Įkraunama...
Įkraunama...

Tai- mano gyvenimas

QUOTE(kažkada @ 2016 06 26, 14:01)
Idomu kiek dar sezonu kurs... nes jau gal per daug istempe si filma...

Bent jau man atrodo, kad 4 bus paskutinis.
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2016 06 26, 14:09)
Bent jau man atrodo, kad 4 bus paskutinis.

Ačiū už atsakymą! 4u.gif Kurių aktorių nebebus? unsure.gif ir ar tiesa, kad Efsunė neteks Ardos vaikelio, nes ją nutrenks mašina? unsure.gif Man jie bent jau foto kažkaip gražiai žiūrisi įdomu kaip seriale vystysis jų santykiai, nes kiek supratau Arda pames galvą jų poros laukiu labiausiai smile.gif Baharė su Atešu per daug saldūs ir per daug to perdėto mielumo... ax.gif Ir tikėkimės nei vieno iš jų nenužudys...
Atsakyti
QUOTE(Vaiv* @ 2016 06 26, 15:13)
Ačiū už atsakymą!  4u.gif Kurių aktorių nebebus?  unsure.gif ir ar tiesa, kad Efsunė neteks Ardos vaikelio, nes ją nutrenks mašina?  unsure.gif Man jie bent jau foto kažkaip gražiai žiūrisi įdomu kaip seriale vystysis jų santykiai, nes kiek supratau Arda pames galvą jų poros laukiu labiausiai smile.gif Baharė su Atešu per daug saldūs ir per daug to perdėto mielumo... ax.gif Ir tikėkimės nei vieno iš jų nenužudys...

Chulijos nebus, atrodo, kad Džemrės, spėju, kad ir Mexmeto Emiro neliks.
Taip kūdikį ji prarado ir iš gydytojos išgirdo, kad nebegalės turėti vaikų, bet Arda jai sakė, kad važiuos ir pas kitus gydytojus, nes netiki tuo. O man jų pora kažkaip nei tai nepatinka, bet tokia dirbtinė, o Atešo ir Baharės pora labai patinka ir visai ji man ne saldi, gal dar dėl to patinka ir neatrodo dirbtinė, kad aktoriai, kurie atlieka Baharės ir Atešo vaidmenis ir realiame gyvenime yra pora ax.gif Arda atrodo tik sumuštas bus 100-ojoje serijoje, bet atrodo, jog visi 4 bus gyvi.
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2016 06 26, 14:23)
Chulijos nebus, atrodo, kad Džemrės, spėju, kad ir Mexmeto Emiro neliks.
Taip kūdikį ji prarado ir iš gydytojos išgirdo, kad nebegalės turėti vaikų, bet Arda jai sakė, kad važiuos ir pas kitus gydytojus, nes netiki tuo. O man jų pora kažkaip nei tai nepatinka, bet tokia dirbtinė, o Atešo ir Baharės pora labai patinka ir visai ji man ne saldi, gal dar dėl to patinka ir neatrodo dirbtinė, kad aktoriai, kurie atlieka Baharės ir Atešo vaidmenis ir realiame gyvenime yra pora ax.gif Arda atrodo tik sumuštas bus 100-ojoje serijoje, bet atrodo, jog visi 4 bus gyvi.


Mechmetas nuo vėžio tikriausiai mirs? O Chuliją kur pradangins?
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2016 06 26, 23:01)
Mechmetas nuo vėžio tikriausiai mirs? O Chuliją kur pradangins?

Chulija padegė dvarą. Kadangi Chulijai sužinojus, kad jos mama bei naujasis vyras yra žudikai, vėl prasidėjo problemos su protu ir ji mano, kad Atahanų giminė yra neverta gyventi toliau. Manau, kad Chulija tikrai žus, Džemrė (naujoji Mechmeto sužadėtinė ar tai netgi žmona) irgi žus. Dėl Mechmeto nežinau.
Mane šioje serijoje labiausiai sujaudino ir pykdė tai, kad Baharės ir Atešo dukrą pagrobė Sultana ir Efsunė, o Baharei gydytoja pasakė, kad jos dukrelė mirė. Dar negana to, Kenanas (Chulijos vyras) įsakė savo vyrams atkeršyti Atešui ir Baharei. Baharės veidą vienas iš Kenano vyrų apipylė rūgštimi, Atešą ir kartu su juo važiavusius Ardą su Iliasu nustūmė nuo kelio. Dabar lauksiu naujo sezono, ką ten sugalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2016 06 26, 23:21)
Chulija padegė dvarą. Kadangi Chulijai sužinojus, kad jos mama bei naujasis vyras yra žudikai, vėl prasidėjo problemos su protu ir ji mano, kad Atahanų giminė yra neverta gyventi toliau. Manau, kad Chulija tikrai žus, Džemrė (naujoji Mechmeto sužadėtinė ar tai netgi žmona) irgi žus. Dėl Mechmeto nežinau.
Mane šioje serijoje labiausiai sujaudino ir pykdė tai, kad Baharės ir Atešo dukrą pagrobė Sultana ir Efsunė, o Baharei gydytoja pasakė, kad jos dukrelė mirė. Dar negana to, Kenanas (Chulijos vyras) įsakė savo vyrams atkeršyti Atešui ir Baharei. Baharės veidą vienas iš Kenano vyrų apipylė rūgštimi, Atešą ir kartu su juo važiavusius Ardą su Iliasu nustūmė nuo kelio. Dabar lauksiu naujo sezono, ką ten sugalvos biggrin.gif


vajėzau, na ir laki serialo kūrėjų fantazija biggrin.gif O tai kur Hasreta pradings jei Mechmetas naują meilę įsitaisys. Man jie taip gražiai abu žiūrisi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo florete: 26 birželio 2016 - 23:40
QUOTE(florete @ 2016 06 27, 00:39)
vajėzau, na ir laki serialo kūrėjų fantazija biggrin.gif O tai kur Hasreta pradings jei Mechmetas naują meilę įsitaisys. Man jie taip gražiai abu žiūrisi blush2.gif

Hasreta zus 85 serijoje, kai sprogs jachta, kuria plauke kartu su Mechmetu Emiru. Del jachtos sprogimo kaltas Kenanas.
Atsakyti
kaip gerai, kad mečiau šitą serialą doh.gif doh.gif su tokia fantazija beliko tik marsiečių sulaukt umn.gif:
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 06 27, 08:02)
kaip gerai, kad mečiau šitą serialą  doh.gif  doh.gif  su tokia fantazija beliko tik marsiečių sulaukt umn.gif:

Nenustebčiau kad ir marsiečių sulauksime biggrin.gif ko gero ir aš nebežiūrėsiu toliau.
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2016 06 27, 10:37)
Nenustebčiau kad ir marsiečių sulauksime  biggrin.gif ko gero ir aš nebežiūrėsiu toliau.

Tikiuosi, kad iki tiek nenusivažiuos biggrin.gif Aš ir 4 sezoną jaučiu žiūrėsiu, nes kažkas traukia jį žiūrėti ir viskas biggrin.gif Bet šiaip ta rūgštis, gaisras kaip supratau pagal scenarijų yra todėl, kad kai kurie aktoriai nebenori/nebegali filmuotis seriale, vietoje Ezgi Asaroglu (Baharė), 4 sezone kita aktorė greičiausiai bus. Panašiai kaip ir su Nurana buvo ax.gif
Atsakyti
serialas pradžiojlabai kabino, veiksmas vyko, buvo ką žiūrėt. paskui prasidėjo visokios nesąmonės, tokie meksikietiškiem serialam būdingi nusivažiavimai, o dabar išvis doh.gif dar žiūrėjau, žiūrėjau... bet paskui nustojau.. ir tik po kurio laiko supratau, kad nemačiau jau krūvos serijų ir serialo net nepasigedau. Dar įlįsdavau čia paskaitinėt "kas gero", bet kaip suprantu - nieko gero hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 06 27, 11:08)
serialas pradžiojlabai kabino, veiksmas vyko, buvo ką žiūrėt. paskui prasidėjo visokios nesąmonės, tokie meksikietiškiem serialam būdingi nusivažiavimai, o dabar išvis  doh.gif  dar žiūrėjau, žiūrėjau... bet paskui nustojau.. ir tik po kurio laiko supratau, kad nemačiau jau krūvos serijų ir serialo net nepasigedau. Dar įlįsdavau čia paskaitinėt "kas gero", bet kaip suprantu - nieko gero hihihi.gif

Pežiūrėjau iki 71 serijos, toliau žiūrėti tingiu. Vis atrandu įdomesnės veiklos. Prieš tai žiūrėjau Silą, tai atsimenu net 7 ryto keldavau kad naują seriją pažiūrėt biggrin.gif Tas serialas kaip narkotikas buvo, nors igi nusivažiavimų būta.
Atsakyti