Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(FruitCocktail @ 2015 06 22, 14:52)
Na, turiu galvoj, kad pvz liejant akmeninį stalviršį, nėra jokių iškilumų ten, kur prasideda kriauklė. O montuojant su plokštės stalviršiu to išvengti jau neišeis?
Man irgi klausimas, kokią kriauklę pasirinkti, linkstu link didelės kvadratinės, bet ar reikia man dvigubos  g.gif Gal naudingiau tiesiog kriauklė su tuo padėklu šalia? Ar jo išvis nereikia?

Jeigu keraminė, tikrai neišeis padaryti be iškilusio borto. Jeigu akmens masės, tai pvz įdėjau aukščiau poste.
Dėl dvigubos ar padėklo, čia jau įpročio reikalas. Pas mane ankstesnėj virtuvėj padėklo nebuvo, kažkaip nepasigesdavau aš jo, ką reikėdavo, tą susišluostydavau iš karto. Dabar padėklas yra, tai man daugiau netvarkos į virtuvę įneša, nes vis kas nors būna paliekama nusivarvėti.
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2015 06 22, 14:52)
Na, turiu galvoj, kad pvz liejant akmeninį stalviršį, nėra jokių iškilumų ten, kur prasideda kriauklė. O montuojant su plokštės stalviršiu to išvengti jau neišeis?

Kiek aš žinau, neišeis. Kaip Tanite rašė, yra tokios plautuvės, kurias įleidžia į stalviršį, kad susilygintų paviršiai, tačiau su plošte turbūt tokių fintų nedaro unsure.gif .

QUOTE(FruitCocktail @ 2015 06 22, 14:52)
Gal naudingiau tiesiog kriauklė su tuo padėklu šalia? Ar jo išvis nereikia?

Aš turėjau su padėklu, dabar pasirinkau didelę be padėklo, beveik kvaratinę smile.gif . Naudos man iš to padėklo tikrai papildomos nėra, o šveitimo padaugėja, jei padėklas su vagelėmis visokiom. Yra plautuvių su lygiais padėklais, tad jei vietos ant stalviršio pakankamai, rinkčiausi tik su tokiu.
Šlapius daiktus dabar dedu ne ant padėklo, kaip anksčiau, o tiesiai ant stalviršio. Baigus darbą stalviršį nusivalau, padėklą gi irgi reikėdavo valyti. Tad kame jo tas gerumas, nesuprantu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 06 22, 13:54)
na kadangi darbinio stalviršio turėsiu virš 3m, tai plautuvės dydžio jame neriboju, ai tiesa dar labai noriu, kad plautuvė būtų dviguba, na su ta mažesne plautuvėle šalia, sako, kad be jos kaip be rankų smile.gif biudžetas neužbrėžtas irgi, nors franke pasirodė kiek brangokos kaip plieninės  g.gif

Frankes tikrai dviejų dubenų kaina sieks bent jau nuo 255 Eur iki daug. Skiriasi plieno storis, pati gamybos technologija, kas išaugina kainą. Aš Jums rekomenduočiau apsvarstyti variantą rinktis vieną plautuvę ir įsigyti nusausinimo indą, tinkantį konkrečiai plautuvei. Vizualiai nerandu po stalviršiu montuotos plautuvės, bet principas būtų kaip čia: plautuve
Realus variantas plautuvė+indas
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 06 22, 15:14)
Kiek aš žinau, neišeis. Kaip Tanite rašė, yra tokios plautuvės, kurias įleidžia į stalviršį, kad susilygintų paviršiai, tačiau su plošte turbūt tokių fintų nedaro unsure.gif .


Būna daro ir su plokštiniu stalviršiu, bet čia jau ant tokios rizikos. Na ir montavimo reikalų daugiau, ne visi apsiima tą padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 22, 15:42)
Frankes tikrai dviejų dubenų kaina sieks bent jau nuo 255 Eur iki daug. Skiriasi plieno storis, pati gamybos technologija, kas išaugina kainą. Aš Jums rekomenduočiau apsvarstyti variantą rinktis vieną plautuvę ir įsigyti nusausinimo indą, tinkantį konkrečiai plautuvei. Vizualiai nerandu po stalviršiu montuotos plautuvės, bet principas būtų kaip čia: plautuve
Realus variantas plautuvė+indas

ačiū, nebloga idėja ir su tuo nusausinimo indu g.gif bet ar man reikėtų rinktis tik iš franke, nejaugi nėra kitų gamintojų? Kad ir šis plautuvė+nusaus.indas atsieitų 235 eur, jaučiuosi kad dalį sumoku tik už pavadinimą, na nieko nesakau jei tai butu akmens masė, jų kokybė kitokia, bet dabar metalo gabalas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 06 22, 16:22)
ačiū, nebloga idėja ir su tuo nusausinimo indu  g.gif bet ar man reikėtų rinktis tik iš franke, nejaugi nėra kitų gamintojų? Kad ir šis plautuvė+nusaus.indas atsieitų 235 eur, jaučiuosi kad dalį sumoku tik už pavadinimą, na nieko nesakau jei tai butu akmens masė, jų kokybė kitokia, bet dabar metalo gabalas unsure.gif

Na po stalviršiu montuojamų variantų nėra begalė. Asortimente turi kažką Teka, Alveus. Bet pagrindas vistiek Franke. Ieškokit manau internete, rasit tų variantų. O dėl kainų, visada klauskit pardavėjo. Net neabejoju, kad kiekvienas gali suteikti kažkokių nuolaidų.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 22, 13:57)
aš turiu kriauklę su padėklu. Sakyčiau reikalingas daiktas, nes naudoju...išplovus padedu nuvarvėt ir pan. Tačiau yra vienas BET..... kadangi yra tokia 'ale vieta" tai visiems labai patogu ir nešvarų tiesiog padėt ant to padėklo, arba aš išplaunu, ir galvoju, kad labai skubu ir palieku nuvarbėt. Vaizdas jau aišku virtuvėj ne koks, bet dažnai pagalvoju, kad jei nebūtų, tai ir nepalikčiau išplautų  indų ant to padėklo, vaikai nekrautų ten nešvarių indų. 
Kai netruiu sunku pasakyt, bet dažnai pagapvoju kad tas padėklas tiesiog 'kviečia" jį kuo nors bereikalingu apkraut doh.gif  blush2.gif



QUOTE(Tanite @ 2015 06 22, 13:57)
Jeigu keraminė, tikrai neišeis padaryti be iškilusio borto. Jeigu akmens masės, tai pvz įdėjau aukščiau poste.
Dėl dvigubos ar padėklo, čia jau įpročio reikalas. Pas mane ankstesnėj virtuvėj padėklo nebuvo, kažkaip nepasigesdavau aš jo, ką reikėdavo, tą susišluostydavau iš karto. Dabar padėklas yra, tai man daugiau netvarkos į virtuvę įneša, nes vis kas nors būna paliekama nusivarvėti.



QUOTE(Juodai @ 2015 06 22, 14:14)
Kiek aš žinau, neišeis. Kaip Tanite rašė, yra tokios plautuvės, kurias įleidžia į stalviršį, kad susilygintų paviršiai, tačiau su plošte turbūt tokių fintų nedaro unsure.gif .
Aš turėjau su padėklu, dabar pasirinkau didelę be padėklo, beveik kvaratinę  smile.gif . Naudos man iš to padėklo tikrai papildomos nėra, o šveitimo padaugėja, jei padėklas su vagelėmis visokiom. Yra plautuvių su lygiais padėklais, tad jei vietos ant stalviršio pakankamai, rinkčiausi tik su tokiu.
Šlapius daiktus dabar dedu ne ant padėklo, kaip anksčiau, o tiesiai ant stalviršio. Baigus darbą stalviršį nusivalau, padėklą gi irgi reikėdavo valyti. Tad kame jo tas gerumas, nesuprantu smile.gif.


Ačiū už atsakymus dėl padėklo, tikrai, mes ir taip stengiamės tą virtuvę paslėpti, nes bendra erdvė su svetaine, tai padėklas gadins vaizdą drinks_cheers.gif O dėl patogumo net nežinau, valymo daugiau, esu turėjus kriauklių ir su juo, ir be jo, ir dvigubų, bet nežinau, kas geriausia g.gif Kai neturi indaplovės, tai padėklas tarnauja kaip pagrindas džiovyklei, bet čia indaplovė bus, tai tikrai indų krūvų neplausiu...
Atsakyti
O as issirinkau ir su nuvarvinimu ir su padekliuku smile.gif man patinka.
http://www.reuter-sh...ite-a300343.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustukas000: 22 birželio 2015 - 21:00
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 06 22, 21:49)
O as issirinkau ir su nuvarvinimu ir su padekliuku smile.gif man patinka.
http://www.reuter-sh...ite-a300343.php

faina smile.gif iš čia ir siųsitės? Labiau apsimokėjo, nei pirkti iš lietuvių atstovų?
Atsakyti
O aš tai nepavydžiu Gustukui - dviguba, padėklas su grioveliais, juoda unsure.gif ... Na, nebent šitos firmos geriau eksploatuosis, nei Franke, arba šeimininkė - stropi švaruolė... 4u.gif
Atsakyti
senokai kazko neprojektavome g.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 06 22, 23:51)
faina  smile.gif iš čia ir siųsitės? Labiau apsimokėjo, nei pirkti iš lietuvių atstovų?

Ne nesisiunciau nes prisideda nemazas mokestis.... Anksciau rasiau is kur pirkome.... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 06 23, 00:24)
O aš tai nepavydžiu Gustukui - dviguba, padėklas su grioveliais, juoda unsure.gif ... Na, nebent šitos firmos geriau eksploatuosis, nei Franke, arba šeimininkė - stropi švaruolė... 4u.gif


Juodai tik kaip pavizdi idejau mano spalva Jazmine, tai tikrai praktiška.... Na sako Blanco geresnes už France panaudosiu pamatysiu mirksiukas.gif Senesniuose forumuose skaitinejau tai jau labai isgirta bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kokio gylio daromos viršutinės spintelės (galima pavadinti antresoles)? Kaip šiose pvz.

user posted image
user posted image
Atsakyti