Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 35

QUOTE(longger @ 2016 10 24, 23:36)
kiek aš žinau, tai MDF nebūna nei blizgus, nei matinis, nei varinis  biggrin.gif čia jį ima, ir nudažo. Ir jeigu reikia blizgaus, tai dažo daug ir poliruoja, kol pradeda blizgėt. Nu bent aš taip sau galvoje kažkodėl tai susidėliojau. Tai čia gal nuo lako ar dažų kokių nors priklauso? imk pusiau matinius - ir bus, arba poliruoti ne iki visiško blizgėjimo gal galima? Jaučiu visai nieko aškiau nepasidarė, bet va ėmiau ir kažką parašiau  biggrin.gif

nieko ne aiskiau. nes lenkas dizaineris (lygis, ane?), aiskiai parase, kad ne dazai, o juodas matinis lakas. reiks issiaiskinti su baldziais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 24 spalio 2016 - 23:40
QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 23:34)
kas konkreciai? nuuuu, juoda, maza. dviem eilem, auksta. darbastalio minimum. vos rozetes isabacinau biggrin.gif  baldininkui linksma, man irgi. kita baldininke kazkaip keistai sureagavo, sukretimas matyt emocinis. Bet  tada ji issibraukia is sarasu.  ziuriu i ta, kuriam linksma. As labai mastanti, tai vat misliju, jei jau tokias teigiamas emocijas sukelia dar nepagaminta virtuve, tai kai pagamins, turetu dziuginti siela.
As sudeliojau mintyse, truputi ant programos, kad zinociau, jog is principo telpu, bet sakiau, kad uztenka man tu keliu projektuotu virtuviu, sitos neprojektuosiu (cia viena mergike paprotino, kad ir ji jau isaugo is projektavimo amziaus, uztenka, lai kiti delioja). Tai man delioja baldininkai. Juolab, kad cia jau ir jiems skaiciavimu pakanka, ten pas mane niuansu nemazai, tai milimetrais eina jie.

konkrečiai - spalvos ir faktūros. kaip derini ir kaip su ta juoda bus svetainėj. Ar svetainė irgi bus juoda? nu nebus gi. Tai va kaip bus - dvi sienos tokios dvi tokios? o gal yra aiški instrukcija kur nors? jeigu dažai sienas juodai, o tai yra bendra svetainė su virtuve, tai:

ir išvardinta kas ten turi būti.

Milimetrai kol kas manęs nedomina. Kol kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 24, 23:38)
pamatyti man nepavyko, bet regis, kad yra. Alanto moterėlių kai užklausiau, čia ar blizgus ar matinis, tai kažkokius blizgumo procentus susakė, bet toliau į kalbas nesileido, tipo pas juos tik toks standartas. Čia ne pas baldininkus reikia klausti, jie gi mdf-ą dažyt kažkur veža.

na tai tegul ir aiskinasi su tais, pas kuriuos veza. nereikia perlenkti lazdos viska darant paciai nuo iki. As noriu, jie lai aiskinasi.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 23:38)
demem tas tavo varis nenueis? nes ans berods reaguoja su viskuo, su kuo tik netingi.  na, bet puodus gi darydavo. bet juos gi ir sveisdavo. ..bet... musu chemike buvo labai gera motera. jei paprasydavom, tai pamokos nebudavo. zaisdavom zaidimus. reikdavo tik saldainiu atsinesti, kad laimetojui butu prizas.  to pasekoje as nelabai pamenu, kaip ten tas varis santykiauja su viskuo, su kuo tik papuola


jeigu taip jau visai - tai man va irgi tie puodai žiauriai gražu. o dėl tų dėmių, tai man taip dalampočki, o jeigu jos dar gražios, tai visai jų gali būti daug. Svarbu natūraliai viskas.
Va kads reaguoja su viskuo, tai man mažiau patinka. Bet gal ten jį padengt kuo nors galima? nu kuo nors, kas atlaikytų mano valymosi įpročius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 24, 23:40)
konkrečiai - spalvos ir faktūros. kaip derini ir kaip su ta juoda bus svetainėj. Ar svetainė irgi bus juoda? nu nebus gi. Tai va kaip bus - dvi sienos tokios dvi tokios? o gal yra aiški instrukcija kur nors? jeigu dažai sienas juodai, o tai yra bendra svetainė su virtuve, tai:

ir išvardinta kas ten turi būti.

Milimetrai kol kas manęs nedomina. Kol kas  biggrin.gif


na ko tu pergyveni, viskas ten gerai padaryta, nesijungs tos sienos mirksiukas.gif
laiptai irgi juodi smile.gif is vienos puses biggrin.gif biggrin.gif apatines biggrin.gif oi, kaip suderinsiu viska suderintai. ramiai, iskvepk, ikvepk.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 23:40)
nieko ne aiskiau. nes lenkas dizaineris (lygis, ane?), aiskiai parase, kad ne dazai, o juodas matinis lakas. reiks issiaiskinti su baldziais


tai imk pusiau blizgų juodą matinį laką ir bus nebematinis biggrin.gif
o šiaip, juoda, tai čia todėl kas yra kažkoks motyvas, svajonė ar čia kaip man varis - pati nežinau kodėl, bet man gražu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 23:47)
na ko tu pergyveni, viskas ten gerai padaryta, nesijungs tos sienos  mirksiukas.gif
laiptai irgi juodi smile.gif  is vienos puses biggrin.gif biggrin.gif apatines biggrin.gif oi, kaip suderinsiu viska suderintai. ramiai, iskvepk, ikvepk.

tai realiai tik tiek tereikia? pakvėpuoji giliau ir į priekį? nes pakvėpuot aš moku, oj kaip moku biggrin.gif Ar tas lenkas tau viską ten papaišė kažkiek? O pergyvenu aš čia gal dėl savęs, nes bo mane tai stabdyt reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 24 spalio 2016 - 23:53

Sveikos. Skaitau skaitau..galvoju parasysiu paklaust.. :4u: Ar normalu virtuves stalvirsio ir spinteliu tarpas 70 cm??Virtuve nemaza..bus dujine kaitlente..galvoju 60cm bus mazoka..garintuvas kais?didelio puodo neuzdesiu normaliai marinuodama agurkus :D ar cia jau nusisneku.. :hmm: Toliau.. gal kas turit balta buitine technika imontuojama..?kaip su prieziura..? Keikiat ar ne? :) Man cia pirma mano virtuve grazi bus..taip noris nesusimaut.. Įmesiu dar jums projekta..gal ka patarsit.. nubraizys greitu metu..

Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 24, 23:47)
tai imk pusiau blizgų juodą matinį laką ir bus nebematinis  biggrin.gif
o šiaip, juoda, tai čia todėl kas yra kažkoks motyvas, svajonė ar čia kaip man varis - pati nežinau kodėl, bet man gražu  biggrin.gif

nes juoda virtuve man maziausiai panasi i virtuve. paziuri, viskas susilieja ir nieko nebesimato smile.gif
man virtuve tai aplamai, toks pat nuo didelio grozio nutoles reikalas, kaip garazas, sandeliukas, skalbykla, katiline. cia nenoriu su niekuo gincytis, tiesiog man toks gargaras-baldas nera grazu. tiksliau nera tas baldas, kuris puostu svetaine. tai tokia darbine aplinka, kuri idealu jei yra pilnai atskirta nuo zonos, kur ilsimasi. Ir man vizualiai juoda virtuve tiesiog didelis baldas, ne taip buitiskai atrodo. kriaukle ir virykle bus maksimaliai pasleptos, kiek tai imanoma padaryti toje mazoje erdveje. PAdrikai parasiau, bet gal nors kiek tamstos smalsuma patenkinsiu
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 23:57)
nes juoda virtuve man maziausiai panasi i virtuve.  paziuri, viskas susilieja ir nieko nebesimato smile.gif
man virtuve tai aplamai, toks pat nuo didelio grozio nutoles reikalas, kaip garazas, sandeliukas, skalbykla, katiline. cia nenoriu su niekuo gincytis, tiesiog man toks gargaras-baldas nera grazu. tiksliau nera tas baldas, kuris puostu svetaine. tai tokia darbine aplinka, kuri idealu jei yra pilnai atskirta nuo zonos, kur ilsimasi. Ir man vizualiai juoda virtuve tiesiog didelis baldas, ne taip buitiskai atrodo. kriaukle ir virykle bus maksimaliai pasleptos, kiek tai imanoma padaryti toje mazoje erdveje. PAdrikai parasiau, bet gal nors kiek tamstos smalsuma patenkinsiu

patenkinai biggrin.gif nors kiek biggrin.gif
panašiom problemom gyvenu, o pasitart nėra su kuo, o pasitikėjimo savo sprendimais irgi trūksta. Nu bet su laiku biggrin.gif

A Č I Ū 4u.gif

P.S. einu kvėpuot
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 24, 23:49)
tai realiai tik tiek tereikia? pakvėpuoji giliau ir į priekį? nes pakvėpuot aš moku, oj kaip moku  biggrin.gif Ar tas lenkas tau viską ten papaišė kažkiek? O pergyvenu aš čia gal dėl savęs, nes bo mane tai stabdyt reikia  biggrin.gif

taip, tik tiek

Lenkas man nieko nepaise. jis paise ir dare kitiems. as paveiksliuka radau. man ten tiko sis tas. tai nusprendziau nemokamai pasisavinti ta lenka. jis net nepastebejo biggrin.gif

manes niekas nestabdo. Darau ka noriu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 22:34)
matinis mdf. manau turetu buti labai nepraktiska.

Vargsit, mano sesė pasidarius, tai gali ten šveisti ją nesustodama biggrin.gif. Nors jei mažų vaikų nėra dar dar, nes pas ją pirsciukai ant pirsciuku biggrin.gif
Atsakyti
Cha, sakiau pas jus sugrįšiu biggrin.gif
Kadangi paliesta man labai aktuali tema - juoda virtuvė, tai labai įdomu išgirsti jūsų nuomones, nes jau pasimečiau savo mood boarduose.
Žodžiu, yra virtuvė-svetainė. Bendras erdvės stilius lakoniškas, tiesios linijos, be jokių dekorų-ampyrų, labiau aliuzija į loftą. sienos baltos, grindys - pilkos (balintas dūmintas šukuotas ąžuolas), viršutiniai virtuvės fasadai bus balti, apatiniai - beveik juodi, bet ne juodi, o kažkas tarp vulcano ir šviežiai pakloto asfalto spalvos (čia tokia juoda, bet ne juoda, palbukusi juoda biggrin.gif )

Klausimas - ką dėt tarp jų? T.y. Kokį stalviršį ir sienelę dėti?


Atsakyti