Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrėnų mamų pašnekesiai

QUOTE(chriss @ 2014 07 21, 15:44)

niu va sako, kuo mazesnis tuo lengviau g.gif sveikatytes Jums 4u.gif

QUOTE(Dainulle @ 2014 07 21, 17:09)

oo mamukai tai atostogos thumbup.gif maniske isveze mazyle i lauka vyras tai ramu namie, net nzn ko griebtis lotuliukas.gif

QUOTE(kustucius @ 2014 07 21, 17:19)
wooooooooooow , kaip aš tave sveikinuuuuuuuuuuuuuuuuuu  žiauriai, baisiai, nuoširdžiai, kaip fainaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aš vis apie tave pagalvoju, bet nesinori lįsti į akis  smile.gif

O vėjaraupiai tai smagu  biggrin.gif , mano vaikai dar kitus užkrėtė, tai gavom už tai net dovanų  lotuliukas.gif

Reiks ir man tų pažymų nuvaryt, jaučiu ir pas stomotologą reiks vest  g.gif

wub.gif wub.gif aciu aciu aciu!! smile.gif paaugsim ir lauksim sveciuose!!!

QUOTE(spylkutia @ 2014 07 21, 20:15)
wub.gif Karolilna džiugios naujienos  wub.gif sveikinimai dideliausi  clap.gif

Mes irgi sukamės nebespėjam doh.gif nauji namai, naujas darbas, augantys vaikai su kartu augančiais poreikiais ir kaprizais doh.gif džiugu, kad bent tikrai vasara už lango  thumbup.gif

Kustuce, kaip jūs laikotės?

wub.gif asiuu
o tai ir persikraustet ir dar darbai nauji? eina sau issukiai.. o klausyk dickis jau i mokykla gal, ne? kaip angliska darzeliu sistema, patinka?
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2014 07 22, 10:14)
oo mamukai tai atostogos  thumbup.gif maniske isveze mazyle i lauka vyras tai ramu namie, net nzn ko griebtis  lotuliukas.gif

Pirmą savaitę pratinausi prie tų atostogų. Dabar jau smagu, bet važiuosiu zuikių parsivežti. Žiauriai sunku, kai šitiek laiko mano glėbys tuščias verysad.gif

lotuliukas.gif pailsėk pirmiausiai, kai gali... Namuose bardakai pati žinai, kad nesibaigs. Aš tai po tos paskaitos truputį atsipūčiau. O kas man ką padarys, jei aš ryt grindis išplausiu? Realiai, tai niekas ir nepastebės lotuliukas.gif

Na, o pati naktimis išsimiegi? Ar į Barborytę panaši mažoji? O koks vardas? Radvilišky gimdei?
Atsakyti
Sveikinimai Karolilnai su antruoju vaikuciu ax.gif

Tikrai, kad visi aptile labai... Taip taip, nerealus oras, net nesitiki, kad tokia lietuviska vasara thumbup.gif Megaujames visaip kaip, net jei laiko tik po darbo lieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ceponke @ 2014 07 23, 07:49)
Sveikinimai Karolilnai su antruoju vaikuciu  ax.gif

Tikrai, kad visi aptile labai... Taip taip, nerealus oras, net nesitiki, kad tokia lietuviska vasara  thumbup.gif Megaujames visaip kaip, net jei laiko tik po darbo lieka smile.gif

Bet mačiau, kad atostogas turėjai? g.gif


Čia aš tik be atostogų šią vasarą dirbu? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 07 23, 09:05)
Bet mačiau, kad atostogas turėjai?  g.gif
Čia aš tik be atostogų šią vasarą dirbu?  g.gif  doh.gif


turejau birzeli savaite, ir praeita savaite ax.gif Bet viena savaite, tai nespeji net darbo pamirsti...
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 07 23, 09:05)
Bet mačiau, kad atostogas turėjai?  g.gif
Čia aš tik be atostogų šią vasarą dirbu?  g.gif  doh.gif


Labas visoms! 4u.gif vajeee kaip visos senai girdėtos, matytos smile.gif

Dainulle, nesijaudink, as atostogas turėjau prieš n vasarų biggrin.gif , toks jau tas gyvenimas.....

Klausykit, reiktų kokį susitikimą surengti mamukų su mažiais kažkur gamtoj, jau pamiršau kaip kas atrodot blush2.gif smagu būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikute24 @ 2014 07 23, 10:24)
Labas visoms!  4u.gif  vajeee kaip visos senai girdėtos, matytos smile.gif

Dainulle, nesijaudink, as atostogas turėjau prieš n vasarų  biggrin.gif , toks jau tas gyvenimas.....

Klausykit, reiktų kokį susitikimą surengti mamukų su mažiais kažkur gamtoj, jau pamiršau kaip kas atrodot  blush2.gif smagu būtų smile.gif



thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ceponke @ 2014 07 23, 08:41)
turejau birzeli savaite, ir praeita savaite  ax.gif Bet viena savaite, tai nespeji net darbo pamirsti...


irnesakyk.gif savaiė, tai tas pats kaip nieko - nespėj apsidžiaugt, kad atostogos, o jau į darbą reikia smile.gif ėnuo būtų - visai kas kita, ane smile.gif
QUOTE(zuikute24 @ 2014 07 23, 09:24)
Labas visoms!  4u.gif  vajeee kaip visos senai girdėtos, matytos smile.gif

Dainulle, nesijaudink, as atostogas turėjau prieš n vasarų  biggrin.gif , toks jau tas gyvenimas.....

Klausykit, reiktų kokį susitikimą surengti mamukų su mažiais kažkur gamtoj, jau pamiršau kaip kas atrodot  blush2.gif smagu būtų smile.gif

Nesijaudinu labai smile.gif prieš tai 4 metus "atostogavau" lotuliukas.gif


N, jūs planuokitės, mes, jei išeis, prisijungsim smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ooo wub.gif kokios smagios naujienos thumbup.gif Karolilna, sveikinimai su šeimos pagausėjimu 4u.gif wub.gif

Aš ir norėčiau su visom susimatyti, tik kad mano norai pastaruoju metu tik norais ir lieka...
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 07 22, 15:03)
Pirmą savaitę pratinausi prie tų atostogų. Dabar jau smagu, bet važiuosiu zuikių parsivežti. Žiauriai sunku, kai šitiek laiko mano glėbys tuščias  verysad.gif

lotuliukas.gif pailsėk pirmiausiai, kai gali... Namuose bardakai pati žinai, kad nesibaigs. Aš tai po tos paskaitos truputį atsipūčiau. O kas man ką padarys, jei aš ryt grindis išplausiu? Realiai, tai niekas ir nepastebės  lotuliukas.gif

Na, o pati naktimis išsimiegi? Ar į Barborytę panaši mažoji? O koks vardas? Radvilišky gimdei?

teisingai kalbi del tu grindu, koks skirtumas ar vakar plovei ar pries 5 dienas, vistiek bardakas lotuliukas.gif doh.gif
labai dziaugiuos (pfu pfu) kad mazoji puikiai miega naktim, po 4-5 val tik kelias tai issimiegu gerai, vakarais uzeina padainavimai, bet sakau normalu, turi kazkada balsa palavint lotuliukas.gif
Mazge ir didzioji - copy-pasta, foto tai neatskirsi kur kuri, dabar mazoji tik zandus pradejo augint, o kai gime net plauku ilgumas tas pats lotuliukas.gif
Sofija 4u.gif
Aga Radviliski, vel negaliu atsidziaugt, nu patys patys tie gimdymo namai man, ale tik toli wub.gif

QUOTE(ceponke @ 2014 07 23, 07:49)

aciuu wub.gif

QUOTE(zuikute24 @ 2014 07 23, 09:24)
Klausykit, reiktų kokį susitikimą surengti mamukų su mažiais kažkur gamtoj, jau pamiršau kaip kas atrodot  blush2.gif smagu būtų smile.gif

as jei tik iseitu jungciaus, bet dabar tokios, kad negalim pazadet 100% doh.gif

QUOTE(RasuteK @ 2014 07 23, 15:02)
Ooo  wub.gif kokios smagios naujienos  thumbup.gif Karolilna, sveikinimai su šeimos pagausėjimu  4u.gif  wub.gif

Aš ir norėčiau su visom susimatyti, tik kad mano norai pastaruoju metu tik norais ir lieka...

aciu wub.gif

darbai uzpuole? unsure.gif
Atsakyti
Laaabas rytas 4u.gif

QUOTE(RasuteK @ 2014 07 23, 15:02)
Ooo  wub.gif kokios smagios naujienos  thumbup.gif Karolilna, sveikinimai su šeimos pagausėjimu  4u.gif  wub.gif

Aš ir norėčiau su visom susimatyti, tik kad mano norai pastaruoju metu tik norais ir lieka...


jau grįžai į darbą? nespėji? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Karolilna @ 2014 07 23, 15:51)
teisingai kalbi del tu grindu, koks skirtumas ar vakar plovei ar pries 5 dienas, vistiek bardakas  lotuliukas.gif  doh.gif
labai dziaugiuos (pfu pfu) kad mazoji puikiai miega naktim, po 4-5 val tik kelias tai issimiegu gerai, vakarais uzeina padainavimai, bet sakau normalu, turi kazkada balsa palavint  lotuliukas.gif
Mazge ir didzioji - copy-pasta, foto tai neatskirsi kur kuri, dabar mazoji tik zandus pradejo augint, o kai gime net plauku ilgumas tas pats  lotuliukas.gif
Sofija  4u.gif
Aga Radviliski, vel negaliu atsidziaugt, nu patys patys tie gimdymo namai man, ale tik toli  wub.gif
aciuu  wub.gif
as jei tik iseitu jungciaus, bet dabar tokios, kad negalim pazadet 100%  doh.gif
aciu 

manau, kad grindis tik mes pačios ir matom, kada purvinos, kada valyt laikas. doh.gif


Žinoma, kad reikia balsiuką lavinti. Kaip mano tata sako, jei vaikas visai neverkia, tai reik manyt, kad kažkas negerai liezuvis.gif

wub.gif wub.gif tai jau tėčiui laimės - dvi princeses turėti wub.gif Bet galiu iš patirties pasakyt, kad kai ūgtels, daugiau ar mažiau, bus skirtingos mirksiukas.gif

Labai gražus vardas wub.gif

Atsakyti
Sveikutės. Nepykit, kad taip įsibraunu, bet prašyčiau patarimo blush2.gif kaip gyventojos gal žinote ar jūsų apylinkėse įmanoma šeštadienį surasti neapkrautą žmonėmis ežeriuką ramiai pagulėti ir pasimaudyti be nakvynės? Išduokit paslaptį, jei žinote į asmeninę smile.gif Būčiau be galo dėkinga, išgelbėtumėte sukepusius vilniečius 4u.gif
Atsakyti