Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - III

QUOTE(verssuss @ 2010 08 13, 14:13)
Ir as pries pora metu lankiausi pas Rima ir issipilde viskas,ka ji man pasake..Nenusivyliau..Kadangi vel laukia iv.permainu tikrai pas ja apsilankysiu vel,nesinori islaidaut bandymams kitur  ax.gif
p.s.issipilde ir mano kelioms draugems jos pranasystes  smile.gif
Kaip Rima pati sake"jei jau korta krenta zmogui,tada imanoma ispranasauti,o jei jau sako matysi,kad nusikalbu,pasakyk,reiskias negalesiu burti...."..vat taip  smile.gif



vsio.važiuoju biggrin.gif
Atsakyti
buvau keleta kartu radviliskyje pas felicija,tai kokie 90% tiesos, neseniai teko apsilankyti ''Runoje" tai tikrai nusivyliau schmoll.gif ,jokio konkretumo,aklos speliones schmoll.gif .Ar yra kitokiu atsiliepimu is sio salono?
Atsakyti
sveikos, na va prisiverciau pagaliau Rimai pasiskambinti, eisiu pirmadieni...biski bijau....
Atsakyti
beja, gal kuri galetumet bent siek tiek painformuoti kaip Rima buria, ar tik is kortu ar ir is nuotrauku ka nors gali pasakyt, labai lauksiu isamesnes info, galit ir i az rasyt
Atsakyti
Iš foto irgi buria, tik reikia pasakyt skambinant, kad norėsi. Tada daugiau laiko skirs.
Atsakyti
Sveikutes, jungiuos prie jusu ir as 4u.gif pas Felicija esu buvusi gal kokius 4 kartus, pasake labai daug tiesos (apie buvusi ir busima (db jau esama) vaikina, kelione i uzsieni ir pan) ir jos pranasystes pildos. Na gal tik viena karta i lankas nusisnekejo, net nezinau kaip cia jai isejo, gal menulio faze ne ta buvo biggrin.gif Kiek pasiskaitinejau tai jusu atsiliepimai apie Rima neblogi, reiktu jai pasiskambint, tik va kazkaip nedristu... verysad.gif
Atsakyti
Nu tai papasakokit kuri ką nors naujo user posted image
Atsakyti
na ka siandien eisiu pas Rima...
Atsakyti
QUOTE(paulig @ 2010 08 23, 09:21)
na ka siandien eisiu pas Rima...


lauksim komentaru mirksiukas.gif
Atsakyti
Vetra, senai matyta, kaip laikaisi ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2010 08 23, 12:19)
Vetra, senai matyta, kaip laikaisi ? biggrin.gif


Normaliai mirksiukas.gif Kaip Tu? Pasakok kas geresnio gyvenime, siuo metu matyt, kad nesilankai pas burejas, pas mane irgi ramuma, tame reikale... Tai va vis ateinu pasicekavyt, kas pas ka buvo blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nesilankau biggrin.gif Jau viska zinau lotuliukas.gif
As tai ir normaliai, pilva auginu ir tiek. Nuotykiu vengiu lotuliukas.gif
Atsakyti