.
Faktas, kad AleAdai buvo pasiūlytas tinkamas implantacijos būdas, buvo įspėta apie galimus rezultatus ir komplikacijas dedant TIK po raumeniu. Dabar jos valia - sutikti ar ne.
O aš tiesiog paoponavau nesąmonei, kurią buvo parašiusi BOLIVIJA. Jei kam tai nepatiko, nieko negaliu padėti.


Papildyta:
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 16:50)
Pagal LM atsakyma galima tik suprasti:  kad jei turi daugiau negu 50g tai negali deti po raumeniu...


Kur mano poste minimi kažkokie skaičiai? g.gif Prasideda interpretacijos žanras doh.gif
O šiaip tai visi šitie dalykai, su labai akivaizdžiais pavyzdžiais, galimais rezultatais - tiek vykusiais, tiek nelabai, merginų istorijom (su po to darytom korekcijom) - buvo išnagrinėti ankstesnėse temose, kurias moderatorės nutarė ištrinti kaip visiškai bevertes. Tai galim už tai joms tik padėkoti 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Marmalade: 28 sausio 2010 - 14:53
QUOTE(AleAda @ 2010 01 27, 14:51)
Ruosiuosi darytis didinamaja ir as ax.gif , anatominius, silikona. Man pataria daryti dvejose plokstumose, ty po raumeniu ir po liauka. Merginos, kuri daretes tokiu budu, kaip jums? g.gif




na operacija vis gi yra operacija, as asmeniskai l.bijociau del sveikatos negi nebera kitos iseities? buna gi, kad ir isimt tenka del kokios nors priezasties, teke girdeti, kad sanariai kai kam pradeda skaudeti g.gif o be to su amziumi niekas neisbuna sveikas iki gyvenimo galo, taigi gali tekti del sveikatos atsigulti ant stalo, o tai tikrai ne i nauda + narkozes doh.gif

cia aisku velgi mano nuomone, o be to as zinau, kad tai laimes neprides, gal pacioj pradzioj... o nuo saves nepabegsi... pav. jei nutisus krutine, daryciaus tik pakelima jos, sita dar pripazistu, o siaip pav. man ~35, o krutine, kaip toj antroj nuotraukoj, kur po operacijos mirksiukas.gif kur berods siauliu gydytojo,

bandyciau sporta, aisku ne delnus spaust sudejus, tai nepadeda, taipogi jei nori prarast krutine eik i fitneso kluba rolleyes.gif labiau is sportu tiktu koks lauko tenisas (man sis sportas del brangumo neikandamas:), o siaip pati esu susikurus keleta pratimu atleikant bandymus, rezultas puikus, o jei dar tuo saziningiau uzsiimciau, gal dar geresnis butu
aisku jei nusprendei sunku atkalbeti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerūna: 28 sausio 2010 - 15:32
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 01 28, 15:58)
Dar kart paskaityk savo postą. Ir kas tavo manymu yra "liaukos dydis" ir "pakankamai krūtinės"  biggrin.gif Gal.... tai vienas ir tas pats  bigsmile.gif

Nesiruošiu čia žaisti žaidimo "Žodžių mūšis" ir kitais žodžiais aiškinti tą patį.
Faktas, kad AleAdai buvo pasiūlytas tinkamas implantacijos būdas, buvo įspėta apie galimus rezultatus ir komplikacijas dedant TIK po raumeniu. Dabar jos valia - sutikti ar ne.
O aš tiesiog paoponavau nesąmonei, kurią buvo parašiusi BOLIVIJA. Jei kam tai nepatiko, nieko negaliu padėti.
Papildyta:
Kur mano poste minimi kažkokie skaičiai?  g.gif Prasideda interpretacijos žanras  doh.gif
O šiaip tai visi šitie dalykai, su labai akivaizdžiais pavyzdžiais, galimais rezultatais - tiek vykusiais, tiek nelabai, merginų istorijom (su po to darytom korekcijom) - buvo išnagrinėti ankstesnėse temose, kurias moderatorės nutarė ištrinti kaip visiškai bevertes. Tai galim už tai joms tik padėkoti  4u.gif


buvo nurodyta: "jei krūtis turi DAUGIAU riebalinio audinio ir liaukos" ne skaiciai bet vistiek daugiau 50g...

mergina kuri klause nebuvo nurodzius kad pas ja daugiau krutines. Pagal tave gaunasi NESAMONE deti po raumeniu. Manau cia daktarai daugiau ismano negu mes...
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 17:24)
buvo nurodyta: "jei krūtis turi DAUGIAU riebalinio audinio ir liaukos" ne skaiciai bet vistiek daugiau 50g...

mergina kuri klause nebuvo nurodzius kad pas ja daugiau krutines. Pagal tave gaunasi NESAMONE deti po raumeniu. Manau cia daktarai daugiau ismano negu mes...


doh.gif doh.gif doh.gif
Posakis yra Lt tautosakoje šia tema teisingas. Kaip ten kelią reikia duoti.
Tai laimingo toliau interpretuojant ir fantazuojant 4u.gif





Atsakyti
QUOTE(Nerūna @ 2010 01 28, 16:23)
na operacija vis gi yra operacija, as asmeniskai l.bijociau del sveikatos negi nebera kitos iseities? buna gi, kad ir isimt tenka del kokios nors priezasties, teke girdeti, kad sanariai kai kam pradeda skaudeti g.gif o be to su amziumi niekas neisbuna sveikas iki gyvenimo galo, taigi gali tekti del sveikatos atsigulti ant stalo, o tai tikrai ne i nauda + narkozes doh.gif

cia aisku velgi mano nuomone, o be to as zinau, kad tai laimes neprides, gal pacioj pradzioj... o nuo saves nepabegsi... pav. jei nutisus krutine, daryciaus tik pakelima jos, sita dar pripazistu, o siaip pav. man ~35, o krutine, kaip toj antroj nuotraukoj, kur po operacijos  mirksiukas.gif kur berods siauliu gydytojo,

bandyciau sporta, aisku ne delnus spaust sudejus, tai nepadeda, taipogi jei nori prarast krutine eik i fitneso kluba rolleyes.gif labiau is sportu tiktu koks lauko tenisas (man sis sportas del brangumo neikandamas:), o siaip pati esu susikurus keleta pratimu atleikant bandymus, rezultas puikus, o jei dar tuo saziningiau uzsiimciau, gal dar geresnis butu
aisku jei nusprendei sunku atkalbeti g.gif


Visiskai sutinku, kad jei yra kitokie nechirurginiai budai, tai ir reikia jais naudotis. Bet netikiu nors tu ka, kad galima sportu uzauginti krutis, kai po vaiku maitinimo is ju liko tik oda. O kremai, kurie atseit daro forma yra tik komercija. Cia mano nuomone, ir tai ka galiu istaisyti dieta ir sportu, ta ir darau, bet papus... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 13:03)
nesuprantu kas jums nepatinka is nulines krutines padare naturalia.


Simsimai,
negi nesupranti .. ji per maža.. o ir fotke galejo patobulinti, apšvietimą pareguliuot, kampą.. karoliukus kokius uždėt

QUOTE(AleAda @ 2010 01 28, 19:17)
Bet netikiu nors tu ka, kad galima sportu uzauginti krutis, kai po vaiku maitinimo is ju liko tik oda. O kremai, kurie atseit daro forma yra tik komercija.


AleAda nors esu beviltiškai kvaila ir rašau tik nesąmones, bet leisk man paprieštarauti.. oi galima naturaliu budu priauginti krūtis.. ir jokiu būdu nesportuoti, o kaip tik daug valgyti ir priaugti mažiausiai 60kg ir krūtinė bus įspūdinga..kaip kibirai.. ir nereiks implantu anei po liauka anei po raumeniu

o dabar marš visos pikčiurnos į bendraminčius.. ten ir pasipyksim
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2010 01 28, 21:15)
Simsimai,
negi nesupranti .. ji per maža.. o ir fotke galejo patobulinti, apšvietimą pareguliuot, kampą.. karoliukus kokius uždėt


tai kad pas Vitku puslapyje irgi ne per graziausi variantai, kai kurie netgi atbaidantys...


Pasiziurejau ka daktarai atsako i klausimus merginu kurios turi double bouble. kaip pagrindine priezasti nurodo maza atstuma tarp spenelio ir krutines rauksles apacioje.

..
The double buble deformity is a risk with breast augmentation and more so with a short IMF to nipple distance.
..
paimta is cia

yra ir kiti komentarai pvz: cia
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 15:24)
buvo nurodyta: "jei krūtis turi DAUGIAU riebalinio audinio ir liaukos" ne skaiciai bet vistiek daugiau 50g...

mergina kuri klause nebuvo nurodzius kad pas ja daugiau krutines. Pagal tave gaunasi NESAMONE deti po raumeniu. Manau cia daktarai daugiau ismano negu mes...

Sveikos 4u.gif mane, kaip turincia maza krutine, visada domino galimybe ja pasididinti. Perskaiciau labai daug temu, kurios jau buvo istrintos kazkodel, ten radau labai daug naudingos informacijos ir labai apsiskaiciusias, susidurusias, besidomincias, nemazai zinancias ir patyrusias merginas smile.gif gaila, kad tu temu nebeliko.
Konkreciai jums turiu klausimu. Ar jus jau pasidarete operacija? Jei taip, ar senai? ir ar daug apie ja domejotes pries pasidarant ir po? gal galetumete labai aiskiai ir konkreciai, bet glaustai papasakoti visa pasiruosimo, konsultaciju IKI operacijos procesa? g.gif Bet noreciau ne reklamos ar subjektyviu jausmingu atsakymu, o tokiu, kurie butu pagristi patirtim, nuorodom ir iliustracijom pageidautina ax.gif Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 01 29, 11:11)
Bet noreciau ne reklamos ar subjektyviu jausmingu atsakymu, o tokiu, kurie butu pagristi patirtim, nuorodom ir iliustracijom pageidautina  ax.gif Aciu.


trumpai be jausmu

1. itikini save kad reikia
2. itikini pinigine, kad gali sau leisti
3. pasiimi daktaru sarasha ir pas keleta uzsirashai
4. nueini, pasikalbi ir susitari su tuo kuris patiko
5. pasidarai tyrimus
6. daraisi operacija

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 29 sausio 2010 - 13:09