Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meile

QUOTE(Holivudė @ 2014 02 19, 18:52)
Jaigu tikrai idomus tai labai fainai, reiskiasi bus apie ka diskutuot thumbup.gif  000164.gif

Sveikos,ziurejau Meile ir bausme,man jis labiau patiko,negu UM.Tokiu kriminalu ,kaip Atpilde tikrai nera,muzika fantastiska,ypac viena daina,pagrindinis herojus be zodziu,sis filmas to pacio rezisieriaus,kaip ir 1001 nakties ir kampozitorius tas pats,super filmas.
Atsakyti
QUOTE(Daliona @ 2014 02 22, 17:47)
Sveikos,ziurejau Meile ir bausme,man jis labiau patiko,negu UM.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Daliona @ 2014 02 22, 18:47)
Sveikos,ziurejau Meile ir bausme,man jis labiau patiko,negu UM.Tokiu kriminalu ,kaip Atpilde tikrai nera,muzika fantastiska,ypac viena daina,pagrindinis herojus be zodziu,sis filmas to pacio rezisieriaus,kaip ir 1001 nakties ir kampozitorius tas pats,super filmas.

***** gundot vel ziureti doh.gif jau sakiau sita pabaigsiu, ir neziuresiu, daug laiko atima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daliona @ 2014 02 22, 18:47)
Sveikos,ziurejau Meile ir bausme,man jis labiau patiko,negu UM.Tokiu kriminalu ,kaip Atpilde tikrai nera,muzika fantastiska,ypac viena daina,pagrindinis herojus be zodziu,sis filmas to pacio rezisieriaus,kaip ir 1001 nakties ir kampozitorius tas pats,super filmas.

bigsmile.gif Gal vel tureesiu savo 15h rituala rolleyes.gif
Atsakyti
Butinai butinai ziurekit, nesigailesit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daliona @ 2014 02 22, 11:47)
Sveikos,ziurejau Meile ir bausme,man jis labiau patiko,negu UM.

Geras, geras serialas ir šis, kas nematėt, nepagailėkit laiko, nemanau, kad gailėsitės. Man jis buvo visiškai kitoks negu, kad matyti, nepratus aš prie tokių idealių turkų vyrų mirksiukas.gif . Vienoms kaip matot geresnis ir už uždraustą meilę smile.gif Jei ir negeresnis tai jau tikrai ir ne prastesnis lotuliukas.gif tikrai vienas iš gersnių turkų serialų. Kaip sakot tie patys 1001 kūrëjai, bet su Meile ir Bausme jiems daug geriau pasisekė negu su 1001 naktimi lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane ir uzkrete sis serialas. Neiseina pamirs. Ir muzika grazi. Taip ir norisi susirast pianino natas ax.gif be to man sita daina irgi faina http://www.melody4ar...layer_22127.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amatevi: 23 vasario 2014 - 13:23
Nihal 18 metu suejo, teta suknele padovanojo lotuliukas.gif Tarsi siai turtingai panelei truksta ju smile.gif Ir visos vienodos ax.gif

Adnano ir Bihter tango grazesnis uz Behliuko ir Bihter. O akys pas ja blizga ir su Adnanu sokant smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vemvet: 25 vasario 2014 - 08:54
Dabar žiūriu tą seriją kur Behliulis išeina iš namų. Užpavydėjo jis dėdės meilės Bihter ir manau pradžiai planas buvo kaip nors jai atkeršyt. Tipo dėde AŠ išeinu ir kai dėdulė pasako dafai, karalaitis taaaaip įsižeidžia... nors vėliau visą laik dėdė jam babkes į sąskaitą įmetinės. O kaip gerai būtų buvę jei jis nebūtų grįžęs unsure.gif doh.gif (iš serijos kas būtų jei būtų lotuliukas.gif )
Atsakyti
Ir dar, užkliuvo man Peiker kai teko pradžioj su mamyte pagyvent. O jobšikmat kokia nelaiminga buvo: vyras pastoviai dirba, ji neturi ką veikt ir mama kabinėjasi. Egojistė, ir tiek. Toliau irgi tik savo vyrelį, anytą ir vaikus matė. Pamiršo kad sesuo jai padėjo, paliko vieną nors iš šeimos ji turėjo artimiausia būt.
Kuo toliau tuo labiau nuo pat pradžių žiūrint matau begalinį Bihter vienišumą.
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 02 25, 15:22)
Ir dar, užkliuvo man Peiker kai teko pradžioj su mamyte pagyvent. O jobšikmat kokia nelaiminga buvo: vyras pastoviai dirba, ji neturi ką veikt ir mama kabinėjasi. Egojistė, ir tiek. Toliau irgi tik savo vyrelį, anytą ir vaikus matė. Pamiršo kad sesuo jai padėjo, paliko vieną nors iš šeimos ji turėjo artimiausia būt.
Kuo toliau tuo labiau nuo pat pradžių žiūrint matau begalinį Bihter vienišumą.

Aš kažkaip tai nurašiau nėštumui ir dažnai nuotaikų kaitai. Man tik labai nepatiko, kai jau prieš serialo galą ji ruošėsi su šeima išvažiuoti gyventi kitur ir kai atvyko atsisveikinti su motina ir Bihter, kuri verkė ir prašė Peiker nevažiuoti, bet ji visvien paliko savo sesę vieną schmoll.gif
Atsakyti
Kažko nebesuprantu. Behliulis grįžo gyventi į dėdės namus? Juk sakė, kad gyvens bendrabutyje, o pas dėdę ateis tik į svečius. Vakar man atrodė, jog jis jau nuolat ten gyvena g.gif
Atsakyti