Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Man patiko rezultatai Lina verta nugaletojos vardo ir MIlita saunuole. kai rode visus jos isikunijimus trumpai tikrai gerai padirbejo mergaite. Tik vietoj monikos finale buciau norejus matyti Istvana arba Eimuti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2014 12 30, 20:03)
Man patiko rezultatai Lina verta nugaletojos vardo ir MIlita saunuole. kai rode visus jos isikunijimus trumpai tikrai gerai padirbejo mergaite. Tik vietoj monikos finale buciau norejus matyti Istvana arba Eimuti. smile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 12 29, 16:04)
Super projektas, labai labai patiko. Monika nustebino, talentinga ir maloni moteris, Milita taip pat šaunuolė, o apie Giedrių ir Liną net nėra ką kalbėti - labai gabūs žmonės, džiaugiuosi už visus, šis sezonas geriausias buvo smile.gif

Aha, Monika tikrai atsiskleidė, ir tokia paprastutė pasirodė esanti smile.gif
Atsakyti
Reklamavo, kad šeštadienį per BTV rodys „Muzikinę kaukę“ iš Ukrainos biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas ziūri ukrainos "muzikine kauke". Aš prabėgu greitai įrašą. Man atrodo, kad jie dažnai daro parodija, o ne įsikūnijimą. Bet patinka kad pasirodymas daromas, kaip šou. Su spec efektais. Daug šokėjų ir pan. Aišku viskas finansuose.
Atsakyti
Rudenį bus 4 sezonas. Viename žurnale rašo, kad dalyvaus Rūta Žibaitytė.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 07 24, 13:38)
Rudenį bus 4 sezonas. Viename žurnale rašo, kad dalyvaus Rūta Žibaitytė.

Kas ji tokia?
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 07 24, 13:04)
Kas ji tokia?

Dainos Baumilės sesuo, dalyvavusi 3 „Lietuvos balso“ sezone. Ji taip pat buvo pritariančioji vokalistė šių metų Eurovizijoje.
https://www.youtube....r...BDibaitytė
Atsakyti
Tikrai nebloga pramoga žiūrėti Muzikinę kaukę. Kiek mačiaus rusišką versiją, ten lygis aukštesnis.
Atsakyti
Nuo šio sezono į projekto filmavimus kviečiami visi norintys, ir filmuos nebe LNK studijoj, o Compensa salėj. Galvojau nueiti, bet kad nepatogus laikas - vidury darbo dienos...
Atsakyti
Viena is dalyviu Ineta Stasiulevyciute
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 08 25, 07:41)
Viena is dalyviu Ineta Stasiulevyciute


thumbup.gif tik sudvejojau - Stasiulytę turi omeny? Šokiuose man ji kartais perspausdavo, pervaidindavo, tikiuosi, taip nebus.
Atsakyti