Įkraunama...
Įkraunama...

Kent'o mamytės

[quote=crazy brains,2013 10 13, 22:02]
sau? nea, ne viena mes ju neuaginam sau, mes juos auginam vyrams ir zmonoms, ir tai yra labau normalu. visiskai neaisku, kokie santykiai su vaikais bus, kai jie paaugs, su vienais gal bus rysys, su kitais gal nebus, galu gale neaisku ar jie liks toj pacioj saly, kaip ir tevai. zodziu, rezultate, gali likti vienisas, kaip pirstas, todel ir norisi gyventi sau dabar. be to, gal kai man bus 50 as vos kojas pavilksiu, nuo ligu irgi niekas nepasaugotas. todel, kol esam sveiki ir galim sau leisti, norisi pakeliauti, pasaulio nors siek tiek pamatyti, as noriu sportuoti, noriu savo mokslus pabaigti, norim su savo mokslais susieti ateiti, tai reikia daryti dabar, kol jauni, kol turim jegu ir kol vaikai nera dideli, kad veliau galetume atsipusti labiau, akd vaikams kazka galetume pasiulyti. keliavimas, saves realizavimas, va tai ir yra 'pagyventi sau'.

drinks_cheers.gif pasirasau po kiekvienu zodziu,mastau lygiai taip pat ir buvau pasiruosus rasyt,bet isgelbejai ir man nebereikia pilt biggrin.gif
aisku sutinku ,kad yra moteru kurioms vienas malonumas augint vaikus,bet turiu drauge is daugiavaikes seimos ir ji viriausia,tai ji sake niekada gyvenime negimdyciau daugiau vaiku nei du,sako nei mamos nei tevo nemaciau mama tik nescia visad prisimenu ir jos budavo gaila o vaikai vaikus auginom patys 4u.gif
Papildyta:
man vienas is fainiausiu kurortu cia yra camber sands,ten sia vasara karavanuose atostogavom,pasijutau kaip Lietuvoj thumbup.gif
Su batais tai joo cia jei geresnius kokius tai jau reikia stora pinigine turret,as kuriuos nusiziuriu kurie man patinka tai maziau 150£ nekainuoja o sau leist nusipirkt tokiu batu kol kas negaliu todel vaikstau tik su pusiau patinkanciais biggrin.gif as dar siokius tokiu issirenku chocers tokia parduotuve cia pas mus yra,tai ten grynos odos buna ir po 70 svaru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Droo @ 2013 10 13, 20:22)
Pas mus tas pats. Labai šaltas namas... Tas vėjas ir nesibaigia, buvo čia prieš kelias dienas toks vėjas kad mane panešiojo  biggrin.gif

Sakykit iš kur jūs batus perkatės? Ar aš čia tokia išranki ir nieko nerandu g.gif


Is tkmaxx,debenham is ebay,dabar galvoju vienus is cia parsisiust
http://www.ioffer.com/
QUOTE(dionija @ 2013 10 13, 20:45)
drinks_cheers.gif pasirasau po kiekvienu zodziu,mastau lygiai taip pat ir buvau pasiruosus rasyt,bet isgelbejai ir man nebereikia pilt  biggrin.gif
aisku sutinku ,kad yra moteru kurioms vienas malonumas augint vaikus,bet turiu drauge is daugiavaikes seimos ir ji viriausia,tai ji sake niekada gyvenime negimdyciau daugiau vaiku nei du,sako nei mamos nei tevo nemaciau mama tik nescia visad prisimenu ir jos budavo gaila o vaikai vaikus auginom patys 4u.gif


Tai cia daznas anu laiku daugiavaikes seimos prototipas kai gimdydavo ir augint palikdavo vyresniems,bet tai cia va ir priklauso nuo poziurio . mano vyriasiajai 18 metu ,bet jeigu jos paprasom vaikus paziuret tai mes jai ir sumokam,jai tai kaip aukles darbas savom islaidom,tas pats,kad eitu i kita seima uz pinigus priziuret,niekda nepaliekami vaikai kaip prievole jai.

Galvoju i kokius cia kursus eit g.gif praeitais metais lankiau dvejus anglu ir matematika(matematika tam,kad angliska popieriuka gaut) as cia tuos nemokamus kursus vaiksciojau. O ka siais metais nuveikt g.gif First Aid baigiau,kudikiu masazus pries pora metu lankiau. Kokiu pas jus kursu siulo nemokamu?
Atsakyti
QUOTE(Droo @ 2013 10 13, 21:22)
Sakykit iš kur jūs batus perkatės? Ar aš čia tokia išranki ir nieko nerandu g.gif

as intiku perku, shoe zone, kartais clarkse, jei randu savo dydzio ir jei buna dideles nuolaidos, ana karta odinius fianus labia nusipirkau uz 30£ berods. imu pigius, nes man, kaip ir dionijai, su finansasi nesidraugauja hihihi.gif o dar ir dydis mano 43, tai geresnese pardese nelabai ir buna

QUOTE(dionija @ 2013 10 13, 21:45)
o vaikai vaikus auginom patys 4u.gif
man vienas is fainiausiu kurortu cia yra camber sands,ten sia vasara karavanuose atostogavom,pasijutau kaip Lietuvoj thumbup.gif

nebutinai, priklauso nuo seimos ir susitarimu, bet itariu, kai vaiku daugiua nei 5, tai nelabia jau kas ir tariasi hihihi.gif tiesiog automatiskai gaunasi. mano sesei ir jos tuometiniam busimam vyrui buvo 15-16, abu man vystyklus keite, skalbe, i lauka veziojo, tai oi, kiek apkalbu buvo! biggrin.gif
jo, camber sands giria visi, as nebuvus, bet foto macius, tai tikrai super. bet va is tokiu smeletu, vieitnes reikmes, tia Broadstairs vertas demesio

QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 13, 22:26)
http://www.ioffer.com/
  Galvoju i kokius cia kursus eit

o kaip ten su returnais , kazi?
saunuole kokia, as tia vis su mokamais druagauju, tia ir nzn enmokamu. ne, meluoju, zinau nemokamus kursus, bet ten sertifikatas/diplomas kainuoja, ir kaina priklauso kaip nori, ar pdf formatu,ar ant popieriaus ar popieriuje ir dar ireminta. tai nuo 15 iki 100 euru, nes ten airijoj, berods, jie.
http://alison.com/
nors kai skaiciau, rase, kad kai kuriu kursu popieriukai buna nemokami, tia gi, reik klausti.

labas rytas!
Izi sian 6:10 nubudo, tia as jau ant koju biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 14, 06:02)
o kaip ten su returnais , kazi?


Kiek ziurejau tai ima,bet jauciu kainuos i kinija gan brangiai g.gif

As i counsulo finansuojamus kursus,arba child centro remiamus vaikstau,ten ir mokslai ir egzaminai nemokami ir vaikus kaikur priziuri nemokamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 14, 12:15)
As i counsulo finansuojamus kursus,arba child centro remiamus vaikstau,ten ir mokslai ir egzaminai nemokami ir vaikus kaikur priziuri nemokamai smile.gif

kur tuos kursus rast? kaip jie tiksliai vadinas? pagooglinciau
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 14, 11:20)
kur tuos kursus rast? kaip jie tiksliai vadinas? pagooglinciau
Pas mu daug organizuoja Sure Start Children's Centres ju daug aplink yra ir jie dazniausiai buna mokyklu patalpose,jie organizuoja kursus,zaidimu grupes,vaziavimus prie juros(seimai kainuoja £3) . Labai priklauso nuo darbuotoju ka jie organizuoja.
Dar bibliotekose buna visokiu veiklu.
Adults learning centrai turi daug kursu ir kai kurie nemokamai kai kurie jei gauni CHB arba HB pigiau. As vaiksciojau visur,domejausi ka turi. Praeitais metais atsirado matematika ir anglu ji skirta anglams kurie nebage mokyklos,bet dabar nori issilaikyt egzus,bet ten priema ir kitataucius,tai gaunasi,kad issilaikiau anglu mokyklinius egzus.
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Mano rytas tai kaip koks maratonas nuveziau vaikus ir su A3 ir A4 vaziavau i pardes doh.gif ,dabar va sedziu maitinu A4 ir prasides antra maratono dalis padaryt valgyti ir sutvarkyt namus,o paskui trecia dalis pasimt vaikus nuvest i baseina gryst pamaitint ir cia jau bus finisas,sulauksiu vyro ir eisiu po dusu smile.gif
Pas mus mokykloje ketvirtadieni mokytoju streikas,bet tai kokia nesamone A2 klase dirbs,o A1 ne doh.gif ir jei neatvesiu A2 i mokykla jai irasys pravaiksta,o z pravaikstas pinigines baudos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 14, 17:47)
Pas mu daug organizuoja Sure Start Children's Centres

ach, vat kaip cia viskas! bigsmile.gif aciu, uz info, reikes pasiziurineti

QUOTE(Droo @ 2013 10 15, 10:12)
Labas rytas bigsmile.gif

zdrasti! bigsmile.gif

QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 15, 11:59)
Mano rytas tai kaip koks maratonas nuveziau

och vargeli, kentek motin, kai suaugs vaikai,tada atsipusi biggrin.gif

lamba diena!
as siandien toookia sex bomba! bigsmile.gif vakar pusleline virsutines lupos centre eme megztis, sian nubudau su 'pripompuota' lupa biggrin.gif istinus, pulsuoja, sasas po biski dedasi, Martis pamate ir paguodzianciai eme zvengt biggrin.gif

sian darzadienis, tia mb isveze Izi darzan tik ka, tia biski rami diena nusimato. sian taip skaniai grikiu pasidarem, eisim lapnot bigsmile.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
oras grazus,bet atsikeliau kazkokia trinktelta,galva sunki doh.gif
pas mus ir mokykla streikuos,bet ne visos mokytojos,maniskio ne tai I mokykla soliuosim smile.gif
reik eit namus apsikuopt,o taip ner jegu doh.gif
Atsakyti
Astulyte, spėju laiko prisėsti kada normaliai ir nebūna doh.gif

Crazy, sveikinu biggrin.gif Aš jau šituo gėriu neseniai atsikračiau, vos tik pajuntu niežulį, iškart acic'o geriu, per dieną visą lapuką ir kiek įmanoma dažniau tepaliuku tepuos. Dažnas svečias jis pas mane doh.gif

Mano darbai tam kartui baigti, iki vakaro, kol reikės ėdesį ruošti. Užsiimsiu grožio procedūromis biggrin.gif Plaukus kokosu išsitepliojusi, vaikštau kaip bobulytė su skara biggrin.gif
Atsakyti
Nu ne kancia man ir laiko pasedet turiu jei protingai diena pasiskirstau,bet va i parduotuves vaziuot su naujagymiu ir maziuku cia buvo klaida doh.gif Papinukas juk valgo pas mane kas 1val,kas 30 min,anksti dar tokie isvaziavimai smile.gif
Ryt turejau vaziuot i zaidimu grupe,bet liks A3 nepazaides,nes paskambino is spec. mokyklos ,kad dar karta atvaziuociau apziuret. Vasara apziurejau ir atsisakiau,bet va mokykla ir counsulas mano,kad mano sunui ji tiktu,tai vaziuosiu antra kart gal kitu zvilgsniu ziuresiu,na bus matyt smile.gif
Atsakyti