Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo bangos (MedCezir)

Brangiosios ir gerosios, ar rusiskas vertimas tik latino serialo yra? ir ar 19 serija pasileidzia jums? Man nepasileidzia, nenoriu but neziurejus visos serijos, ten daug dalyku nutinka per serija smile.gif)

Ir p.s. Man labai patinka Merto ir Eiliul draugyste, bet turbut del paties merto - koks juokingas smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2015 01 19, 15:40)
Brangiosios ir gerosios, ar rusiskas vertimas tik latino serialo yra? ir ar 19 serija pasileidzia jums? Man nepasileidzia, nenoriu but neziurejus visos serijos, ten daug dalyku nutinka per serija smile.gif)

Ir p.s. Man labai patinka Merto ir Eiliul draugyste, bet turbut del paties merto - koks juokingas smile.gif)

as kiek ieskojau,tai tik latino igarsintu yra,o ar pasileidzia neziurejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2015 01 19, 14:40)
Brangiosios ir gerosios, ar rusiskas vertimas tik latino serialo yra? ir ar 19 serija pasileidzia jums? Man nepasileidzia, nenoriu but neziurejus visos serijos, ten daug dalyku nutinka per serija smile.gif)

Ir p.s. Man labai patinka Merto ir Eiliul draugyste, bet turbut del paties merto - koks juokingas smile.gif)

Man pasileido
Atsakyti
Labai patiko serialas, geriausius esu isziurejusi, bet, kad sitas geras tikrai nemaniau ax.gif ax.gif ax.gif
radau toki gera vaiszdeli, bet nesupratau as jo, gal cia kinas bus?

https://www.youtube....h?v=CZ8hid1WBko
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2015 01 20, 20:22)
Labai patiko serialas, geriausius esu isziurejusi, bet, kad sitas geras tikrai nemaniau ax.gif  ax.gif  ax.gif
radau toki gera vaiszdeli, bet nesupratau as jo, gal cia kinas bus?  

https://www.youtube....h?v=CZ8hid1WBko

biggrin.gif ne cia kiek supratau fanu darbas pagal filma 50 pilku atspalviu,o is tikruju vaizdai is antro serialo sezono smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 20 sausio 2015 - 19:34
Labas rytas, kaip manot o kazi isvers kas toliau serijas nuo 20d ar cia jau mires reikalas?
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2015 01 21, 08:30)
Labas rytas, kaip manot o kazi isvers kas toliau serijas nuo 20d ar cia jau mires reikalas?

Labas rytas,kad nelabai kas zino,as laukiu kito filmo igarsinimo,tai jo, viena serija igarsina per dvi savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 01 21, 07:35)
Labas rytas,kad nelabai kas zino,as laukiu kito filmo igarsinimo,tai jo, viena serija igarsina per dvi savaites smile.gif



o jei vadinas tada teks per tv3 ziuret sad.gif
Atsakyti
Tas įgarsinimas tai laimės dalykas. Būna po kelias serijas per savaitę įgarsina, o būna kad ir per mėnesį tik vieną seriją. Užtai subtitruoja greitai, net savaitė nepraeina smile.gif Rytoj 57 serija rodys, įdomu kaip ten viskas baigsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liniote @ 2015 01 22, 15:52)
Tas įgarsinimas tai laimės dalykas. Būna po kelias serijas per savaitę įgarsina, o būna kad ir per mėnesį tik vieną seriją. Užtai subtitruoja greitai, net savaitė nepraeina smile.gif Rytoj 57 serija rodys, įdomu kaip ten viskas baigsis smile.gif

Viskas ten gerai baigsis smile.gif,o jus ziurit online?
Atsakyti
QUOTE(liniote @ 2015 01 22, 14:52)
Tas įgarsinimas tai laimės dalykas. Būna po kelias serijas per savaitę įgarsina, o būna kad ir per mėnesį tik vieną seriją. Užtai subtitruoja greitai, net savaitė nepraeina smile.gif Rytoj 57 serija rodys, įdomu kaip ten viskas baigsis smile.gif



O per kur jus žiūrite?
Atsakyti
QUOTE(jurgitel @ 2015 01 22, 16:27)
O per kur jus žiūrite?

as tiesiogiai per Star.tv smile.gif,o sestadieni jau galima rasti serija ir youtubej.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 22 sausio 2015 - 15:33