Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Niya1986 @ 2016 11 26, 14:05)
Kartuoju savo posta

Aš siunčiau užsakymą šiai narei, bet man pasirodė įtartina, kad ji tuoj pat pinigų paprašė. Nedariau pavedimo iškart, po kelių berods dienų perklausiau ar padarė užsakymą - tylu iki šiol. Man nuojauta sako, kad ji apgavikė unsure.gif
Laukiam daugiau merginų pasisakymų, gal kas turėjo reikalų su ja ir viskas baigėsi sėkmingai.
Narės nickas blacksunflower berods.


O aš klausimą ne į temą turiu 4u.gif
Kaip jūs perkopijuojat postą iš senos užrakintos temos? Aš kai spaudžiu atsakyti, rašo, kad tema yra užrakinta ir paslauga negalima.
O jei groteles su skaičiuku posto viršuje, tai tik nuoroda nusikopijuoja. Daugiau jokių galimybių prie posto nematau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lenaa: 26 lapkričio 2016 - 14:47
QUOTE(Maja Di @ 2016 11 26, 15:27)
Užsikabinau aš ant šito puslapio
https://www.achica.com
Prisikroviau visko, bet siuntimas 24,99 svaro ax.gif Baisiai brangiai biggrin.gif O koks kodukas kad gauti tą 20 proc. šį savaitgalį?


blackfriday
Ten kažkaip nuo svorio siuntimo kaina priklauso.
Atsakyti
Sakykit per kiek laiko atkeliauja siuntiniai su Tukiu? Nezinau net kuria diena issiunte, kaip suprantu Tesco pristate jiems treciadienio vakare, o pas Tuki parasyta, kad jau issiusta 23 lapkricio, treciadieni.. Jei taip, kazin kada galima tiketis? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 26 lapkričio 2016 - 14:45
QUOTE(Lenaa @ 2016 11 26, 15:39)
Aš siunčiau užsakymą šiai narei, bet man pasirodė įtartina, kad ji tuoj pat pinigų paprašė. Nedariau pavedimo iškart, po kelių berods dienų perklausiau ar padarė užsakymą - tylu iki šiol. Man nuojauta sako, kad ji apgavikė  unsure.gif
Laukiam daugiau merginų pasisakymų, gal kas turėjo reikalų su ja ir viskas baigėsi sėkmingai.
Narės nickas blacksunflower berods.

Na, ji su manim pirkdavo, tai problemu niekad nebuvo.
O kad pinigu is pradziu praso, tai nieko cia blogo... Gal zmogus jau nusvilo kada, kad kai jungtis tai visos nori, o kai pasiimt, tai pinigu nera, tai noro... Ne kiekviena nori ir gali investuoti savo pinigus i svetimus pirkinius
Atsakyti
https://www.achica.com/ mane ir sudomino sis psl gal kas pakvietima atsiustumete? Aciu
Atsakyti
Ecco zieminukai 27 d. -40,5 eur
https://www.amazon.d...e...;th=1&psc=1
Atsakyti
QUOTE(Niya1986 @ 2016 11 26, 14:05)
Kartuoju savo posta

Šiandien dar tik lapkričio 26 diena, t. y. praėjo vos 13 dienų nuo užsakymo. Paprastai prekės iš Vokietijos keliauja 5-10 darbo dienų. Jau prasidėjo šventinis laikotarpis,tad visos siuntos tikrai atkeliaus per dar ilgesnį laiką. Ramiai laukit ir nesinervinkit anksčiau laiko. Ir dar savaitgalį, kai daugelis žmonių keliauja/ilsisi ir pašto neskaito ;)
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2016 11 26, 14:44)
Sakykit per kiek laiko atkeliauja siuntiniai su Tukiu? Nezinau net kuria diena issiunte, kaip suprantu Tesco pristate jiems treciadienio vakare, o pas Tuki parasyta, kad jau issiusta 23 lapkricio, treciadieni.. Jei taip, kazin kada galima tiketis? smile.gif

Jeinissiunte 23 d, galkma tiketis kitos savaites trec -penktad 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2016 11 26, 15:39)
Aš siunčiau užsakymą šiai narei, bet man pasirodė įtartina, kad ji tuoj pat pinigų paprašė. Nedariau pavedimo iškart, po kelių berods dienų perklausiau ar padarė užsakymą - tylu iki šiol. Man nuojauta sako, kad ji apgavikė  unsure.gif
Laukiam daugiau merginų pasisakymų, gal kas turėjo reikalų su ja ir viskas baigėsi sėkmingai.
Narės nickas blacksunflower berods.
O aš klausimą ne į temą turiu  4u.gif


Daug kartu kooperavausi prie sios nares. Niekada nebuvo problemu. O kodel zmogus priimantis kooperacijas turi moketi uz visus? 4u.gif
Atsakyti
gal gali kas apsviesti kaip yra su durzu dydziais. Konkreciai , Yoox paduotuveje, jei yra 80 cm ? tai cia tokiam liemeniui, ar visas dirzo ilgis ? aciu kas parasys.
Atsakyti
QUOTE(Virtualnaja @ 2016 11 26, 15:11)
gal gali kas apsviesti kaip yra su durzu dydziais. Konkreciai , Yoox paduotuveje, jei yra 80 cm ? tai cia tokiam liemeniui, ar visas dirzo ilgis ? aciu kas parasys.

Googlas rašo, kad "diržo ilgis yra matuojamas nuo sagties pradžios iki centrinės skylės."
Papildyta:
QUOTE(Lenaa @ 2016 11 26, 14:39)
Aš siunčiau užsakymą šiai narei, bet man pasirodė įtartina, kad ji tuoj pat pinigų paprašė. Nedariau pavedimo iškart, po kelių berods dienų perklausiau ar padarė užsakymą - tylu iki šiol. Man nuojauta sako, kad ji apgavikė  unsure.gif

Šios temos pirmas sakinys skamba taip: "Neužtenka norėti pirkti, tam reikia turėti ir pinigų. Priimanti užsakymą pinigų neskolina."
Taigi jūs vis dėlto piktinatės, kad renkanti užsakymą narė paprašė iš jūsų pinigų, kad nupirktų jūsų prekes... Jei kitos renkančios iš pradžių neima pinigų, užsako, o tik paskui iš jūsų gauna pinigus, vadinasi prekes perka iš savų lėšų, o tai reiškia, kad daro išimtį ir prisijungiančiai paslaugą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 26 lapkričio 2016 - 15:19

Uzsakinesiu sportdirect, Klaipeda,kas nori jungtis ir pasidalinti siuntimo islaidas?

Atsakyti