Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrėnų mamų pašnekesiai

Sveikos

pradėjau ir aš savo vargelį. Bėda ta, kad mažiukas tik rugsėjį į darželį išeis.

Badnysiu taikytis prie naujo grafiko smile.gif , žiūrėsim kas gausis.

Šiandien atidirbau, bet paturbintu greičiu. Siaubas kažkoks, jei ateitų naujas žmogus į mano vietą, jaučiu išprotėtų per pirmą savaitę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kustucius @ 2014 07 28, 16:07)
Sveikos

pradėjau ir aš savo vargelį. Bėda ta, kad mažiukas tik rugsėjį į darželį išeis.

Badnysiu taikytis prie naujo grafiko  smile.gif , žiūrėsim kas gausis.

Šiandien atidirbau, bet paturbintu greičiu. Siaubas kažkoks, jei ateitų naujas žmogus į mano vietą, jaučiu išprotėtų per  pirmą savaitę  doh.gif

labuka,

grizai i darbuka? doh.gif o kur mazgi desi? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2014 07 29, 11:54)
labuka,

grizai i darbuka?  doh.gif o kur mazgi desi?  4u.gif

į darželį nuo rugsėjo tik. dabar anyta su uošviu pasikeisdami žiūri
Atsakyti
QUOTE(kustucius @ 2014 07 29, 15:28)
į darželį nuo rugsėjo tik. dabar anyta su uošviu pasikeisdami žiūri

kaip mazius, pasilieka noriai? norejai jau i darba ar is pareigos? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2014 07 29, 18:16)
kaip mazius, pasilieka noriai? norejai jau i darba ar is pareigos?  blush2.gif  4u.gif

apie darbą nenoriu net galvot biggrin.gif , bet iš pareigos grįžau, nes pinigų reikia smile.gif
Kol kas jis miega, kai išeinu, tai kaip ir nežino, kad išeinu smile.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

QUOTE(kustucius @ 2014 07 29, 17:48)
apie darbą nenoriu net galvot  biggrin.gif , bet iš pareigos grįžau, nes pinigų reikia  smile.gif
Kol kas jis  miega, kai išeinu, tai kaip ir nežino, kad išeinu  smile.gif

O kas dirbo, kai tavęs nebuvo?
per mažiuko auginimo atostogas atsigavai nuo darbo? nes dažniausiai išeinant džiaugiamės, kad vaaa, ilgai nematysiu to darbo, pailsėsiu ir t.t.....


Aš darbe. Kaip gerai, kai nereikia lėkt ryte, tempt vaikų į darželį lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 07 31, 11:30)
Labukas smile.gif
O kas dirbo, kai tavęs nebuvo?
per mažiuko auginimo atostogas atsigavai nuo darbo? nes dažniausiai išeinant džiaugiamės, kad vaaa, ilgai nematysiu to darbo, pailsėsiu ir t.t.....
Aš darbe. Kaip gerai, kai nereikia lėkt ryte, tempt vaikų į darželį  lotuliukas.gif  thumbup.gif


dirbo ta, kuri mane pavadavo, kai su Gustu atostogavau
--------
atsigavau, bet nelabai norėjau dar grįžti, nes darbo krūvis milžiniškas, sėdėčiau namie dar metus, bet pinigų labai reikia smile.gif
Atsakyti
Karolilna, kad ir paveluotai bet sveikinimai nuosirdus oro_buckis.gif Aukit sveikutes!
Atsakyti
QUOTE(kustucius @ 2014 07 31, 15:27)
dirbo ta, kuri mane pavadavo, kai su Gustu atostogavau
--------
atsigavau, bet nelabai norėjau dar grįžti, nes darbo krūvis milžiniškas, sėdėčiau namie dar metus, bet pinigų labai reikia  smile.gif

bet tai žinai, [pinigų reikia. O ir mes žmonės, niekad tikriausiai iki galo patenkinti nebūsim. Kalbu iš savo tribūnos. Noriu būt namie. Kai būnu, tada noriu į darbą. ir t.t. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki

norejau pasiklausti, gal kuri zinote, nuo keliu metu galima lankyti dailes mokykla? Ar jau mokyklinio amziaus ar anksciau?

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenka @ 2014 08 01, 16:02)
Karolilna, kad ir paveluotai bet sveikinimai nuosirdus  oro_buckis.gif  Aukit sveikutes!

aciu 4u.gif

ceponke, dailininke auginat? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite man darbo kur pasiūlyti, nes savam, įtariu, greit nusprogsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti