Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (IV tema)

Tai vat kad, reik man dekoracijų tamsių biggrin.gif Hm, bet dar permąstytsreiks..... AIšku, miegamajam retai būnam ir tos šviesos nelabai gal daug reikia, bet kartais prisireikia.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 28, 13:49)
O dar va kokį šviestuvą į miegamą nužiūrėjau, daaaaug rudos biggrin.gif Išbrokinsit? biggrin.gif
http://www.bauhof.lt...iestuvas_nuta_1


O jau baldai yra miegamajam? Nuo jų stiliaus ir priklauso tinka ar netinka. Nors man tokį šviestuvą kažkodėl labiau svetainei norisi kabint g.gif, bet vėlgi ,nuo baldų priklauso.

Kas dėl šviesu-tamsu tai nieko, įsuksit tris galingas energiją taupančias lemputes ir pakaks šviesos, kiek jau ten miegamajam jos reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(carablanca @ 2013 03 29, 14:29)
O jau baldai yra miegamajam? Nuo jų stiliaus ir priklauso tinka ar netinka. Nors man tokį šviestuvą kažkodėl labiau svetainei norisi kabint  g.gif, bet vėlgi ,nuo baldų priklauso.

Kas dėl šviesu-tamsu tai nieko, įsuksit tris galingas energiją taupančias lemputes ir pakaks šviesos, kiek jau ten miegamajam jos reikia  bigsmile.gif

Em, baldai tai kaip čia pasakius, stovi apdraskyta katės lova biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kurios odą žadam su laiku pervilkt gobelenu, kad daugiau nedrąskytų biggrin.gif Ir šiaip, dabar šviesiai pilka ta ekooda, tai ne į temą, o daugiau tai kol kas nieko nėr, bet ir neplanuojam daug baldų - rudą komodą ir gal dar tualetinį staliuką man biggrin.gif Arba tik komodą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 29, 13:39)
Em, baldai tai kaip čia pasakius, stovi apdraskyta katės lova biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kurios odą žadam su laiku pervilkt gobelenu, kad daugiau nedrąskytų biggrin.gif Ir šiaip, dabar šviesiai pilka ta ekooda, tai ne į temą, o  daugiau tai kol kas nieko nėr, bet ir neplanuojam daug baldų - rudą komodą ir gal dar tualetinį staliuką man biggrin.gif Arba tik komodą biggrin.gif


Aaaa na tada reikės derint baldus prie šviestuvo laugh.gif Nes aš įsivaizduoju, kad jis pats paskutinis turėtų atkeliaut į namus, bet yra kaip yra 4u.gif
Tualetinis staliukas thumbup.gif. O rūbams drabužinę turėsit?
Atsakyti
Na taip, tamsiam kambary pasidarėm drabužinę, pakabas ir lentynas, tai ten viską ir laikom, kol kas viską puikiai ten ir sutalpinam thumbup.gif Tai artimiausius keletą metų miegamajam spinta nenumatoma smile.gif Tik komoda apatiniams smile.gif
O dėl derinimo - na šiaip ar taip aš noriu tik tokios spalvos kaip šviestuvas baldų, ne kitokių, tai ieškosim, kol rasim biggrin.gif ARba užsakinėsim, jei jau iš plokštės tinkamos nerasim pagamintos..... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 29 kovo 2013 - 19:03
QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 29, 21:01)
Na taip, tamsiam kambary pasidarėm drabužinę, pakabas ir lentynas, tai ten viską ir laikom, kol kas viską puikiai ten ir sutalpinam  thumbup.gif Tai artimiausius keletą metų miegamajam spinta nenumatoma smile.gif Tik komoda apatiniams smile.gif
O dėl derinimo - na šiaip ar taip aš noriu tik tokios spalvos kaip šviestuvas baldų, ne kitokių, tai ieškosim, kol rasim biggrin.gif ARba užsakinėsim, jei jau iš plokštės tinkamos nerasim pagamintos..... smile.gif


Galima dar daug dalykėlių rasti: rudos pagalvėlės, kilimėlis, gal net paveikslas su rudais rėmais, Vazonėliai rudi ir t.t.

man tai patinka ta šokoladinė spalva. Bet ar daugiau "neįsileisit" jokios spalvos? Smėlinės, kreminės ar dar kokios nors?
Atsakyti
Na tarkim miegamajam tai žalia siena viena. Dabar įsidėjom rudus roletus ir planuojam tą šviestuvą, kur rodžiau, nu kol kas atrodo neblogai turėtų žiūrėtis, o ir netrūks spalvų, nes žalia siena jau nemažas akcentas smile.gif O svetainėj tai galvoju minkštus baldus tai šviesius gal dėt, dramblio kaulo ar gal net baltus, o va kietuosius vėlgi rudus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 01 balandžio 2013 - 09:30
http://www.ntbiuras.lt/?p=1041

kaip jums sis buto interjeras, viskas balta...galvojam pirkti g.gif reikia nuomonių ax.gif
Atsakyti
Man tai visai nieko thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2013 04 01, 18:31)
http://www.ntbiuras.lt/?p=1041

kaip jums sis buto interjeras, viskas balta...galvojam pirkti g.gif reikia nuomonių ax.gif

visai fainas smile.gif tik man nepatinka kad svetainej plyteles isklotos, nebent yra grindu sildymas. dar labai gremezdiskas tas kampas, tokioj nedidelej erdvej jis tikrai per didelis. o kas dar ten svetainej is grindu islinde? vandentiekis? ar laidai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vassara: 02 balandžio 2013 - 11:41
Vat dėl kampo, tai gal, žiūriu dabar, kad kažkuo panašiai gaunas kaip pas mus - kampo pusėj įėjimas į virtuvę, tai irgi jau žiūrinėjamės, ir žiūrim, kad dauguma normalesnių mum per dideli bus... Man tai ir sofka tiktų, bet vyras nori kampo.... rolleyes.gif
Atsakyti
mes pries tai turejom varianta 3+2+1, o dabar kampas. tai visiskai nepasiteisno man tas kampas. i pati kampa vistiek niekas neseda. kaip tik butu geriau, kad butu praejimas per ta kampa. na bet cia jau reikia atsizvelgt ir i pati kambario plana.
Atsakyti