Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(kackac @ 2014 12 20, 13:06)
Šiais metais man dovanų nebereikia... Dar dažais kvepianti mano virtuvikė:

user posted image

liuks dovanele thumbup.gif
Atsakyti
Labai aprimusi tema biggrin.gif Mama darosi virtuvę, ir kas gi jai daugiau bepatars, jeigu ne dukrelė biggrin.gif O aš kreipiuosi į žinoves patarimo biggrin.gif Juodai ypatingai laukiamas tavo komentaras blush2.gif wub.gif
user posted image

user posted image

Man nelabai patinka indaplove tarp plautuvės ir kaitlentės, bet jos jau nebegalima keist unsure.gif Dar niekaip neprikalbinu mamos daryt visur stalčius, bijo, kad nepatogu bus bulvių tarkas ir visokius NENAUDOJAMUS rakandus dėt doh.gif Čia jau turbūt seno kirpimo žmogus, bijau paskui su savo patarimais mane keiks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal galite pasakyti, kiek vietos užima blokas, į kurį įeitų įmontuojamas šaldytuvas ir įmontuojama orkaitė (gylis ir plotis)? Orkaitės blokas būtų kampe, o šaldytuvo šonas būtų atviras. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 12 31, 12:06)
Sveikos 4u.gif

Gal galite pasakyti, kiek vietos užima blokas, į kurį įeitų įmontuojamas šaldytuvas ir įmontuojama orkaitė (gylis ir plotis)? Orkaitės blokas būtų kampe, o šaldytuvo šonas būtų atviras. ax.gif

Laba,
Pačų spintų plotis būtų 1200mm, tačiau reikėtų palikti kokia 40mm tarpelį iki sienos, kuris yra dengiamas fasado plokštės juostele - čia tam, kad orkaitė ar stalčiai po ja ataidarinėdami nebrauktų sienos. Tad sumoje plotis yra 1240mm, o gylis 600mm.

Irisai, būtinai pakomentuosiu, tik truputį vėliau - noriu ramiai prie kompo prisėsti ir apžiūrėti smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 31, 12:34)
Laba,
Pačų spintų plotis būtų 1200mm, tačiau reikėtų palikti kokia 40mm tarpelį iki sienos, kuris yra dengiamas fasado plokštės juostele - čia tam, kad orkaitė ar stalčiai po ja ataidarinėdami nebrauktų sienos. Tad sumoje plotis yra 1240mm, o gylis 600mm.



Ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 12 30, 23:30)
Labai aprimusi tema  biggrin.gif Mama darosi virtuvę, ir kas gi jai daugiau bepatars, jeigu ne dukrelė biggrin.gif O aš kreipiuosi į žinoves patarimo  biggrin.gif Juodai ypatingai laukiamas tavo komentaras  blush2.gif  wub.gif


Jei man būtų tokia galimybė, bais norėčiau, kriauklės prieš langą smile.gif Biesai žino ar neprasikeikčiau langą valydama, bet man labai gražu smile.gif Tiesiog tokia "mergaitiška" svajonė biggrin.gif
Ir labiau praktiškas noras, kad prie šaldytuvo iškart stalviršis būtų, nes toks labai jau vartojamas virtuvėj dalykas tas šaldytuvas ir man patogiau, kai daugiau ką pasiimt ar sudėt reikia, kad šalia būtų ant ko pasidėt išsiemus produktus. Bet... Orkaitė šalia stalviršio irgi logiška, kad toli su karšta blėka lėkt nėreikia g.gif Na, bet man šaldytuvas prie stalviršio būtų patogiau g.gif O šiaip... jau beveik vėl pavydžiu to planavimo smile.gif Visai mieli rūpesčiai pasirodo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal turit kokių minčių kaip galima uždengti skaitiklį (jis skylėje sienoje) ? nelabai noriu ten spintutės dėti... ta skylė - kairiame kampe, ant tos sienos kur ir gartraukis. Tik visai šalia pačio kampo. Bent kartą par mėn. reikia iki skaitiklo prieiti. Nors labai norėčiau vientisos sienos, bet neišeina sad.gif
čia maždaug primestas išdėstymas. Virtuvė bus kampu. Kitoje pusėje siauros spintutės (stalčiai). Šaldytuvas už kolonos. Indaplovė - nuo plaukuvės į kairę. Nuo plaukuvės į dešinę bus skalbimo mašina.


Gal turit dar kokių komentarų?

user posted image
Atsakyti
Su Naujaisiais metais!
QUOTE(irisas @ 2014 12 31, 00:30)

Plautuvę tikrai daryčiau ties langu, nes dabar ji nukišta beveik kampan, puikiai vizulkoj matos, kaip ji šešėlyje pasilieka. Ties langu puikus dienos šviesos apšvietimas - labai patogu thumbup.gif . O tuos kelis lašus ant jo nutiškusius nuvalyt tikrai ne tragedija schmoll.gif . O jei dar kartais šalia plautuvės, kairėje pusėje, pakabinama spintelė planuojama su džiovykla, tai išvis nepatogu, nes nuolat bus kliūnama galva į tos pakabinamos spintelės atidarytas dureles.
Taigi, jeigu pasilikti prie tokio L virtuvės išplanavimo, tai plautuvę stumčiau dešinėn, kaitlentę taip pat dešinėn. Būtų gerai šaldytuvą sukeisti vietomis su orkaitės spinta, tik kad mūsuose bijoma kažkodėl neįmotuojamą taip statyti g.gif. Man patogiau, kai šaldytuvas arčiau stalviršio ir kitų karštų taškų. Orkaitė gali būti su teleskopiniais bėgeliais, tikrai nebus bėdos, dėl skardos tarpinio padėjimo kepimo metu, o iškepus galima ir žingsniu toliau ją nunešti. O vat į šaldytuvą tai landžiojama belekiek kartų per dieną. Geras baldininkas turėtų sugalvoti, ką pasiūlyt, kad neįmontuojamas šaldytuvas orkaitės spintos vietoj nesuardytų virtuvės vientisumo.
Nesupratau, kodėl negalima keisti indaplovės vietos g.gif ? Ji, kiek dabar matau iš brėžinio, kaitlentės dešinėje? Kodėl nepaplanavus jos prie plautuvės? Juk vandens įvadas ir nuotėkos bendros gali būti.
Ir dar klausimas - kas bus patalpos viduryje? Stalas? Nes jei jo nebus, tai tokios didelės virtuvės nedaryčiau L formos. Būtų gerai matyti planą, kad tiksliau ką pasakyt blush2.gif .

Dėl stalčių - mano mama irgi tokio pat kirpimo biggrin.gif , bet kaip giria mano stalčius thumbup.gif . Nu tikrai didelis patogumas, o dar vyresniam žmogui - kam lankstytis ir pulti ant kelių, kad tą bulvių tarką išsitraukt iš spintelės apačioje doh.gif .

Dar, sužinojau vieną nuomonę apie savo virtuvę - pasirodo, ji yra puikiai paslėpta nuo svetainės blink.gif ... nors tokio tikslo tikrai neturėjau. Čia man sesuo taip paporino, sako, kad sala puikiai uždengia viską, ko nesnori matyti lotuliukas.gif - nors į plautuvę aš kaip tik norėčiau ir iš svetainės žiūrėti wub.gif . Net tos kaitlentės saloje taip nesimato, nes matyt gartraukis kaip baldas atrodo biggrin.gif .
Taigi, jeigu norite paslėpti virtuves savo bendrose erdvėse, darykit 2 eilių baldus. L forma kaip tik viską pateikia kaip ant delno biggrin.gif . Išvengsit kampinių spintelių dilemos, ir kur dar patogumas - nu žiauriai mat patogu tos dvi eilės thumbup.gif . Viskas vietoj, viskas žingsniu-kitu ranka pasiekiama, ko tikrai nebus didelėj L formos virtuvėj schmoll.gif .
Tokia mano patirtis ... Nenorit, netikėkit ax.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Jadzka @ 2015 01 01, 17:05)


Gal įkelkit dar planelį patalpos blush2.gif . Dabar iš pirmo žvilgsnio man viryklė ir šaldytuvas yra ne vietoj g.gif . Nei gražu, nei patogu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*MM* @ 2014 12 21, 02:01)
ką daryti, jei viryklė ne montuojama, o pastatoma, jos aukštis apie 85, o stalviršio noriu 90. ar labai durnai atrodys? viryklės keist nenoriu, gal ją galia ant ko nors pastatyt?  blush2.gif  biggrin.gif  mb sakė, jei bus toks skirtumas, tai padegsiu stalviršį biggrin.gif

Nu tikrai, gal būtų galima ją ant kažko pastatyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 01 sausio 2015 - 17:30
QUOTE(kackac @ 2014 12 20, 14:06)
Šiais metais man dovanų nebereikia... Dar dažais kvepianti mano virtuvikė:

user posted image

Sveikinu su gražia nauja, patogia ir jaukia virtuvike 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zuikelee @ 2014 12 15, 22:52)
bigsmile.gif stai ir musu balta blizgi virtuvike thumbup.gif:

Sveikinu su nauja virtuvyte 4u.gif . Gaila, kad nuotraukos tokios mažokos... bet vistiek, ačiū, kad rodotės 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 01 sausio 2015 - 17:51
QUOTE(Juodai @ 2015 01 01, 18:34)
Gal įkelkit dar planelį patalpos blush2.gif . Dabar iš pirmo žvilgsnio man viryklė ir šaldytuvas yra ne vietoj g.gif . Nei gražu, nei patogu  blush2.gif
Papildyta:


user posted image

Va kokį randu buto planą. Tik planas čia veidrodinis smile.gif
Realiai šaldytuvas atsirastų jau tame buvusiame balkone, kuris įstiklintas, apšiltintas ir pan. Vietos ten per akis ir šaldytuvui ir valgomojo stalui. Šaldytuvą turim neįmontuojamą, tai va rodos jam ten nebloga vieta ir būtų.

Šiuo metu jis kitoje pusėje, tai užgriozdina erdvę. Ten kur numatyta viryklė - tai yra anga kaip tik ir patogu garų surinkėją kabinti. Kur numatyta plautuvė - ten jau vamzdžiai.. Šiuo metu yra virtuvė daryta prieš 15 metų maždaug. Viryklė kampe - tai man labai trūksta stalviršio, dėl to stumiu viryklę toliau. Šaldytuvas atsiras kiek toliau - bet nežinau ar ten jau didelė bėda - patalpa nedidelė - nuo plautuvės bus pusantro metro iki šaldytuvo tik.
Bėda, kad daug visko reikia sutalpinti. Ir visa buitinė technika turi tilpti. Iš kitos pusės spintutės gali būti tik 40 cm. gylio, kitaip išlys už pertvaros ir griozdins erdvę. Taigi kitoje pusėje buitinė technika būti negali. Tik stalčiai ir spintutės iki 40 cm. gylio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadzka: 01 sausio 2015 - 18:35
Noriu paklausti virtuves planuotoju smile.gif, kaip suprantu cia eksperte yra Juodai smile.gif

Ar imanoma sutalpint virtuve i 3.30 m isilgines sienos??? Saldytuvas, virykle, orkaite, indaplove, mikrobange, kriaukle, spinteles, darbastalis...




Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 01 02, 09:44)
Noriu paklausti virtuves planuotoju smile.gif, kaip suprantu cia eksperte yra Juodai smile.gif

Ar imanoma sutalpint virtuve i 3.30 m isilgines sienos??? Saldytuvas, virykle, orkaite, indaplove, mikrobange, kriaukle, spinteles,  darbastalis...


Mes į 3 metrus talpinsim, man visko visiškai užtenka smile.gif Tik mikrobangės nebus, bet čia toks nedidelis daiktas, ne bėda turbūt, galima rasti sprendimą.
Atsakyti