Įkraunama...
Įkraunama...

...2011 m. antro pusmečio Klaipėdos mažyliai...

Sveikutes

Nu Ramushka saunuole,sutvarkei reikalus. mirksiukas.gif Jau laukiu penktadienio. thumbup.gif Tai iki ryto selsim? biggrin.gif
Atsakyti
Labutis

Mes vakar netyčia užsukom pas gyd. tai sveriam 12,700 ir 87 ūgis ax.gif skiepo vėl negavom, nes gyd pažiūrėjusi į burną, patarė neskiepyti, nes siaubingai išburkę krūminukai, ir patarė į jokias viešas neiti, kad ko napasigautume, pasisaugoti ax.gif

QUOTE(ramushka @ 2013 01 09, 01:24)
nu tikrai mums su Reniss priklauso bonka, kad temele vis i virsu iskeliam  thumbup.gif ...
rytoj einame skiepo...pasimatuosim ka uzaugom, o tai tevelis prie staktos pasistate bando bruksniuka padeti, o maze striksi - nori didele buti.
o pas mus naujausias dziaugsmas tai vakare paguldyta mazute pati patyliukais paguli ir miega sau  bigsmile.gif - nebreik ciucialiulinti. gal kas jau ir kitame kambaryje migdote?

biggrin.gif
Mano dičkė nuo 10,5 mėn perkėlėm į jos kambarį ir puikiausiai ji ten miegojo, su mažiu neturiu kur jo iškeldinti, nes sesei reik į darželį, reik išsimiegoti ir t.t. todėl nenoriu jų į vieną kambarį talpinti, teks mums kraustytis, kai mažiui sukaks du metukai rolleyes.gif


Atsakyti
Sveikutes
Ramushka saunu.
Kazin kiek manoji besveria, bet tikrai manau ne maziau.
Mums tai kruminiai isdygo, dabar iltiniai lyg taip pavadinti visi iskart keturi pareina, tai naktys bemieges, visa pikta.
Atsakyti
niu mes ir po matavymu ir po skiepu grizom, miegojo kaip gerute. TA- 10.2 kg ir ugis 81 cm. -nesmarkiai bet augam. o seip tai vaiks tinginiuks. namie laksto kaip prisukta, o isejom i laukeli tai iki bandeliu krautuveles atrodo ejome amzinybe - du zingsniai pirmyn du atgal. o atgalios namo tai jau sumt teko lotuliukas.gif .



niu laukiu rytojaus , paselsime gal ir ne iki ryto , ten programa regis nuo 22 iki 24 na o kas nores ir iki ryto lotuliukas.gif . merginos kas su karietom vaziuosit mane juk pasiimsit rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2013 01 10, 15:36)
niu mes ir po matavymu ir po skiepu grizom, miegojo kaip gerute. TA- 10.2 kg ir ugis 81 cm. -nesmarkiai bet augam. o seip tai vaiks tinginiuks. namie laksto kaip prisukta, o isejom i laukeli tai iki bandeliu krautuveles atrodo ejome amzinybe - du zingsniai pirmyn du atgal. o atgalios namo tai jau sumt teko  lotuliukas.gif .
niu laukiu rytojaus , paselsime gal ir ne iki ryto , ten programa regis nuo 22 iki 24 na o kas nores ir iki ryto  lotuliukas.gif . merginos kas su karietom vaziuosit mane juk pasiimsit  rolleyes.gif .

Coliukes sakyciau, oi mes ir taip lauke buvom, bet dar rogutes gelbejo.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Pasirodau ir aš blush2.gif
Ačiū už sveikinimus gimtadienio proga 4u.gif
Visas su prabėgusiom šventėm 4u.gif

Laikas lekia man nerealiu greičiu doh.gif Darbas-namai-vaikais, kartais ir vyras biggrin.gif Praėjusią savaitę kraustėmės į naujus namučius thumbup.gif Dabar tarp dėžių ir maišų, bet jau namie wub.gif

Turėjom šią savaitę streso unsure.gif Teko Joriukui praleisti parą reanimacijoj, žodžiu, per mano žioplumą, vaikas išgėrė kilimų valiklio verysad.gif baisu net prisiminti, vaikui blogai ir stresas vienam tarp nepažįstamų žmonių, mus išvarė namo, žliumbiau kaip vaikas prie durų unsure.gif
Prie to paties, visi vaikai serga, visi su snargliais, kosuliais, gerklėm doh.gif visos šventės tokios dar ir su tempom pragulėjo unsure.gif

Dabar jau dažniau pasirodysiu, turiu jau normalų internetą namie, laiks nuo laiko pritūpsiu prie kompo biggrin.gif

Pasiėmiau šią savaitę biuletenį, tai tvarkinėjuos smile.gif
Atsakyti
Krisciau sveika sugrizus, nu pas jus kaip is siaubo filmo, gerai kad jau visi namie, sveikatytes. Su ikurtuvemis, pagaliau savo sienos:)
Atsakyti
Krisciau koks nutikimas blink.gif . isivaizduoju koks kosmaras, tos mazos kojytes nubega ir greitai mazom rankutem ciumpa. kai mes kraustemes tai visas geris kas mazoji tik ropojo bet ir tai buvo nelengva kai po visas dezes narse, buvo reikalu ja suziureti, galiausiai mociutei isvezem nes tikrai sunku suziureti ir kraustytis. tai dabar jau viskas tikiuosi gerai isprause skranduka? ir paleido-ar dar stebejo?
drauges broliukas gurkstelejo eiso-baliklio.
zodziu sveikit ir tvarkykites mirksiukas.gif .
Atsakyti
Krisčiau, baisu, ką teko išgyvent.. blink.gif Laikykitės visi 4u.gif Jau įsivaizduoju, kad po šito nutikimo, visos namų chemijos keliaus į spintelę palubėj smile.gif Ir sveikit greičiau nuo visų bubių ir kosulių 4u.gif
Atsakyti
Oi Krisciau kaip suprantu tave..Arnukas orkaiciu valiklio buvo isgeres...ir Kaune lankemes ne viema karta...bet viskas sekmingai baiges, nuo stebejimo nuimti...bet del randu stempleje jis vida gyvenima tures ispeti kitus medikus, kai kokius tyrimus darys...

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Jetaus kaip pusto, reiks pyzama prisigriebti, mazu is vis uzpustys vakare:)
Na tai kas renkasi, kas ruosiasi:)?
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2013 01 10, 16:36)
niu mes ir po matavymu ir po skiepu grizom, miegojo kaip gerute. TA- 10.2 kg ir ugis 81 cm. -nesmarkiai bet augam. o seip tai vaiks tinginiuks. namie laksto kaip prisukta, o isejom i laukeli tai iki bandeliu krautuveles atrodo ejome amzinybe - du zingsniai pirmyn du atgal. o atgalios namo tai jau sumt teko  lotuliukas.gif .
niu laukiu rytojaus , paselsime gal ir ne iki ryto , ten programa regis nuo 22 iki 24 na o kas nores ir iki ryto  lotuliukas.gif . merginos kas su karietom vaziuosit mane juk pasiimsit  rolleyes.gif .


Su gera TA smile.gif Įdomu ir man kiek beveriam smile.gif Mėnesio pabaigoj eisim pasitikrint.

QUOTE(Kriscius @ 2013 01 10, 18:51)
Turėjom šią savaitę streso  unsure.gif Teko Joriukui praleisti parą reanimacijoj, žodžiu, per mano žioplumą, vaikas išgėrė kilimų valiklio  verysad.gif baisu net prisiminti, vaikui blogai ir stresas vienam tarp nepažįstamų žmonių, mus išvarė namo, žliumbiau kaip vaikas prie durų  unsure.gif
Prie to paties, visi vaikai serga, visi su snargliais, kosuliais, gerklėm  doh.gif visos šventės tokios dar ir su tempom pragulėjo  unsure.gif



Pasiėmiau šią savaitę biuletenį, tai tvarkinėjuos  smile.gif


Oho kokie nuotykiai... Vilniuj kai gulėjom tai prisižiūrėjom daug vaikučių namuose nukentėjusių: aplieti kava, išgėrę kokio skysčio... Oas mus chemija visa sukelta, kad ir Deimantė nepasiektų... Gerai, kad jūs tik tokio valiklio paragavot. Žinau berniuką, kuris paragavo kurmio... Vo ten tai dabar invalidas iki guyvenimo galo liks :/ Viskas isdege jam viduj. Pašiurpinau ? bėgat slėpt chemijų! mirksiukas.gif
Beje, as gyvenu tempu - diplomo gynimas smile.gif 16 dieną gynimai, o 25 jau diplomų įteikimai wub.gif

user posted image
Vakar buvome laukelyje, ir šiandien bandysim eiti. Čia mūsų naujas bolidas ax.gif
Atsakyti