Įkraunama...
Įkraunama...

Kent'o mamytės

niu, ka jus? islyskit, nes man nuobodu daros biggrin.gif ieskau tu laisku nuo Kaledu senio.
Atsakyti
Labas dienas
nu va kaip gerai,kai ambasadoj viskas gerai praeina thumbup.gif man teko tik karta but,bet ir negaleciau skustis viskas praejo labia gerai ir darbuotojai buvo labia paslaugus smile.gif
su tom alergijom tikrai sunku,uzjauciu 4u.gif reik ieskot nuo ko kas ir kaip 4u.gif
Pas mus siandien indiskas vakaras nusimato tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dionija @ 2013 10 12, 13:27)
Pas mus siandien indiskas vakaras nusimato tongue.gif

mes 1 karta take away emem, aisku, nesulyginsi su tikru indisku maistu, bet mums nepatiko visai. va pas mus bus pizza vakaras biggrin.gif

dazniausiai alergijos praeina arba bent aprimsta susireguliavus mityba, net jei alergijos ne maistui buvo.

nu o as radau laisku nuo kaledu senio ir uzsakiau savo mazylems. Elenutei, aisku, dar anskti, tai jos laiskas keliaus i dezute ir lauks, kai paaugs.

martis namo gryzo anskciau bigsmile.gif pries 14h, tai smagu. valgom dabar
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 12, 17:15)
mes 1 karta take away emem, aisku, nesulyginsi su tikru indisku maistu, bet mums nepatiko visai. va pas mus bus pizza vakaras biggrin.gif

dazniausiai alergijos praeina arba bent aprimsta susireguliavus mityba, net jei alergijos ne maistui buvo.

nu o as radau laisku nuo kaledu senio ir uzsakiau savo mazylems. Elenutei, aisku, dar anskti, tai jos laiskas keliaus i dezute ir lauks, kai paaugs.

martis namo gryzo anskciau bigsmile.gif pries 14h, tai smagu. valgom dabar

maniskis kazkada dirbo indiskam restorane,isveziodavo maista,as is pradziu jo nevalgidavau,bet kai paragavau chiken tyka masala man laabai skanu o vaikai mano bireni megsta,mes zinom kur skaniai ir gerai gamina is ten ir imam essen.gif o ir tevukai nori,kazkada kai buvo pries 5 metus pas mus mes juos vaisinom tai mama sako,as noriu indisko maisto kuria diena biggrin.gif
as neuzsakineju tokiu laisku,maniskiui uztenka ir dovanu kruvos po egle nuo kaledu senior,jis pats raso laiska jam kad dovanu atveztu biggrin.gif
pas mus siandien tinginio diena kazkokia,kas ka veikia kiekvienas sau ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Bandau ir aš čia kišti nosį. Kažkada buvau apsireiškusi savais reikalais, bet kad ir numirė tema po to karto. Nuo vasaros pūnu Margate. Dičkės mano niekas nepriima į mokyklą, vyras pakolkas Švedijoj darbuojas, tai ir tupiu namie niekur negalėdama pajudėt (turiu omeny darbo paieškas).

Gražaus Jums vakaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Droo @ 2013 10 12, 18:19)
Nuo vasaros pūnu Margate. Dičkės mano niekas nepriima į mokyklą, vyras pakolkas Švedijoj darbuojas, tai ir tupiu namie niekur negalėdama pajudėt (turiu omeny darbo paieškas).

Gražaus Jums vakaro mirksiukas.gif

cha! o Aistulyte prognozavo, kad niekas nebeuzsuks! biggrin.gif o siaip pati seniai UK? ar turi daug draugu cia? o kodel tavo dukrytes nepriima? unsure.gif o darbo kokie ieskais? ar vairuoji?nu ir priklausinejau,kaip tardymo izoliatoriuj hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 12, 08:28)

och tu vargse! console.gif  nu ka, teks visa laika nesciai but biggrin.gif beje, o dar pasirasytumemt vienam? o gal ir daugiau?  rolleyes.gif

labas rytas!
einu daryt martinui CV, uzsakysiu mergaitems du laiskus nuo Kaledu senelio, Tesco reik parasyt laiska , ai tokiu kompiuteriniu darbu yr

thumbup.gif nes ta ankstesnioji ambasada tai baisuma buvo.

Nors ir kaip nepatinka man but nesciai,dar noreciau bent poros vaiku,bet deja manes vienos ant visu neuzteks. Turetumem sava nama dideli ir laisvesnius finansus,tai tikrai dar pora leliuku tureciau ,bet tam turi but finansai,kad kazkas tvarkytu namus,pagamintu maista,o as galeciau but su vaikais. O dabar namas mazas,vienas vaikas ant ranku,dar su vienu kazka paskaityt iseina,o jau kiti du ant ledo. Taigi daugiau vaiku nebus smile.gif
O jis sporto klube dirba? Ar dabar ieskosis tokio darbo?

As praeitais metais buvau faina nuoroda gavus su seneliu salciu,ten reikejo irasyt vaiko varda,ikelt vaiko nuotrauka,parasyt ka megsta ir atsiusdavo i emeila klipuka,kaip senelis asmeniskai sveikina vaika,pasako jo varda,pomegius,nu vaikam tai akys ant kaktos issoko kai ziurejo ir atsakinejo i klausimus jie tam seneliui,pagalvojo,kad tikrai su jais sneka smile.gif

QUOTE(crazy brains @ 2013 10 12, 13:15)
dazniausiai alergijos praeina arba bent aprimsta susireguliavus mityba, net jei alergijos ne maistui buvo.

Gruodzio menesi turiu vizita pas alergologa,jei daugiau jokiu testu cia nedarys,tai lietuvoj darysiuos kraujo tyrimus,nes ka is maisto keist net nebezinau doh.gif
QUOTE(dionija @ 2013 10 12, 13:43)
maniskis kazkada dirbo indiskam restorane,isveziodavo maista,as is pradziu jo nevalgidavau,bet kai paragavau chiken tyka masala man laabai skanu o vaikai mano bireni megsta


O as dar nei karto indisko maisto neragavau,nes nezinau kas skanu ax.gif
QUOTE(Droo @ 2013 10 12, 17:19)
Sveikos merginos 4u.gif

Bandau ir aš čia kišti nosį. Kažkada buvau apsireiškusi savais reikalais, bet kad ir numirė tema po to karto. Nuo vasaros pūnu Margate. Dičkės mano niekas nepriima į mokyklą, vyras pakolkas Švedijoj darbuojas, tai ir tupiu namie niekur negalėdama pajudėt (turiu omeny darbo paieškas).

Gražaus Jums vakaro mirksiukas.gif

Sveika,air tu prie vandens gyveni,noreciau as prie vandens gyvent smile.gif
O ko jus cia taip idomiai,tu UK vyras Svedijoj? Vyras gal ne lietuvis? As tai turbut keisciau anglija i svedija ax.gif
Turbut vietu nera mokyklose,kai as vyresniaja atsiveziau ir mum taip buvo,tai as ejau i counsula reikalavau mokyklos,sakiau jei vietos neturit,tai skirkit personal mokytoja,tegul i namus ateina mokint. Tai teko dalyvaut posedyje su daug dedziu ir tetu,na ir padare viena papildoma vieta mokykloje thumbup.gif

Crazy brain kaip tu mazyles kojas laikai wrape(laikei kai buvo 3 sav) ? Ar kaip varliuko keliai praskesti ,o pedutes suglaudus? Nesuprantu kaip tos kojos naujagymio turi but.

Mes va turejom sveciu siandien,gavo vaikis mano labai faina zaisla ant lovytes kur tvitinasi,40 melodiju,ant lubu paveiksliukai svieciasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 12, 21:44)
O jis sporto klube dirba? Ar dabar ieskosis tokio darbo?
As praeitais metais buvau faina nuoroda gavus su seneliu salciu,
As tai turbut keisciau anglija i svedija ax.gif
  Turbut vietu nera mokyklose,kai as vyresniaja atsiveziau ir mum taip buvo,
Crazy brain kaip tu mazyles kojas laikai wrape(laikei kai buvo 3 sav) ? Ar kaip varliuko keliai praskesti ,o pedutes suglaudus? Nesuprantu kaip tos kojos naujagymio turi but.

nea, nedirba, jis dar studina, ta prasme,viena mmokslu dali baige ir gym'e instruktoorium gali dirbti, bet jam dar liko gabaliukas atsimokyt, kad butu personal trainer.
aha, drauge pernai savo dukriukui rode, musiske nelabai supras dar.
ir as i svedija truakciau biggrin.gif siaip nelabai isivaizduoju buvimo atskirai g.gif
bet kaip taip gali but??? tai ka, vaika bemoksli palikt??? unsure.gif
praskiesta, kaip varliukas.

kadangi Izabele nubudo 5:30, tai as jau indus susiploviau, rubus nudzioviiau, sudeliojau, kitus uzmeciau skalbt, pataline pakeiciau, vaikus pamaitinau, sedziu, kaip rublis biggrin.gif

o del viaku, mes du turim ir gana, irgi kaip sakai, reik veitos, finansu ir t.t. bet max 3 tureciau biggrin.gif nes dabar va 2 turim, akd nebutu mergaitems liudna ir gana, norim ir pakeliauti, biski sau pagyvventi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazy brains: 13 spalio 2013 - 08:36
Labas rytas,ir vel jis lietingas verysad.gif
gerai kai niekur eit nereikia ax.gif
Droo sveika,manau,kad reikia del vaiko pakovot.eik I concula ir reikalauk ,kad skirtu mokykla g.gif bet tikrai kaip sunku turetu but taip atskirai,stiprybes 4u.gif

man ir 2 vaiku per akis,aisku yra skirtumas nemazas bet vis tiek yra sesuo su broliu ir jau bus I ka atsiremt jei kas smile.gif as noriu pagivent ir del saves truputuka blush2.gif man dabar jau taip faina kad jau paauges mazius ir toks savarankiskas,kad as net issivaizduot nenoriu jei buciau vel prirista su beibiu namie oi ne ne blush2.gif

Crazy o kur taviskis mokosi?coledze kazkur?
Atsakyti
QUOTE(dionija @ 2013 10 13, 09:56)
man ir 2 vaiku per akis,aisku yra skirtumas nemazas bet vis tiek yra sesuo su broliu ir jau bus I ka atsiremt jei kas
Crazy o kur taviskis mokosi?coledze kazkur?

as gal pasirasyciau treciam, bet po kokiu 7-8metu biggrin.gif nu nzn, jei tiek laiko rpaeitu, manau, jau buciau uztingejus. zodziu, i sulini as nespjaunu, bet siuo momentu manau, kad 2 mums gana. nesvarbu, akd skirtumas didelis, kol mazas vaikas, tai neidomu, zinoma, bet kai paauga jau labai smagu su vyresne sese. jau sakiau, akd sese 15 metu vyresne, o brolis 18 metu. su broliu kontaktu nepaliakom, bet ne is piktumo, tiesiog siaip kazkaip, o su sese kievkeina deina leliakinam bigsmile.gif
jis namie mokosi, bet reikia i Londona varinet iskaitu/egzu laikyt.
Atsakyti
man reikia 40 kavos pupeliu, gal kas norit atsiusti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 12, 21:13)
o siaip pati seniai UK? ar turi daug draugu cia? o kodel tavo dukrytes nepriima? unsure.gif o darbo kokie ieskais? ar vairuoji?nu ir priklausinejau,kaip tardymo izoliatoriuj hihihi.gif


Nea, aš čia pirmą kartą, draugų nulis. Dukros nepriima, nes neturi vietų mokyklose. Kreipiausi senai į Year Admission'ą, yra perduota ale vyresnybei, bet kolkas nieko nieko - žiūrim, ieškom. Tai jau teks tikrai įjungti vriedniausią pavarą, nes su jais matyt kitaip neišeina doh.gif
Kas dėl darbo, tai pradžiai bet kur eičiau, bet pirma norisi kad dukrą priimtų, kad ji priprastų.
Vairuoju, pradžiai ir savo lietuvišką mašiniuką čia atsitempėm, taigi bandau pusių nemaišyt lotuliukas.gif Būna susimakaluoju, bet aš blondinė, man atleidžiama lotuliukas.gif


QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 12, 22:44)
Sveika,air tu prie vandens gyveni,noreciau as prie vandens gyvent smile.gif
O ko jus cia taip idomiai,tu UK vyras Svedijoj? Vyras gal ne lietuvis? As tai turbut keisciau anglija i svedija ax.gif
  Turbut vietu nera mokyklose,kai as vyresniaja atsiveziau ir mum taip buvo,tai as ejau i counsula reikalavau mokyklos,sakiau jei vietos neturit,tai skirkit personal mokytoja,tegul i namus ateina mokint. Tai teko dalyvaut posedyje su daug dedziu ir tetu,na ir padare viena papildoma vieta mokykloje thumbup.gif


Mhm, prie vandens ax.gif Tik tiek to ir smagumo, įkyrios žuvėdros, pampersų pilna jūra, aplink šiukšlina doh.gif Nėra ir ko lyginti su mūsų Palangėle. O ir vėjai nesmagūs, ir kvapai ne visada kokie būna doh.gif
O vyras jau kelinti metai išvažiuoja darbuotis į Švediją. Lietuvis jis,
žemaičių kilmės biggrin.gif Galbūt keisčiau ir aš, tačiau kalbos nemoku ir ji atrodo tokia sunki, nors kas ten žino kaip bus ax.gif


QUOTE(dionija @ 2013 10 13, 10:56)
Droo sveika,manau,kad reikia del vaiko pakovot.eik I concula ir reikalauk ,kad skirtu mokykla g.gif bet tikrai kaip sunku turetu but taip atskirai,stiprybes 4u.gif



Bandau kovoti. Įpratau jau. Buvau Lietuvoj, jis mėnesiui, pusantro išvažiuodavo, savaitei, kartais dviem grįždavo, taip ir gyvendavom. Kol veiklos turėjau, kažkaip nesigilindavau, na reikia taip ir vsio. Bet iš tokio gyvenimo tikrai nieko gero. Ir dabar galvoju kaip bus kai kiekvieną dieną matysimės biggrin.gif

Laba visoms mirksiukas.gif Oras tai tikrai tragiškas, taip prie miego traukia, bet reikia į parduotuvę nuvažiuot wacko.gif Jaukios, šiltos dienelės jums mirksiukas.gif
Atsakyti