Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

 

 

Braske, ar dar rašai dienoraštį? :ax:  

 

 


buvau metus, bet vel rasau, geras dalykas :)

Atsakyti

Laba diena, 

Didziuojuos savim 5 diena laikausi sveiko maisto dietos galima sakyti...

Pietums kiausiniai su zirneliais ir morkom+ kavyte

Vakarienei- zuvis ir darzoves...

Paltas kabo- ziuri i mane...

Laukia nors 5 kg... tada bus visai kitas vaizdas

Atsakyti

Labas rytas mergaites :4u: 

Tyliai cia kazkaip...

Kas ka daro?

As jau kelias valandas atsikelus, giu lovoje svarstau nuo ko pradeti namus sveisti...

Noriu pabandyti padaryti pati vaisine arbata is vaisiu... tai supjausciau padejau ant palanges zieveles... ar kas taip bande?

Atsakyti

Sveikos  :) 

Aš šiandien piktas neišsimiegojęs keksas. Nuo ryto skraidau ant šluotos po namus. Vyrą išsiunčiau į pardę, grįžo su gėlėm, teko šluotą į kampą pastatyt kuriam laikui. Pagaminau pietus, dabar tinginiauju  :) 

Atsakyti

Visgi vyrai zino kaip is kekso padaryti islydyta sureli🙈

As irgi sluota i kampa pastaciau... teko vaziuiti vyro pasiimti.

Priveze skanestu- nezinau kaip bus...

Laikausi... labai jau patinka paltas... vakar beje padejau salia dzinsu i kuriuos as neilendu jau kokie 2 metai... man iki ju tiek mazai truksta nors kokiu 5 kg ir wsio

Tai vat turiu jau dvi motyvacijas

Pietums vaisiai...

Vakariene suplanuota vista su darzovem :angel2: 

Atsakyti

Labas rytas

As jau papusryciavus kiausiniai su druska ir puse greifrukto...

Pietums virta vista su darzovem

Ko taip visos tyli? 

Ner su kuom pakalbeti? :hmm: 

Valgot? :D 

Atsakyti

Sveikos  :) 

Aha, valgau  :angel_not:  šiandien vyro maisto gaminimo diena, tai į virtuvę net nelendu.

Į lentelę pasiprašiau, bet susiimt neišeina, galės vėl wicked ryškiai raudonai mane spalvint  :unsure: 

Atsakyti

O as va vakarieniauju...iskepiau hortex pakuote darzoviu saldytu...

Drauge buvo sveciuose... ja vaisinau.. pati nieko nevalgiau... nors vienu momentu vos nesuvalgiau saldainio... o taip norejosi... :huh2: 

Siandien mane pakviete buti kriksto mama... kiek zinau negalima atsakyneti zmogui ane? :hmm: 

Atsakyti

Kadangi jau atejau ... :rolleyes: tai pasisveikinsiu ir tyliai einu gerti kavyte...

Kas su musu forumu pasidare? :hmm: 

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Kadangi jau atejau ... :rolleyes: tai pasisveikinsiu ir tyliai einu gerti kavyte...

Kas su musu forumu pasidare? :hmm:

Aš Tau į kompaniją su kava, lovoj geriu  :ax:  

O kas su forumu? Tyla? Kad visada čia tylu..

Atsakyti
Labas,

Susivokiau, kad jau dvi savaites esu neprisdavusi ir norėčiau neiškristi iš lentelės. Mano lieknėjimo procese nieko naujo, t.y. nieko nedarau, kad lieknėčiau. Skaičiai nedžiugina, bet žinau, kad viskas mano rankose. Atsiras motyvacija, atsiras ir pastangos. Stengiuosi nestresuoti, neužsibrėžti nerealiu tikslų tokių kaip iki Kalėdų -15 kg, gyvenu ir vis baruosi su savim, kodėl tokia ištižusi esu. Vieną savaitę sirgau - mažai valgiau, bet ir judėjau labai mažai. Pasveikau, pradėjau judėti, bet ir apetitas toks padidintas pasidarė. Manau, tikrai reikėtų rasti laiko viską rašyti, tada aiškiau suformuluočiau sau tikslus, kaskart juos sau priminčiau, gal būtų lengviau išsiūgdyti geresnius valgymo įpročius?
Mane gana gerai motyvuoja pažadas sau nepirkti norimo drabužio, kol nepasieksiu norimo svorio ir neatrodysiu su tuo drabužiu padoriai. Betgi, kai jau nebėra ko vilktis į darbą, pradedu dairytis į Plus dydžio drabužius ir vistiek pirkimo manijai neatsispiriu. Rengtis gi vistiek reikia..
Atsakyti

ax.gifnegaliu surasti lenteles.... kad 1 vieta uziemiau supratau... o kitas kaip paziureti? ax.giften gal nute jau Xx rolleyes.gif

 

Deja, Volsebnica. Buvau kaime, storame gimtadienyje, dabar gaunu sėkmingai kratyti.

Vėl kažkoks virusas kimba. Išdalinta esu dalimis :unsure:

 

Atsakyti