Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(Y2K @ 2015 06 23, 14:03)
Žiūrinėju Franke:
CEX 210-50 - presuota
PEX 210-51A - suvirinta
KBX 110-55 - ?
Kuo skiriasi presuota ir suvirinta? Kas geriau, ar kokie privalumai?

Iš Franke priedų man atrodo labai praktiškas turėtų būti vyniojamas kilimėlis - neužima daug vietos, galima naudoti nuvarvinimui, turbūt galima plauti indaplovėj.

Dar panašias į Franke užmačiau Reginox. Kainos irgi panašios, Muresta prekiauja.



Reikes pasidairyt tu Reginox, net ir pigesnes man atrodo negu franke g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 22, 22:24)
O aš tai nepavydžiu Gustukui - dviguba, padėklas su grioveliais, juoda unsure.gif ... Na, nebent šitos firmos geriau eksploatuosis, nei Franke, arba šeimininkė - stropi švaruolė... 4u.gif

drinks_cheers.gif norejau ta pati rasyti, bet paskaiciau jau kad ne juoda bus, bet vistiek visi tie grioveliai reikalauja prieziuros nemazai.

as tikiuosi dziaugsiuosi issirinkusi keramikine plautuve, akmens mases jau atsikandau rolleyes.gif

QUOTE(escada_ @ 2015 06 23, 12:36)
Kokiam aukstyje nusprendete daryti stalvirsi? 90 cm gal per aukstai?  g.gif

pas mus 90cm standartas, saloje irgi tiek bus jeigu gerai pamenu brezinius.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 23, 15:07)
Aha, užmačiau, prasitryniau jau.  blush2.gif
Dar graži PPX 210-58 A, bet kaina ne ką tesiskiria nuo anos. Vistiek brangios.


graži šita serija... wub.gif
Atsakyti
variantas, kai viryklė žemiau saloje:

http://www.supermama...?...i&img=37008
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 23 birželio 2015 - 14:49
QUOTE(Y2K @ 2015 06 23, 15:48)
variantas, kai viryklė žemiau saloje:

http://www.supermama...?...i&img=37008

Tikrai įdomiai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 23, 15:54)
Tikrai įdomiai atrodo  smile.gif


gal labiau įdomiai nei gražiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2015 06 23, 16:10)
drinks_cheers.gif norejau ta pati rasyti, bet paskaiciau jau kad ne juoda bus, bet vistiek visi tie grioveliai reikalauja prieziuros nemazai.


Kaškaip nesureikšminau šito, gal dėl to kad dabar turiu plienine ir ja šveiciu unsure.gif , tai šita man pasirode kad neteks jai tarnauti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2015 06 23, 16:00)
gal labiau įdomiai nei gražiai smile.gif

nu tas pirmas variantas sakyčiau nieko, antras gal jau ne itin. Bet sprendimas įdomus, ko tik nesugalvojama.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 23, 16:16)
nu tas pirmas variantas sakyčiau nieko, antras gal jau ne itin. Bet sprendimas įdomus, ko tik nesugalvojama.

Tas pirmasis, Vokės 3 salone stovi. Gyvai gražiau atrodo, gal kad plvos sėkmingai parinktos.
Mane kabina, kad kaitlentė šiek tiek pasislepia, kas aktualu, kai svetainė kartu su virtuve. Minusas - paprastai tarp kaitlentės ir lubinio/erdvinio gartraukio turi būti max. 150 cm, tai leidžiant kaitlentę žemiau, gali būti neišlaikytas atstumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 23 birželio 2015 - 15:37
Pasidalinsiu paieškų rezultatais rolleyes.gif

BLANCO Zerox 500 IF A (kaina ~1500 LT)
AquaSanita LUN100N (kaina apie ~500 LT)

Iš paveiksliuko vaizdas netgi labai panašus ax.gif suprantu, kad negalima dėti lygybės tarp kokybės, bet gal aquasanito kokybė geresnė už pigiausių plieninių kriauklių g.gif

gal kas esate naudoję plienines aquasanito plautuves ar girdėję atsiliepimų?
Atsakyti
Sveiki,

gal kas gaminosi baldus www.montuojamibaldai.lt ? Kokie atsiliepimai? Jei turite komentarų, galite ir asmeniškai parašyti, būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2015 06 23, 15:34)
Tas pirmasis, Vokės 3 salone stovi. Gyvai gražiau atrodo, gal kad plvos sėkmingai parinktos.
Mane kabina, kad kaitlentė šiek tiek pasislepia, kas aktualu, kai svetainė kartu su virtuve. Minusas - paprastai tarp kaitlentės ir lubinio/erdvinio gartraukio turi būti max. 150 cm, tai leidžiant kaitlentę žemiau, gali būti neišlaikytas atstumas.


Galvojau apie tokį variantą, nes mūsų baras su kaitlente vos ne vidury svetainės, bet buvau atkalbėta. Ir tikrai, manau, bent jau valymo būtų daug daugiau g.gif
Atsakyti