Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas, II tema

reikes paziuret rusu vertima, tuo labiau, kad ne visa serija maciau. man irgi atrodo kad remtasi tikra istorija, o kiti persobazai idomumo delei sugalvoti ( Neriman biggrin.gif:D )
Atsakyti
Gaila, kad baigėsi šis nuostabus serialas. Stumia jis Uždraustą meilę į trečią turkiškų serialų vietą (nors ir kaip tvirtai UM ten buvo įsitaisęs). Puikus serialas.
Tik užnervino, kad Karolinai baigėsi viskas labai net puikiai. Bent nuskurdusią būtų parodę. Bet kita vertus, tokioms k visada sekasi gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 07 29, 15:50)

Tik užnervino, kad Karolinai baigėsi viskas labai net puikiai. Bent nuskurdusią būtų parodę. Bet kita vertus, tokioms k visada sekasi gyvenime.

biggrin.gif
Tai va, man irgi gaila, kad jau labai gerai jai baigesi, bet visiskai sutinku, kad TOKIOMS gyvatems gyvenime labiausiai ir sekasi doh.gif
Atsakyti
Kaip gaila, kad baigėsi. Man vienas iš mėgstamiausių turkiškų serialų. To naujo net nežiūrėsiu, nesudomino ir nemanau, kad aplenktų „Bėgantį laiką“.
Sukrėtė mane ši istorija. Visi trys sezonai buvo įtraukiantys, ir paskutiniame sezone atsiradę nauji veikėjai (Bahar, Deniz) puikiai pritapo.
Sugraudino, kai rodė prisiminimus - Ali, Ailyn, mažąjį Osmaną.
Pagaliau visi atrado savo laimę. O tiek daug turėjo iškęsti.
Tugrului taip ir reikia. Gerai, kad jį nušovė, nes ir toliau būtų užsiėmęs savo nešvariais darbeliais. Tik nesitikėjau, kad ta mergina jį nušaus.
Tačiau tikėjausi, kad Karolina sulauks atpildo. Deja, bet ir šįkart išsisuko.

Dėl tų nuotraukų, rodytų gale, irgi įdomu. Keista, kad niekur nerašo apie tai, ar pagal tikrus įvykius serialas, kas ta šeima, kurios nuotraukos buvo rodomos.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 07 29, 21:05)


Dėl tų nuotraukų, rodytų gale, irgi įdomu. Keista, kad niekur nerašo apie tai, ar pagal tikrus įvykius serialas, kas ta šeima, kurios nuotraukos buvo rodomos.

Na as kaip suprantu ten scenarijaus autoriaus foto is seimyninio archyvo, nes ten tie zodziai pabaigoje Jo parasyti ir seriala skiria mamai. Butent jos foto gale ir rode.
Atsakyti
Bet IMDb tai nuvertintas šis serialas. Mano manymu jis vertas kur kas daugiau nei 6,4 balų.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 07 29, 16:50)
Gaila, kad baigėsi šis nuostabus serialas. Stumia jis Uždraustą meilę į trečią turkiškų serialų vietą (nors ir kaip tvirtai UM ten buvo įsitaisęs). Puikus serialas.
Tik užnervino, kad Karolinai baigėsi viskas labai net puikiai. Bent nuskurdusią būtų parodę. Bet kita vertus, tokioms k visada sekasi gyvenime.

o kas 1-oj ir 2-0j vietoj biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 07 29, 15:50)
Gaila, kad baigėsi šis nuostabus serialas. Stumia jis Uždraustą meilę į trečią turkiškų serialų vietą (nors ir kaip tvirtai UM ten buvo įsitaisęs). Puikus serialas.
Tik užnervino, kad Karolinai baigėsi viskas labai net puikiai. Bent nuskurdusią būtų parodę. Bet kita vertus, tokioms k visada sekasi gyvenime.


Neblogas neblogas vis tik serialas. Yra to veiksmo pakankamai. Uz UM tikrai geriau ziurejosi drinks_cheers.gif

Realiai sudetinga Dzemilei tiek visko patirti, kaip tris gyvenimus jau spejo pergyventi, nu bet taip jau buvo.

Man tai nepikta del Karolinos. Moka tokios gyvates gyventi, vis tik menas ax.gif Pabaigoje su Neriman seimynele perspaude, jau nenormaliai lakste, kazkokie atsilikeliai is tikro doh.gif
Atsakyti
Prisiminau, kad kai ko dar nezinau smile.gif Hakano tevas mire? Susitaike su sunum? Palikima kam paliko? Keliu seriju nemaciau, tingiu dabar jau ieskoti atsakymu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 08 03, 14:52)
Prisiminau, kad kai ko dar nezinau smile.gif Hakano tevas mire? Susitaike su sunum? Palikima kam paliko? Keliu seriju nemaciau, tingiu dabar jau ieskoti atsakymu  ax.gif  4u.gif

Jeigu gerai pamenu, tai susitaikė ir mirė jis savo mirtimi. Palikimą turbūt Hakanui paliko, tik nepamenu, kam jis tą palikimą panaudojo.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 08 03, 16:31)
Jeigu gerai pamenu, tai susitaikė ir mirė jis savo mirtimi. Palikimą turbūt Hakanui paliko, tik nepamenu, kam jis tą palikimą panaudojo.


Palikima isdalino labdaros organizacijoms
Atsakyti
QUOTE(LoveIt @ 2015 07 30, 14:39)
o kas 1-oj ir 2-0j vietoj  biggrin.gif ?

Pirmoje vietoje Atpildas (Ezel), antroje šis serialas. Jis išstūmė į trečią vietą UM smile.gif
Atsakyti