Įkraunama...
Įkraunama...

Čikagiečių kampelis

Sveikos, merginos smile.gif
Turiu labai rimta klausima - ar zinote gera moteru kirpeja? Noriu nusidazyti plaukus sruogelem, bet bijau eiti pas bet ka. Gal turit kokia kandidatura? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglote @ 2010 03 29, 10:16)
Sveikos, merginos  smile.gif
Turiu labai rimta klausima - ar zinote gera moteru kirpeja? Noriu nusidazyti plaukus sruogelem, bet bijau eiti pas bet ka. Gal turit kokia kandidatura?  4u.gif

valdelė pas mus kirpėja mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo, Valdele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglote @ 2010 03 29, 11:16)
Sveikos, merginos  smile.gif
Turiu labai rimta klausima - ar zinote gera moteru kirpeja? Noriu nusidazyti plaukus sruogelem, bet bijau eiti pas bet ka. Gal turit kokia kandidatura?  4u.gif

kirpeja toks dalykas kad turi atrasti savo.....ka tinka vienai netiks tau.....ir atvirksciai.....tik isbandzius keleta bet kokiu ,zinosi kuri yra ne bet kokia.....
Atsakyti
Sveikutes merginos! 4u.gif
Taip atsilo oras, o cia ziuriu niekas neorganizuoja meetuko parkelyje g.gif
Mes siandien buvom tam Morton Arboretum tai labai fainas parkas, neisivaizdavau, kad taip grazu bus thumbup.gif
Tai gal susireguliuojam i laukeli su vaikuciais?
Atsakyti
QUOTE(mammyUSA @ 2010 04 02, 03:20)
Sveikutes merginos!  4u.gif
Taip atsilo oras, o cia ziuriu niekas neorganizuoja meetuko parkelyje  g.gif
Mes siandien buvom tam Morton Arboretum tai labai fainas parkas, neisivaizdavau, kad taip grazu bus  thumbup.gif 
Tai gal susireguliuojam i laukeli su vaikuciais?


Labutis! Jo oras siandien pasaka, vos is kiemo galima iseiti..ryt irgi grazus labai..as uz susitikima visada :-)
Atsakyti
QUOTE(valdele @ 2010 03 28, 08:24)
Sveikos ,merginos. Gal man galit pasakyti  koks ten to Lino  emeilas ar telefonas ,kur bilietus i Europa gerom kainom  siulo. Paziureciau ,gal ir man ka gero suorganizuos smile.gif . Nu liepos menesi ,tai aplamai netikiu ,kad gali buti geru kainu doh.gif . Nes SB nepavyko perkalbet nuo keliones ,tai jau ziuriu ,kad vaziuot reikes ,o bilietu dar neturim doh.gif .
Dabar  ir as gal dazniau apsilankysiu cia ,nes jau treciadieni mamele isleidziu.

Valdeliuk, www.skytrip.net mirksiukas.gif mes vakar nusipirkom bilietus thumbup.gif Linas geriausia kaina ish visu pasiule thumbup.gif
Atsakyti

Žiedais išmargintą margutį
Velykų paštas atridens.
Linguos pamiškėje žibutės,
Pavasaris širdim srovens.

SU ŠVENTOM VĖLYKOM, MERGAITĖS 4u.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(lorinada @ 2010 03 28, 22:26)
Valdele, nelabai pagaunu kampo as, tai kaip tik turetu but daugiau laiko tau kai mama yra prisest prie SM, o ne kai jos jau nebus  g.gif ... As cia kazko nesuprantu  blush2.gif

Nu zinai ,as vis dirbu ir dirbu ,o mama su vaikais ,tai kaip turiu laisvo laiko ,tai jau tada mama nori ,kad su ja pabendrauciau . As viena visai gerai moku laika susiderinti ,man nereikia mamos pagalbos kada jau vaikas tokio amziaus ,,kad krutim maitinti nereikia. Jau ir su Klaudija abudu pazaidzia,o jeigu visa diena turiu kliantu ,tai auklei nuvezu.Man patinka kada vaikai pas aukle ,tada speju ir ju pasiilgti ,o kaip istisai namie trinames ,tai jau stogas gali pavaziuoti. Per ta pusmeti ir sportus apleidau ir visa savo rituala.Ziauriai issimusiau is ritmo. As su mama tai vis tas lietuviskas laidas ziuredavau internetu (kazkoks laiko gadinimas ),o dabar ner kada ,daugiau darbo ,bet mano toks charakteris ,kad man reikia veiksmo ,per ta puse metu ziauriai uzsisedejau.Va pora dienu ir as jau vel i ritma atsistatau.

QUOTE(Rashkyte @ 2010 04 01, 20:36)
Valdeliuk, www.skytrip.net  mirksiukas.gif mes vakar nusipirkom bilietus  thumbup.gif  Linas geriausia kaina ish visu pasiule  thumbup.gif

Aciuks. Man tai jis pasiule tokia pacia kaina i Vokietija ,kur ir per kompa ta pati radau. Bet va jis neuzsiima masinu nuoma,o as noreciau visa paketa ( masina + bilietai),gal geresne kaina gautusi. g.gif
O kada jus lekiat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdele: 05 balandžio 2010 - 03:24
Ramios cikagietes po Velyku smile.gif
Kas nors siandien matet, kaip snigo?
Atsakyti
QUOTE(legenda @ 2010 04 08, 18:16)
Ramios cikagietes po Velyku smile.gif
Kas nors siandien matet, kaip snigo?

Nuzadejo snigti,musu kaime,bet nesnigo...tik naki zada saltuka -1celsijaus.savo gelytes sunesiau i vidu,kad nenusaltu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(legenda @ 2010 04 08, 17:16)
Ramios cikagietes po Velyku smile.gif
Kas nors siandien matet, kaip snigo?

Šiandien snigo? g.gif Pas mane tai nesnigo – visą dieną prie lango sėdžiu, nieko nemačiau ax.gif
Atsakyti