Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXX Tema)

QUOTE(amirrr @ 2015 01 26, 23:41)
'Kosatka" pasilikau rytojui, galėsiu iš karto porą serijų sugraužt smile.gif
Badas, nerodo gražių vyrų huh.gif angel_sadangel.gif
Tame seriale, na naujame, yra vienas aktorius kur man nepatinka Данила Дунаев schmoll.gif
Oi Косатка ta vyrų tryjūlė nemirtinga man biggrin.gif Labai gera komanda. Prieš miegą tiek galima iš jų prisijuokti. Gaila, kad jau baigsis. Liūdna bus.
Į mano Top10 tikrai patenka.
Atsakyti
Любит не любит / 2014 /
http://kinozal.tv/de....php?id=1292172
user posted image
Atsakyti
Sveikos!!!!

Ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif Geriau jau paciam sirgt, nei vaikai serga sad.gif

QUOTE(Visgi @ 2015 01 26, 13:50)
* Bus įdomu žvilgtelėti į
Светлана Иванова ir Кирилл Гребенщиков duetą.
Jų drauge lyg nesu mačiusi jokiam filme.
''Тест на беременность'' /2014/

**Косатка. Labai gaila, kad savaitgalį nedėjo naujų serijų. na bet nieko, užtai dabar turėsim daugiau.
Jau tas Jefremovas su savo bajeriais... turbūt ten vienintelis kuris daug ko nesupranta ir kaip jis sakė жизнь проходит мимо biggrin.gif
Labai norėčiau, kad Olia Kirilą Čerepanovą pasirinktų, bet bijau, kad kai sužinos apie tas lažybas jų dėl jos, man atrodo taip supyks, jog viena liks. 


* Turetu buti idomus filmas 4u.gif Man ji kaip aktore patinka [COLOR=yellow]tik jos kudumas kartais kliuna blush2.gif

** Laukiu ir as nauju seriju 4u.gif Speju, kad Olia nei vieno neisrinks ir visi trys liks prie suskilusios geldos, isimyleje iki ausu ax.gif


Kadangi MB patinka komedijos, tai ziurejom senesnius 8 Первых свиданий ir paskui radau, kad nemaciusi buvau atskiro filmo Новогодние сваты.

Gal kas zinot kada online bus 8 новых свиданий?

user posted image

QUOTE(Sim@ @ 2015 01 26, 14:50)
drinks_cheers.gif  mirksiukas.gif
----------
kaip Jums aktorius - Антон Феоктистов g.gif
user posted image
"Griečiankoj" pagrindiniam vaidmeny - motinos sūnelis ax.gif
jau su Vladu nesulyginsi bigsmile.gif

Ne mano skonio schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif


QUOTE(Sim@ @ 2015 01 26, 16:16)
user posted image
su ūsais ir dar mentas_uij blink.gif 

Nezinau kodel, bet nuo vaikystes usuotu vyru nemegstu schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KlementinaR: 27 sausio 2015 - 01:46
Vakar baigiau Обнимая небо. 7 serijas tiesiog surijau. drinks_cheers.gif O toliau... doh.gif Per 10 minuciu tris serijas sugebejau pasiziureti. blush2.gif Butu visas filmas tilpes i 8 serijas.

Kosatkoj papyle logikos klaidu biggrin.gif Pvz, vaziuoja masinoj, pro langus-sniegas, balta aplinkui, islipa-ruduo dar. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 27 sausio 2015 - 07:36
QUOTE(Šokoladė @ 2015 01 26, 19:46)
truputi Sima susipainiojo biggrin.gif
------
galesim pasijuokti, bet kad kazka painioji tai faktas, arba nelabai supranti ka ziuri, nes VML tikrai ne del socialinio sluoksnio viskas buvo mirksiukas.gif

miela mano, aplamai ar supranti, kas yra tas socialinis sluoksnis? ir ne prie ko ta Ilona, tai viena.
O antra, pažiūrėjus VLM ir db žiūrint Griečianką PANAŠUMAS yra tas, kad abiejų filmų pagrindinės herojės - Vera ir Tania buvo iš neturtingos šeimos, tėvai ir mama - ne turtuoliai, kaip kad jų dukrų jaunikiai - turčių ir magnatų sūnūs.
TAI TURĖJAU OMENY ax.gif
bet ar tau suprast... tau geriau man įkąst bigsmile.gif
QUOTE(Visgi @ 2015 01 26, 23:31)
пелена - сплошной покров, то, что закрывает, заволакивает со всех сторон. Vienu žodžiu šydas.

dėkui, taip ir supratau panašiai, kad skara biggrin.gif
----
laba ryta, kol kas Griečianka žaviuosi, tik pag.aktorė Tania - perdaug naivi ir vėplavota blink.gif ax.gif
startuosiu su 17 serija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 27, 08:34)
miela mano, aplamai ar supranti, kas yra tas socialinis sluoksnis? ir ne prie ko ta Ilona, tai viena.
O antra, pažiūrėjus VLM ir db žiūrint Griečianką PANAŠUMAS yra tas, kad abiejų filmų pagrindinės herojės - Vera ir Tania buvo iš neturtingos šeimos, tėvai ir mama - ne turtuoliai, kaip kad jų dukrų jaunikiai - turčių ir magnatų sūnūs.
TAI TURĖJAU OMENY  ax.gif


Sim, nesutinku ir aš su tavimi dėl socialinio sluoksnio, jis tikrai ne prie ko doh.gif
Sveikos, pabaigiau VML. Labai apsidžiaugiau, kad paskutinėje serijoje grifką Veros gražesnę padarė biggrin.gif Šiaip per tiek serijų buvo visko: ir labai įdomu, ir vietom nuobodoka. Bet viską atpirko gražūs aktoriai, labai gera vaidyba ir muzika wub.gif
Atsakyti
Kosatkos, kiek serijų viso?
10 ar 20? g.gif
nes kinozal'e raš0, kad dešimt tiktai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2015 01 26, 21:17)
liūdesys  user posted image

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Šiandien pagaliau diplomą atsiimsiu biggrin.gif
Pirmą seriją VML pradėjau ir nebaigiau žiūrėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 01 27, 09:54)
Sveikos 4u.gif
Šiandien pagaliau diplomą atsiimsiu biggrin.gif
Pirmą seriją VML pradėjau ir nebaigiau žiūrėti doh.gif

smile.gif Sveikinu

Nebagiai nes nepatiko ar del kitos priezasties?

O as gadinu akis ziuredama telefone "Zakrytaja skola",pirmos serijos man siaip sau,nuobodzios,o nuo penktos itrauke net labai.Labai idomu suzinoti,kas tas pabaisa-gnom lakstantis miske ir kodel jis slapstosi.Bet nesakykite nono.gif pati suzinosiu ziuredama.

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 27, 09:28)
Kosatkos, kiek serijų viso?
10 ar 20? g.gif
nes kinozal'e raš0, kad dešimt tiktai g.gif

20. As vakar 13 serija ziurejau online.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 27, 10:35)

4u.gif supratau
Atsakyti