Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo bangos (MedCezir)

QUOTE(lauravala @ 2015 01 22, 15:28)
as tiesiogiai per Star.tv smile.gif,o sestadieni jau galima rasti serija ir youtubej.



O kelintą valandą rodo?
Atsakyti
QUOTE(jurgitel @ 2015 01 22, 17:36)
O kelintą valandą rodo?

musu laiku 20:30 prasideda.
Atsakyti
Aš irgi per tvstar žiūriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liniote @ 2015 01 22, 18:02)
Aš irgi per tvstar žiūriu smile.gif


Tai jus turkiskai per ten ziurite? Online greitai manau 20 serija turetu pasirodyti rusiskai igarsinta, nes anonsas jau rusiskai yra
Atsakyti
QUOTE(ikm @ 2015 01 22, 22:17)
Tai jus turkiskai per ten ziurite? Online greitai manau 20 serija turetu pasirodyti rusiskai igarsinta, nes anonsas jau rusiskai yra

Taip turkiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ikm @ 2015 01 22, 21:17)
Tai jus turkiskai per ten ziurite? Online greitai manau 20 serija turetu pasirodyti rusiskai igarsinta, nes anonsas jau rusiskai yra



oi kaip laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos

Va cia tai serialas! Nuo pirmos serijos likau suzaveta, grazus aktoriai, puikus scenarijaus autoriaus darbas, nuostabiai atskleidziama ir vystoma dvieju jaunu zmoniu meiles istorija, tokia tikra, kad patikejau, kad jie is tikruju myli vienas kita smile.gif niekad nenuobodu ziureti. Jau ziuriu tolimesnes serijas su anglu subtitrais, nes rusiskai nelabai suprantu.

Kam idomu, cia yra tolimesnes serijos su angliskais subtitrais:

https://www.facebook...268893586648228

Bet velgi, nuo 31 nera isversta, lauksiu, gal kas isvers. Bet siaip supermamose yra puikiai mokanciu turkiskai, gaila as moku tik pora zodziu, ziureciau ir ziureciau tada youtube, nes visos serijos yra, o antras sezonas tikiu dar labiau itraukiantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(canan @ 2015 01 24, 13:32)
kad patikejau, kad jie is tikruju myli vienas kita smile.gif

Na, kad turkų žiniasklaida seniai trimituoja, kad jie iš tikrųjų pora smile.gif Ir paparaciai ne kartą juos kartu pagavę. Bet kaip ten yra iš tikrųjų, tai tik jie patys težino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 24 sausio 2015 - 14:56
Mano mylimiausias serialas, nėra lygių paskutiniu metu jam wub.gif
Aš irgi skaičiau, kad Jamanas ir Mira lyg ir pora realiame gyvenime, bet tik jie ir težino kaip ten yra...
Gaila rusiškai nemoku verysad.gif
Ir šiaip galėtų TV3 kasdien rodyti rolleyes.gif
Atsakyti
kam neatidare rusu kalba 19 serijos. lB tikiuosi
http://seasonvar.ru/...371-Priliv.html
Atsakyti
sveikos smile.gif

Kur galima rasti 1 ir 2 serijas rusu kalba? Turku bandu ziurt nu bet neina suprast nieko smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Vai vai per filma i6girdau Mira su Yamanu atliekant šią dainą Yaman & Mira ir 5simyl4jau, negaliu atsiklausyti. wub.gif
Atsakyti