Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos balsas

ta užslaptinta gal Raimonda iš dangaus bus netyčiom?
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2012 02 05, 19:45)
ta užslaptinta gal Raimonda iš dangaus bus netyčiom?

Jo ta pati:)
Atsakyti
tai matau, atspėjau iš balso. geras jos balsas.
Vytenis labai nepatiko.
Atsakyti
eveliną vos išgirdus perjungiau. kaip rujojantis katinas mutuojančiu balsu schmoll.gif
Atsakyti
Erica patiko su tuo, kad nesuprato ar vyras ar moteris dainuoja.

O prieš tai mergiotė Berta labai patiko, pati kartu dainavau biggrin.gif
Atsakyti
Kažin kuom Baiba neitiks Violetai hihihi.gif
Ui velnias,tikrai pagalvojau kad Baiba čia bus biggrin.gif
Galvojau kad susipainiojau,bet ne Baiba dalyvauja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigita B.: 05 vasario 2012 - 20:31
aš perskaičiau ir likau nesupratusi biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
kadangi siemet chorai gerokai silpnesni, tai pradejau nuo vakar ziureti LB. likau suzaveta, tikrai daug geru balsu pas mus...nu bet tas verksnys, kur "tai nesupratau, jus cia mane pasirinkot, ar ismetet cray.gif ", tai mane pribaige biggrin.gif cia ne tas pats, kur myz...ciojo kelias i zvaigzdes ar panasiam projekte? g.gif:
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2012 02 06, 12:43)
Laba,
kadangi siemet chorai gerokai silpnesni, tai pradejau nuo vakar ziureti LB. likau suzaveta, tikrai daug geru balsu pas mus...nu bet tas verksnys, kur "tai nesupratau, jus cia mane pasirinkot, ar ismetet cray.gif ", tai mane pribaige biggrin.gif cia ne tas pats, kur myz...ciojo kelias i zvaigzdes ar panasiam projekte? g.gif:


aha, tas pats smile.gif
gerietis jis toks, bet skystalas smile.gif

Man net gaila Sipavičiaus, vis pasirenka tuos pačius žmones kaip ir Merūnas, o šie Merūną biggrin.gif
Ir Violeta labai teigiama šiame projekte. Kažkaip žiūrint nedingsta šypsena, labai pozityvi laida.
Atsakyti
Prieš prasidedant projektui buvau tikra, kad rečiausiai mygtuką spaus Violeta, bet tikrai nesitikėjau, kad tai bus Erika biggrin.gif Šiaip bežiūrėdama pagalvojau, kad jei pati mokėčiau dainuoti, tai labiausiai norėčiau pakliūti i Didžiulių komandą kažkodėl rolleyes.gif Kol kas projektas labai patinka, tikiuosi, kad patiks ir vėliau, kai realios dvikovos prasidės ax.gif
Atsakyti
Tikrai, pastebėjau, kad Sipavičius dažnai pralaimi... unsure.gif
O man jis taip patinka thumbup.gif

Įdomu, kodėl jį taip retai kas renkasi g.gif
dėl amžiaus, ar dėl jo atliekamos muzikos g.gif
nežinau, bet aš tai rinkčiausi pirmiausia jį ...

Didžiuliai išrankiausi, bet nepasakyčiau, kad jie dainuoja geriau nei kiti komisijos nariai...

Valdo tai labai gaila dėl jo susiformuoto muzikinio skonio, muzikinio stiliaus unsure.gif
Gal jo paties tas filosofiškumas ir trukdo scenoje.
Ypač gaila, kad vieno savaitgalio metu buvo sudirbtas dviejose televizijose... unsure.gif
Dar ir ta jo antireklama visą savaitę su jo fraze ...
gaila vaikino labai.
Nors, jei būtų tirai mąstantis, gal pagaliau suvoktų, kad norint būti scenoje, būtina keistis ...ir pasiieškoti mokytojo smile.gif
Atsakyti
O man Sipavicius labai nepatinka sitame projekte, bando is saves kazkokia energija ispaust, jaunikli suvaidint, sokineja, tamposi, taip nenaturaliai atrodo... schmoll.gif
Atsakyti