Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(Jadzka @ 2015 01 01, 19:32)

O, dar vienas monolitinis smile.gif
Likimo sesė smile.gif
Aš galvojau toj vietoj montuot kaitlentę - patogu, nes vėdinimas išsisprendžia. Bet tikrai ten nedarysim - nu, ateini virtuvėn ir iškart puodai stovi. Mes keliam prie kitos sienos - prie pat balkono. Na, atitraukiam 25 cm. Toj vietoj, kur Jūsų kaitlentė, mes statom šaldytuvą. Skalbimo mašiną keliam į vonią, po kriaukle.
O kaip balkone šaldytuvas? Užmurijot langą? Siaurinot? Ar vis tik šaldytuvo nugarinė/šoninė pusė bus prie lango?
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 01 02, 09:44)
Noriu paklausti virtuves planuotoju smile.gif, kaip suprantu cia eksperte yra Juodai smile.gif

Ar imanoma sutalpint virtuve i 3.30 m isilgines sienos??? Saldytuvas, virykle, orkaite, indaplove, mikrobange, kriaukle, spinteles,  darbastalis...


ikeliu namo plana, kad butu aiskiau ten kur parasyta ant sienos 3.30 (kur dabar kampine minksta dalis papiesta), va i ten reiktu sutalpint virtuve. ten dar matyti ties kambario centru yra issikises kaminas tai butu siauriau.
user posted image

user posted image

Kadani tai seno namo rekonstrukcija, todel paprastai pasidaryti taip, kaip norisi, nesigauna, reikia derintis prie esamo. Raudonai apibreziau kapitalines sienas. Noriu vienos erdves virtuve su svetaine, todel viena siena griaunam, paliksim tik atramoms ties namo laukine siena apie 30 cm, o ties kaminu apie 1.20cm. Didziausia dilema - kurioj pusej virtuve, kur svetaine. Kokie argumentai vienaip arba kitaip deliojant uz ir pories?
Ten kur parasyta durys, butu patogiausia durys i kambari (priesingu atveju jei durys butu ten kur dabar uzbrauktose brezinyje, tai nelabai sutelpam su laiptine i antra auksta) bet jei butu kaip rodykle parodytos durys, tai ieini tiesiai i virtuve, tai kaip ir nei sis, nei tas.
Labai blaskomes del to, kurioj pusej daryt virtuve, o kur svetaine ( as labiau noriu ir isivaizduoju vienaip, vyras kitaip)
labai noris kazkoku svariu argumentu, nes mano visi uz ir pries nenulemia galutinio sprendimo.

Labaiu aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 02 sausio 2015 - 12:12
QUOTE(Agnnyte @ 2015 01 02, 12:20)
O, dar vienas monolitinis smile.gif
Likimo sesė smile.gif
Aš galvojau toj vietoj montuot kaitlentę - patogu, nes vėdinimas išsisprendžia. Bet tikrai ten nedarysim - nu, ateini virtuvėn ir iškart puodai stovi. Mes keliam prie kitos sienos - prie pat balkono. Na, atitraukiam 25 cm. Toj vietoj, kur Jūsų kaitlentė, mes statom šaldytuvą. Skalbimo mašiną keliam į vonią, po kriaukle.
O kaip balkone šaldytuvas? Užmurijot langą? Siaurinot? Ar vis tik šaldytuvo nugarinė/šoninė pusė bus prie lango?


smile.gif Jo, monolitinis smile.gif
Pas mus kitas niuansas - yra langas į svetainę, kurį matyt kol kas paliksim, nes auga vaikas, ir kai ateina draugai - patogu matyt kas vyksta. Nebent galvosim to lango kokį uždarymą ar pan. kai norisi. Buvo planas ardyti praėjimą tarp svetainės ir virtuvės, bet per daug popierizmo ir vargo... Nešanti siena... Tai va, norisi, kad pro svetainės langą nešviestų puodai. O kad prie įėjimo puodai - manės negąsdina, gi nieko nesimato, jie už kampo smile.gif

O balkone šaldytuvas - tai ten pastoviai roletas nuleistas pas mus ir taip. PAliksim langą. Tegu žiūri kaimynai į šaldytuvo nugarėlę biggrin.gif Daug mūsų draugų taip susistatę, tai viskas ok.

Skalbimo mašinos nenoriu į vonią. PAs mus sujungta vonia su tualetu, tai nebenoriu užkrauti ten nieko. Man vonioje reikia daugiau erdvės nei virtuvėje.
Atsakyti
Taigi, jeigu norite paslėpti virtuves savo bendrose erdvėse, darykit 2 eilių baldus. L forma kaip tik viską pateikia kaip ant delno biggrin.gif . Išvengsit kampinių spintelių dilemos, ir kur dar patogumas - nu žiauriai mat patogu tos dvi eilės thumbup.gif . Viskas vietoj, viskas žingsniu-kitu ranka pasiekiama, ko tikrai nebus didelėj L formos virtuvėj schmoll.gif

Vis uzsuku i jusu tema pasidairyti .Mano virtuve vienas prie vieno ,kaip IRISAS ,tik plautuve desniau po langu ir indaplove bus salia kriaukles.
Klausimas toks ,kaip atrodytu ta dvieju eiliu virtuve .Mano skausmas didziausias ,kad valgomojo stalo nezinociau kur statyti ,uz saldytuvo iejimas i bendra zona ir salia laiptai virsun.Saliai indaujos vitrina ,saliai tos votrinos ir indaujo man stalas telpa.Ant praejimo turbut nesisitato ,o isvetaineje vagyti visada irgi berysio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boruze5: 03 sausio 2015 - 14:07
QUOTE(Boruze5 @ 2015 01 03, 15:06)
Mano virtuve vienas prie vieno ,kaip IRISAS ,tik plautuve desniau po langu ir indaplove bus salia kriaukles.
Klausimas toks ,kaip atrodytu ta dvieju eiliu virtuve .Mano skausmas didziausias ,kad valgomojo stalo nezinociau kur statyti ,uz saldytuvo iejimas i bendra zona ir salia laiptai virsun.Saliai indaujos vitrina ,saliai tos votrinos ir indaujo man stalas telpa.Ant praejimo turbut nesisitato ,o isvetaineje vagyti visada irgi berysio.

Kalbant apie minėtą virtuvę, teiravaus, ar pietų stalas planuojamas vidury. Jei taip, tai gal ir neišeina tos dvi eilės... nors, dar visada norėčiau pamatyti planą iš viršaus, kad galutinai įsitikinti.
Pas mane nėra griežtai atskirtų zonų, pagrindinė sofa yra tiesiai prieš salą tik kiek toliau, stalas yra šone salos. Jausmo, kad valgytumėm svetainėje nėra, nors sofos ir stalas yra vienoj stačiamkampėj erdvėj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 03 sausio 2015 - 15:18
labas
turiu klausima smile.gif pas mane laaabai maza virtuve ,noriu kazkaip kitaip susideliot prietaisus ... turime saldikli kitoj patalpoj tai galvoju apie nedideli saldytuva kokio 1,2 m ir virs jo uzkelt orkaite blush2.gif kazin ar kas taip yra dare ?
Atsakyti
man nera svarbu ,kad svetaineje valgai ,tiesiog ,kad toli su lektemis eiti pas mus gautusi.As nerandu stalui vietos palei virtuve.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boruze5: 03 sausio 2015 - 16:50
Parodykit kas kokiu groziu ax.gif


Maciau Ikejoj savo svajoniu virtuve. Kol as ten sukojaus ir mintyse cepakus gaminau.... vyras ant zemes nuleido..... 13k. doh.gif .... didele ji... kada reiks pafotkint. Tik ten virykle su kriaukle vietom sukeistos nei kad as isivaizduoju ax.gif
Atsakyti
Ačiū Juodai už komentarus 4u.gif
Dviejų eilių nedarys, nes nori erdvės didesnės, ir dar stalas bus kažkur nuo indaujos į kambario vidų, o kai norės skleisti, tai ir vidury kambario gausis smile.gif nėra ten labai didelė svetainė, tad palei sienas viską statys, kad vidury daugiau vietos būtų biggrin.gif Plautuvę ir aš patraukčiau į dešinę, bet kad langas neatsidarys, ir vamzdžių jau nebepakeis, nes ir taip plautuvę buvo numatyta toj pačioj linijoj kaip kaitlentė. Mano vyras uošvenei jau kažin ar keis, ir taip nemažai pakeitimų su tom moteriškėm, o jam tai tik papildomi parduoti savaitgaliai be šeimos biggrin.gif Dėl šaldytuvo tikrai labai labai sutinku, kad labai patogu, kai šalia yra darbastalis, bet tik šiuo atveju reikia aukot kažką g.gif Na, mano mama gyvena viena, tai ir maisto nedaug, ką ten dešrą ir duoną išimt iš šaldytuvo reiks biggrin.gif O jau irkaite aš naudosiuos nuvažiavus, tai paliksiu vietos skardoms arčiau biggrin.gif Bet dėl stalčių dar viliuosi, kad pavyks perkalbėti doh.gif Dabar dar galvosopis kokios spalvos daryti, lyg ir MDF norėtų doh.gif
Atsakyti
Freke, parodau kelias foto 4u.gif Tiesa dar trūksta plintusų, karūnos nėra (vis nesulaukiam meistro su pavyzdžiais), dureles su stiklu norim kad perdarytų... bet šiaip patenkinti (su montuotojais tai teko MB pasiginčyti) ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saridon'e: 04 sausio 2015 - 02:04
QUOTE(saridon'e @ 2015 01 04, 02:41)
Freke, parodau kelias foto  4u.gif

Aciu uz vaizdus 4u.gif grazu, tvarkinga nauja.tinka prie bendro vaizdo 4u.gif O kas ten per grozis pro langa ziuri?
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2015 01 04, 09:40)
Aciu uz vaizdus 4u.gif grazu, tvarkinga nauja.tinka prie bendro vaizdo 4u.gif  O kas ten per grozis pro langa ziuri?


ačiū, Freke 4u.gif Paprastutė mūsų virtuvėlė kaip anksčiau minėjau (Baldenė su lenkiškom plokštėm daugiau būtų užsiprašiusi). Kai atitarnaus neįmontuojamas šaldytuvas MB pažadėjo pakeisti fasadines dureles blush2.gif
Ikea virtuvės ir man wub.gif
O lange mūsų Romka, šuns ir katino hibridas biggrin.gif
Atsakyti