Įkraunama...
Įkraunama...

Čikagiečių kampelis

QUOTE(Pifukas @ 2010 03 16, 21:27)
blogi dede ir tetos  verysad.gif  matai turejau savo sunyti su savimi jis ten krumuose tupejo net nejo kur vaikai zaide bet vistiek neleido...

o kur tiksliai  g.gif  Ogdenas ir truputi West nuo kingerio  mirksiukas.gif


Mes tai atvarysim smile.gif Kelinta val?
Atsakyti
QUOTE(mammyUSA @ 2010 03 17, 07:15)
Mes tai atvarysim  smile.gif  Kelinta val?


sakyciau apie pirma, bet jei niekas daugiau neprisijungs galim kur arciau... pasuk man...
Papildyta:
o gal varom i Downtauna nes siandiena ta Petru diena smile.gif turetu kazkas vykti...
Atsakyti
Negaliu patiket kad siandien 65F, o savaitgali pranesa sniega blink.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
labai malonu, kad priimat mane smile.gif Gal as ne visai prie jusu pritapsiu - neturiu leliuku, vyras irgi dar "ne popierinis", bet draugauti tai labai noriu 4u.gif Tuoj surinksiu 25 metus, dirbu padaveja vienam sporto bare. Neseniai is Orland Parko persikrausciau i Palos Hills, zalingu iprociu neturiu, vairuoju atsakingai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglote: 21 kovo 2010 - 08:22
Miglote, sveika prisijungusi 4u.gif

Orelis tai nesuprantu ar cia pavasaris prasidejo ar vel ziema...
Atsakyti
QUOTE(Miglote @ 2010 03 21, 00:20)
Sveikos, merginos,
labai malonu, kad priimat mane smile.gif Gal as ne visai prie jusu pritapsiu - neturiu leliuku, vyras irgi dar "ne popierinis", bet draugauti tai labai noriu  4u.gif Tuoj surinksiu 25 metus, dirbu padaveja vienam sporto bare. Neseniai is Orland Parko persikrausciau i Palos Hills, zalingu iprociu neturiu, vairuoju atsakingai smile.gif

Nesijaudink, ne viena čia tu tokia doh.gif Aš irgi nei leliukų, nei žalingų įpročių neturiu biggrin.gif
Jauskis kaip namuose mirksiukas.gif
Beje, iš Palos Hills čia ir daugiau yra, jei neklystu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglote @ 2010 03 20, 23:20)
Sveikos, merginos,
labai malonu, kad priimat mane smile.gif Gal as ne visai prie jusu pritapsiu - neturiu leliuku, vyras irgi dar "ne popierinis", bet draugauti tai labai noriu  4u.gif Tuoj surinksiu 25 metus, dirbu padaveja vienam sporto bare. Neseniai is Orland Parko persikrausciau i Palos Hills, zalingu iprociu neturiu, vairuoju atsakingai smile.gif


thumbup.gif taip taip as ir is Palos Hills, mirksiukas.gif ziurek gal dar ir kaimynes busim
Atsakyti
Pifuk paziuriu, tavo mazyle jau tuoj 8 menesiu, sakes kaip tas laikas bega greitai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pifukas @ 2010 03 23, 04:53)
thumbup.gif  taip taip as ir is Palos Hills, mirksiukas.gif  ziurek gal dar ir kaimynes busim


Nenustebciau smile.gif Siandien girdejau viena moteriske su dviem vaikiukais kalbancia lietuviskai, bet jie buvo vyresni nei 8 men. smile.gif
Atsakyti
Tikrai nemazai lietuviu gyvena Palos hills rajone...
Atsakyti
Sveikos ,merginos. Gal man galit pasakyti koks ten to Lino emeilas ar telefonas ,kur bilietus i Europa gerom kainom siulo. Paziureciau ,gal ir man ka gero suorganizuos smile.gif . Nu liepos menesi ,tai aplamai netikiu ,kad gali buti geru kainu doh.gif . Nes SB nepavyko perkalbet nuo keliones ,tai jau ziuriu ,kad vaziuot reikes ,o bilietu dar neturim doh.gif .
Dabar ir as gal dazniau apsilankysiu cia ,nes jau treciadieni mamele isleidziu.
Atsakyti
Valdele, nelabai pagaunu kampo as, tai kaip tik turetu but daugiau laiko tau kai mama yra prisest prie SM, o ne kai jos jau nebus g.gif ... As cia kazko nesuprantu blush2.gif
Atsakyti