Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXX Tema)

QUOTE(Visgi @ 2015 01 28, 14:21)
Pamiršau pasakyti, jau kaip sakiau- aš čia visad žiūriu, čia pirmiau atsiranda nei kur kitur
Косатка 17
Nenormali ta Olia, aš ją priplot noriu, nervina ji mane. Net nuotaiką sugadino. Fu kokia

Tai jau isivaizduoju, jei Tave sunervino biggrin.gif As seniai sakiau, kad jai sulo truksta, tokia visa...idomi. g.gif Ir jos santykiai su pamote per 18 metu nenormalus kazkokie. Ir ko tie durni diedai i ja isiziurejo-zalio supratimo neturiu, nei veido, nei figuros, apranga tragiska, net charakteris durnas devil.gif
Vo, kaip issiliejau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 28, 14:26)
Tai jau isivaizduoju, jei Tave sunervino biggrin.gif As seniai sakiau, kad jai sulo truksta, tokia visa...idomi. g.gif Ir jos santykiai su pamote per 18 metu nenormalus kazkokie. Ir ko tie durni diedai i ja isiziurejo-zalio supratimo neturiu, nei veido, nei figuros, apranga tragiska, net charakteris durnas devil.gif Vo, kaip issiliejau biggrin.gif
Patylėsiu, giliai įkvėpsiu... net susikaupti negaliu, siaubekas
Atsakyti
jau yra 17 serija "Kasatkos
Atsakyti
Nauja XXXI Tema
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2015 01 28, 00:35)
Kol dalinates balionus, Kasatka 16 serijoj PASIBUCIAVO blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

norejau klaust su kuo, bet jau zinau biggrin.gif
nebuvau tris dienas, o vaikai serga - jiems greiciau sveikt.
Diplomuotai damai sekmingu darbo paiesku.
Mazoras mano B patiko, nors musu skoniai filmu ziurejime labai skiriasi. Jungiuos prie ,,Kosatkos" ziuretoju, tuoj griebsiu 11serija.
Nesipykit 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Dėkoju už sveikinimus ir linkėjimus 4u.gif
Užkabliavo VML biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 28 sausio 2015 - 17:08
kami, sveikinimai sveikinimai su diplomu, diplomuota dama dabar wink.gifjei ne paslaptis kokia specializacija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 28 sausio 2015 - 17:14
Беспокойный участок - įdomus 4u.gif
laba 4u.gif
kurios turit pirmokus/pirmokes, kaip su skaitymu reikalai? (mums tai prastai ax.gif tiksliau skaitom, bet sunkiai)
----
kami - sveikinimai, gavus diplomą 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 28 sausio 2015 - 17:42
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 28, 17:41)
kurios turit pirmokus/pirmokes, kaip su skaitymu reikalai? (mums tai prastai ax.gif tiksliau skaitom, bet sunkiai)


labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Pradejau žiūrėti "Moya.sestra.Lyubov", na ne toks kaip VML biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti