Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos balsas

QUOTE(Bananamio @ 2012 02 06, 17:11)
O man Sipavicius labai nepatinka sitame projekte, bando is saves kazkokia energija ispaust, jaunikli suvaidint, sokineja, tamposi, taip nenaturaliai atrodo... schmoll.gif

nu dar gražiau doh.gif doh.gif doh.gif

taigi jis visada toks , jam nieko spausti nereikia, mano akimis jis labai natūralus.
Gal nematėt, kaip jis jaunystėj atrodė - va ten tai vulkanas buvo thumbup.gif . Tiems laikams išvis nesuvokiamai energingas .

Ką, jūsų manymu, jei jau perkopei tam tikrą amžiaus ribą, tai viskas - šlipsas po kaklu ir sėdėk rimtas ir susiraukęs g.gif

Atsakyti
Niekada nesirinkčiau Sipavičiaus - kad nesimpatiška, arogancija dvelkianti, tokia perspausta, kaip kažkas čia minėjo, natūra, na, tiek to, bet man kyla abejonių dėl jo, kaip dainavimo mokytojo, profesionalumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 06 vasario 2012 - 18:16
taigi vakar ne vieną kartą tie mokytojai pabrėžė, kad žmonės turėjo ateiti ne mokytis dainuoti!

Čia man ir mįslė - ko jie mokys? Kaip teisingai pasirinkti repertuarą, ar kaip stilingai atrodyti?..

bet vis tiek niekaip nesuprantu, iš kur traukiat Sipavičiaus aroganciją? g.gif
nebent pažįstat ne tik iš tv ekrano 4u.gif

Tai, ką matau tv, tai kas tikrai baisiai arogantiški - tai Kučinskas ir Povilaitis, o Sipavičius - tiesiog linksmas dėdė
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2012 02 06, 16:18)


Didžiuliai išrankiausi, bet nepasakyčiau, kad jie dainuoja geriau nei kiti komisijos nariai...


Nu nu, Ericos matyt gyvai nesi girdėjusi. Labai gerai jie dainuoja. Dėl Sipavičiaus nežinau, bet visi kiti irgi gerai gyvai varo. Ypač Didžiuliai.

Prieš prasidedant projektui buvau 100% tikra, kad Erica su Jurgiu bus išrankiausi ir neklydau.

Vakar berniukas paskutinis kur dainavo, Mantvydas berods labai labai patiko.
Atsakyti
aš eriką girdėjau gyvai ir man asmeniškai nepatiko. aš jei balsą ir klausą turėčiau imčiau sipavičių vien dėl patirties, populiarumas jos nelabai duoda manau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2012 02 06, 21:53)
Nu nu, Ericos matyt gyvai nesi girdėjusi. Labai gerai jie dainuoja. Dėl Sipavičiaus nežinau, bet visi kiti irgi gerai gyvai varo. Ypač Didžiuliai.

deja, suklydote ax.gif

girdėjau ir gyvai dainuojant cool.gif

apie Jurgį iš vis patylėsiu 4u.gif . Taip, muzika įdomi, smagi, neįprasta, tačiau vyruko balso nerasta tongue.gif

QUOTE(l'eau @ 2012 02 06, 22:23)
aš eriką girdėjau gyvai ir man asmeniškai nepatiko. aš jei balsą ir klausą turėčiau imčiau sipavičių vien dėl patirties, populiarumas jos nelabai duoda manau rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
visiskai pritariu Natai ir l'eau...
As pati turbut rinkciausi Violeta arba Sipaviciu...
Atsakyti
Pastebėjau, visada kai Erika ir Jurgis pasirenka atlikėja, tai juos ir renkasi dalyvis. Paskui eina Violeta, Merūnas ir Egidijus. Pati turbūt rinkčiausi Violeta, nu bet aišku kam čia "svaikti". Skaičiau kad kiekvienas į komandą turi pasirinkti po 14 dalyviu.
Atsakyti
Manau, Violeta yra didžiausia profesionali, o ir šiaip ji man labai patinka, nepilsto iš tuščio į kiaurą, nusimano muzikoje tikrai. Didžiuliai įdomūs, geri muzikantai, bet, galvoju, juos renkasi dažniau dėl populiarumo, dėl jų asmenybių. O Sipavičius tai man super thumbup.gif nerealus vyriškis, toks gerai nusiteikęs, linksmas ir tikrai nepasakyčiau, kad nenatūralus. Ką jau, kad vyrui virš 50 tai turi būt koks flegmatikas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2012 02 06, 17:18)
Didžiuliai išrankiausi, bet nepasakyčiau, kad jie dainuoja geriau nei kiti komisijos nariai...

Valdo tai labai gaila dėl jo susiformuoto muzikinio skonio, muzikinio stiliaus  unsure.gif

Praeitoj laidoj Erika aiskiai pasake, kad jie iesko tam tikro tipo ir stiliaus balsu, todel ir neskuba kas antram dalyviui spausti mygtuko, manau, kad tai protingas sprendimas.

Jau ko negaila, tai sito veikejo doh.gif schmoll.gif

QUOTE(Nata* @ 2012 02 06, 19:23)
Čia man ir mįslė - ko jie mokys? Kaip teisingai pasirinkti repertuarą, ar kaip stilingai atrodyti?..

Jie ruos dalyvius pasirodymams, t.y. pades pasirinkti dainas, patars kaip elgtis scenoje ir pan., tam tikra kova vyks ne tik tarp dalyviu, bet ir tarp mokytoju 4u.gif
Atsakyti
Na, buvo ziurejusiu? smile.gif
Atsakyti
Be abejo biggrin.gif Labiausiai patiko, kai Jurgis vienai dalyvei aiskinosi, kad jis vakare tures rimta pokalbi namie biggrin.gif
Atsakyti