Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meile

QUOTE(Elvita @ 2014 04 22, 20:22)

O as dar siandien UM ziuredama pagalvojau kad butu idomu ji ne memes vaidmeny pamatyt biggrin.gif

ps: jis man ten dima bilana primine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 04 22, 21:13)

beje, gal kas ziuri po UM ta nauja seriala "Pabaiga"? Ten siandien "Besiras" vaidino, ar man pasirode?

ale vis tiek toks pat mėmė, susitraukęs visas, perlinkęs biggrin.gif galvojau, kad tik vaidina tokiu UM, bet kad tikrai toks yra . Nu gražus, bet kai parodo žemiau galvos, papurtyt noris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 04 22, 20:28)
ps: jis man ten dima bilana primine  biggrin.gif


Aha biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 04 22, 20:13)
Bet kas cia jai susisuko taip pasakyt  doh.gif  gal negalvojo, kad kas rimto  is to bus. Galvojo, kad Adnanas rimtai  i tai neziures ir lengvai issisuks. Arba tiesiog nieko negalvojo  biggrin.gif

man rodos kad ji taip staiga nieko daugiau nesugalvojo pati, o Nihal vardas šmėstelėjo nes gi ponia Firdefs jau ne kartą tuodu poravo... ir dar kažkodėl man atrodo kaip savotiškas kerštas Behliuliui tipo palojai pats daba še ir kapanokis. Man Atrodo kad ji tada dar galvojo kad galės jį pamiršt, kad nėra dar taip nuo jo priklausoma kaip nuo narkotiko kokio...
Atsakyti
Aš irgi galvoju kad ji pasimetė, dėl to taip staigiai ir pasakė Nihal, nes einant į kambary galvojo kad suprato kas vyksta tarp jos ir Behliulio
Atsakyti
Ziuriu Behliulis ponios Firdevs komplimentais nebezasto, pamates ja bega kuo toliau. lotuliukas.gif


Atsakyti
Prazliumbiau dali serijos blush2.gif cia tokia "luzine" serija - jau praranda Bihter Behliuli... Prasideda jos psichavimai, bet suprantu ja, pati dar ne taip uzpsichuociau.
Bet ir Behliulio situacija nepavydetina - tikrai kaip i kampa ivarytas...
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 04 28, 21:06)
Prazliumbiau dali serijos  blush2.gif  cia tokia "luzine" serija - jau praranda Bihter Behliuli... Prasideda jos psichavimai, bet suprantu ja, pati dar ne taip uzpsichuociau.
Bet ir Behliulio situacija nepavydetina - tikrai kaip i kampa ivarytas...

As jau viskas ,ziuret nebegaliu,nervu siteme trinka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(atverklanga @ 2014 04 28, 21:06)
Prazliumbiau dali serijos  blush2.gif  cia tokia "luzine" serija - jau praranda Bihter Behliuli... Prasideda jos psichavimai, bet suprantu ja, pati dar ne taip uzpsichuociau.
Bet ir Behliulio situacija nepavydetina - tikrai kaip i kampa ivarytas...

As jau ziuret nebegaliu,nervu sistema trinka schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
SM grybauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 04 29, 11:18)


As jau ziuret nebegaliu,nervu sistema trinka  schmoll.gif  biggrin.gif

As irgi, buvau pasizadejus antros puses serialo nebeziuret, nervus patausot. Bet kad negaliu atsilaikyt blush2.gif Aaaai nieko, vaistinej valerijonai nebrangus biggrin.gif
Atsakyti
Man dar sita melodija labai grazi...
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 04 29, 17:32)
Bet kad negaliu atsilaikyt  blush2.gif  Aaaai nieko, vaistinej valerijonai nebrangus  biggrin.gif

Ir as negaliu,bet stengiuos nenuosekliai,nes kitaip mega_shok.gif ,velerijonas nepades biggrin.gif
Atsakyti