Įkraunama...
Įkraunama...

Kara Para Aşk II

QUOTE(lavita77 @ 2014 11 13, 11:57)
Jauciuosi nusikaltusi pries si seriala,nes laikinai iskeiciau i Kuzeju,na zodziu susirgau  doh.gif  lotuliukas.gif Na,bet nieko,pasitaupysiu seriju su vertimu ir pasimegaudama ziuresiu toliau  smile.gif

Sakyciau, labai teisinga pasirinkima padaret ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 11 13, 13:00)
Sakyciau, labai teisinga pasirinkima padaret  ax.gif  biggrin.gif

as tai nzn kaip buciau pasirinkus lotuliukas.gif
Atsakyti
Tipo, serialas pasibaigė? lotuliukas.gif Niekas nebežiūri? Kaip keista, jau 12 dienų niekas nerašo nieko. ax.gif Iš kur naujienas sužinot, a?
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2014 11 25, 16:30)
Tipo, serialas pasibaigė?  lotuliukas.gif  Niekas nebežiūri? Kaip keista, jau 12 dienų niekas nerašo nieko.  ax.gif  Iš kur naujienas sužinot, a?

biggrin.gif Na kolkas dar lyg nepasibaige biggrin.gif Nu bandom dar ziuret biggrin.gif o kokiu Jus naujienu pasigendat? smile.gif
Atsakyti
Pasigendu, kai parašo, kas vyksta naujoj serijoj. Aš kol neišverčia tai ir nežiūriu. Sekmadienį turėjau pasikaupus, vat ir sužiūrėjau iki 24 serijos imtinai. Ir galvoju, gal vėl bus pertrauka, nors lyg ir neliko jau labai ką aiškintis. g.gif
Atsakyti
Na jau yra ir 25 serija igarsinta. Itariu, kad prasides viskas is naujo. Nes rytdienos serijoje turi naujas personazas pasirodyti. Ir Elif neaisku kada is kalejimo isleis. Jeigu Jums idomu, man nesunku tuos anonsus imetinet biggrin.gif O pertrauku kazin ar bus, jau kai baigs seriala tada ir baigs smile.gif o kada tas bus neaisku smile.gif
Atsakyti
O nera kur viesai paskelbta, kiek seruju uzplanuota?
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 11 25, 22:15)
O nera kur viesai paskelbta, kiek seruju uzplanuota?

Nea. Fanai Tubos Niujorke klause kiek bus sezonu. Tai ji atsake, kad nuo aktoriu tai nepriklauso. Ir paklausta ar zino kokia bus serialo pabaiga, tai irgi atsake kad nezino. Tad turbut viska lems reitingai. O vienos serijos jie geresni, kitos prastesni. Tad niekas neaisku biggrin.gif ir dar idomu ar Kanuose daug saliu nupirko si seriala, nes tai irgi gali itakos tureti.
Atsakyti
Na ka,griztu vel ziureti komisaro,nors dar labai svaigstu del Kuzejaus lotuliukas.gif ,vaje vaje,tai filmas is didziosios raides biggrin.gif Tikrai super,aktoriu vaidyba tokia itikinama,zodziu labai didelio demesio vertas filmas.Kagi,tikiuosi is po sio filmo taip pat skraidysiu padebesiais doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lavita77 @ 2014 12 01, 12:25)
Na ka,griztu vel ziureti komisaro,nors dar labai svaigstu del Kuzejaus  lotuliukas.gif ,vaje vaje,tai filmas is didziosios raides  biggrin.gif Tikrai super,aktoriu vaidyba tokia itikinama,zodziu labai didelio demesio vertas filmas.Kagi,tikiuosi is po sio filmo taip pat skraidysiu padebesiais  doh.gif  lotuliukas.gif

Čia kaip balzamas mano sielai tokius atsiliepimus apie Kuziejų skaityti biggrin.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lavita77 @ 2014 12 01, 13:25)
Na ka,griztu vel ziureti komisaro,nors dar labai svaigstu del Kuzejaus  lotuliukas.gif ,vaje vaje,tai filmas is didziosios raides  biggrin.gif Tikrai super,aktoriu vaidyba tokia itikinama,zodziu labai didelio demesio vertas filmas.Kagi,tikiuosi is po sio filmo taip pat skraidysiu padebesiais  doh.gif  lotuliukas.gif

Smagu, kad grizot 4u.gif
Na as nors itin didele gerbeja komisaro (tiksliau Engino) ir Kuzejus ne mano svajoniu vyras, bet visai objektyviai vertinant pats " Kuzej Gunej" serialas tikrai stipresnis nei KPA. smile.gif
Nepaisant visu logisku klaidu, ne visada suprantamu man rezisieriaus ar scenarisciu sprendimu, man KPA patinka, bet as jo labai stipriu serialu nelaikau ir abejoju, kad laikysiu. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Raimusiuxxx,2014 12 01, 15:15]
Smagu, kad grizot 4u.gif
bet visai objektyviai vertinant pats " Kuzej Gunej" serialas tikrai stipresnis nei KPA. smile.gif


Zinokit pritarsiu jums,kad visgi Kuzejus daug stipresnis nei KPA smile.gif
Atsakyti