Įkraunama...
Įkraunama...

...2011 m. antro pusmečio Klaipėdos mažyliai...

QUOTE(Reniss @ 2013 01 07, 19:43)
Cia akmuo i mano darza ania biggrin.gif
Oras superinis su SAulute ryte davemes o su EMiu po darzo nuvarem prie juros, tamsu, grazu, jokio vejuko ir vos keli zmones:)
Rimma gerai sako kirptis vonioje, mes taip ir kirpdavomes su dickiu ax.gif
Ramushka yra kazkas panasaus pupoj, netoli akropolio, lyg Flexse bande.

mes ir su dičke Pupoj buvom, bet nepatiko.. ax.gif pakarpė kelis plaulų galiukus ir 20 litų kainavo. Žodžiu, einam į normalią kirpyklą ir normaliai nusikerpam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2013 01 07, 18:57)
mes ir su dičke Pupoj buvom, bet nepatiko..  ax.gif pakarpė kelis plaulų galiukus ir 20 litų kainavo. Žodžiu, einam į normalią kirpyklą ir normaliai nusikerpam biggrin.gif

Na jus saunuoliai, mes tikrai sunkiai pratinomes, gal tik 3 metu tik nuejom. Gerai kad dabar su tuoreikalu nereikia vargti, galim kasas auginti, nors jos labai jau letai auga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2013 01 07, 22:23)
Na jus saunuoliai, mes tikrai sunkiai pratinomes, gal tik 3 metu tik nuejom. Gerai kad dabar su tuoreikalu nereikia vargti, galim kasas auginti, nors jos labai jau letai auga doh.gif

kažkaip mums gerai su kirpyklom. dičkė pirmą sykį buvo pupoj (dviejų metų), tai visiškai ramiai, o ir kitus kartus ramiau nei suaugę sėdi biggrin.gif o jei dar su fenu papučia, tai iš viso fantastika smile.gif o brolį neplanuotai apkirpom. žiūrėjo, žiūrėjo, kaip sesę kerpa. Paklausiau, ar nori, jis vyriškai palinksėjo galva ir nutarėm pabandyt smile.gif nu ir išsėdėjo vaikinas visą laiką biggrin.gif
Atsakyti
nesusilaikiau neįdėjus biggrin.gif


Reniss 153 first.gif
Ramushka 113 second.gif
FLEXE 47
rimma_ma 46
doovilijaa 25 + kollekcioniere 17 smile.gif
Amber08 40
*Keila* 37
vaiduokliukas 33
Ehmėja 23
Kriscius 20

Labas visoms 4u.gif mes šiandien nuo 6 gyvi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2013 01 08, 11:52)
nesusilaikiau neįdėjus biggrin.gif
Reniss 153  first.gif
Ramushka 113 second.gif
FLEXE 47
rimma_ma 46
doovilijaa 25 + kollekcioniere 17 smile.gif
Amber08 40
*Keila* 37
vaiduokliukas 33
Ehmėja 23
Kriscius 20

Labas visoms  4u.gif mes šiandien nuo 6 gyvi  doh.gif

Ania baisiai cia reikejo mane paerzinti. Mums su ramuska statyti turetumet kad palaikom dvasia forumo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes

Reniss - 4u.gif 4u.gif 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu tikrai mums su Reniss priklauso bonka, kad temele vis i virsu iskeliam thumbup.gif ...
rytoj einame skiepo...pasimatuosim ka uzaugom, o tai tevelis prie staktos pasistate bando bruksniuka padeti, o maze striksi - nori didele buti.
o pas mus naujausias dziaugsmas tai vakare paguldyta mazute pati patyliukais paguli ir miega sau bigsmile.gif - nebreik ciucialiulinti. gal kas jau ir kitame kambaryje migdote?
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2013 01 08, 23:24)
nu tikrai mums su Reniss priklauso bonka, kad temele vis i virsu iskeliam  thumbup.gif ...
rytoj einame skiepo...pasimatuosim ka uzaugom, o tai tevelis prie staktos pasistate bando bruksniuka padeti, o maze striksi - nori didele buti.
o pas mus naujausias dziaugsmas tai vakare paguldyta mazute pati patyliukais paguli ir miega sau  bigsmile.gif - nebreik ciucialiulinti. gal kas jau ir kitame kambaryje migdote?

Jau senokai miegam savo kambariuose smile.gif nakti pavaukstau, bet man sunkumu tas nekelia, su vaiku man sudetingiau...tik krepsteki, niugzteli ir soki...o dabar girdi kai tikrai to reikia smile.gif

Sveikos smile.gif

Vyrs isleidzia in Kurpius, bet sakiau pati nzn ar noriu, tad ziuresiu gal ta diena pagal nuotaika.smile.gif is dalies butu smagu suspazinti pagaliau smile.gif

Snd einu i sporto kluba...pirma diena...mesiu lasiakus smile.gif))
Atsakyti
labas 4u.gif

mes miegam visi vienam kambary biggrin.gif dičkė ir parsikraustė. noriu ir aš į sporto klubą... arba dar geriau - noriu elipsinio treniruoklio namie. pasileidžiu filmą ir į trasą thumbup.gif ale kad brangus reikalas...

Flexe, lauksim įspūžių iš sporto? į kokį klubą eini?
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2013 01 09, 12:56)
labas  4u.gif

mes miegam visi vienam kambary biggrin.gif dičkė ir parsikraustė. noriu ir aš į sporto klubą... arba dar geriau - noriu elipsinio treniruoklio namie. pasileidžiu filmą ir į trasą  thumbup.gif ale kad brangus reikalas...

Flexe, lauksim įspūžių iš sporto? į kokį klubą eini?

I Eola Bige..gaunam ten nuolaidele smile.gif

Noret norejau, bet kai reik eit tiiiingiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2013 01 09, 14:13)
I Eola Bige..gaunam ten nuolaidele smile.gif

Noret norejau, bet kai reik eit tiiiingiu  ax.gif

svarbiausia nueit, o paskui ūpas pakils smile.gif
Atsakyti
penktadieni renkames 21 val. Kurpiuose. paduksim . staliukas rezervuotas ramunes vardu. migdom leliukus ir i trasa thumbup.gif .
Atsakyti