Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas, II tema

QUOTE(Jol @ 2015 07 22, 17:33)
Per anksti apsidžiaugiau, kad pavyko išgelbėti Arifą biggrin.gif . Galėtų jau nebetempti gumos su juo.

Aha, su tuo Arifu gerai cia tempia.. atrodo, jau jau viskas, issigelbes, ir vel ne.... doh.gif Dirbtinai taip istempta....
Atsakyti
Praleidau serija ir sian ne nuo pradziu ziurejau. ko ta Betiul atsivilko ir Dzemile ja apsikabino? pamazgas jai ant galvos uzpilt o ne taip sutikt.
Ten gal Arifa dezej atsiunte? beje nelabai supratau su eilerasciu, ka ten Mete bande suprasti
Atsakyti
QUOTE(Vasarine @ 2015 07 27, 21:18)
Praleidau serija ir sian ne nuo pradziu ziurejau. ko ta Betiul atsivilko ir Dzemile ja apsikabino? pamazgas jai ant galvos uzpilt o ne taip sutikt.
Ten gal Arifa dezej atsiunte? beje nelabai supratau su eilerasciu, ka ten Mete bande suprasti

Betiul padejo Aicai ir isgelbejo Mete, nes ta mergina uzristomis akimis, kuria tie banditai norejo perduoti kaip Aica, butu ji nusovus.
Eilerascio esme, kad islaisvinti reiskia mirti....
Atsakyti
Bet tai kai saudymo gabumai pastarosiose serijose. Penki bega paskui viena ir niekas nepataiko ax.gif
Atsakyti
Oi negaliu, juokiuosi su garsais aš iš tų seniuku piršlybu lotuliukas.gif Senelis tai dar su paraku biggrin.gif jaunuoliams reikėtų iškalbos iš jo pasimokyti biggrin.gif
Atsakyti
kaip graudina ši paskutinė serija smile.gif man iš visų tai Hakanas likęs toks malačius... 👍 per daug per filmą neprisidirbęs ir šiaip mano akyse išlikęs doras. žiūriu turkai mėgėjai rodyti tuščius namus ir ptisiminimus rodyti...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 07 29, 15:07)
kaip graudina ši paskutinė serija smile.gif man iš visų tai Hakanas likęs toks malačius... 👍 per daug per filmą neprisidirbęs ir šiaip mano akyse išlikęs doras. žiūriu turkai mėgėjai rodyti tuščius namus ir ptisiminimus rodyti...

Nors aš seriala antrą kartą taip minimaliai ziurejau, bet paskutinė serija buvau pasižadėjus, kad paziuresiu ax.gif ji man tokia tikra paskutinė serija. Džiugu dėl visu, bet kartu ir gaila, kad nebematysim šios didelės grazios šeimynos.
Ex, kaip visada gaila man su tais visais pamiltais personažais atsisveikinti ax.gif
Atsakyti
Hakanas pirmam sezone vriednas buvo, bet pasitaise smile.gif
Mesude su Neriman, kaip visada, pribloskianciai issipuosusios lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Labai jau saldi paskutine serija, po tiek isgyvenimu... smile.gif
Mano verdiktas - uzskaitau smile.gif labai patiko visi pamastymai, daug jautriu scenu... pasiilgsiu personazu... wub.gif
Atsakyti
Kaip as visu pasiilgsiu! bet tai tikros seimos istorija ? nuotraukos gale? gyvenimas bet koki seriala pranokt gali !
gaila neisverte kas parasyta prie paskutines foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasarine: 29 liepos 2015 - 15:29
oi, kokia pabaiga.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarine @ 2015 07 29, 17:28)
Kaip as visu pasiilgsiu! bet tai tikros seimos istorija ? nuotraukos gale? gyvenimas bet koki seriala pranokt gali !
gaila neisverte kas parasyta prie paskutines foto

kad remtasi tikrais fsktais, tai manau įmanoma...jau pradžioj visada įžangoje rodydavo nuotraukų...vis tik apsiverkiau smile.gif lb fainai parodė...Osmaniukas, Ailin...Ali gaila nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(Vasarine @ 2015 07 29, 15:28)
Kaip as visu pasiilgsiu! bet tai tikros seimos istorija ? nuotraukos gale? gyvenimas bet koki seriala pranokt gali !
gaila neisverte kas parasyta prie paskutines foto

Šiaip man irgi gaila, kad tų žodžių neisvertė. Pas rusus jie buvo išversti. Jeigu gerai pamenu, ten buvo žodžiai apie mama, kuri, per gyvenimo smūgius visada sugebėjo eiti su plačią šypsena. Kažkas tokio smile.gif
Ir kažkodėl galvoju, kad serialo pagrindas paimtas iš tikros gevynimo istorijos.
Atsakyti