Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - III

Nešūkauk taip garsiai mirksiukas.gif

O tu pirmesnė sužinojai ar ji pirmesnė tau pasakė? unsure.gif
Atsakyti
Buvau ir as pas Rima, na net nzn, is pirmos kortos tipo pasake praeities nemato blink.gif kazkaip keistai man pasirode, paskui zodziu nuo pagrindu persivers mano gyvenimas ( kazkaip sunku patiketi) nors tie perversmai kaip supratau butu i gera
Idomu, ar kam yra neissipildziusios jos pranasystes....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita: 25 rugpjūčio 2010 - 12:09
Mielos mergaites, ilindau i sia temuke ir noriu kai ka pasakyti smile.gif Marija, kuri atvaziuoja i Viksru g. ( jei vis dar atavziuoja), tai ne ta pati, kuri ten anksciau atvaziuodavo. Marija zinau is seniai, nieko gero ji nepasako, o ir didelis klausimas ar is Kauno, nes kiek zinau, gyveno mazame Lt miestelyje, na, bet gal persikele...Tai va vienintele moteris, kuri gerai buria, net neburia, o sako, ka mato, nenaudoja jokiu kortu ir t.t, ir yra ta, kuri anksciau, pries kelis metus atavziuodavo i Viksru g. Siuo metu ji priimineja klientus Vytauto g. Atvaziuoja is Panevezio.
Atsakyti
QUOTE(daivisu @ 2010 08 26, 19:08)
Siuo metu ji priimineja klientus Vytauto g. Atvaziuoja is Panevezio.

Kas tokia? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 08 26, 22:11)
Kas tokia?  unsure.gif


Tipo Jolanta, arba Rada smile.gif
Atsakyti
Tai kad ji pati labai intensyviai SM reklaminasi doh.gif Ar geram "specalistui" to reikia?
Atsakyti
Jolanta. O kur ji save reklamuoja - nemaciau? Is patirties galiu pasakyti, kad labai daug tiesos pasako ir apie pacia, ir apie kitus is nuotrauku, dar neteko nusivilti. Tik su ja teko kalbetis, sake, kad kas jos nepazista, eina i Viksru g.galvodamos, jog eina pas ja, o patenka pas kita. As pati pametus jos kontaktus esu, tik zinau, kad paskutini karta Vytauto g.pas ja ejau. Gal kas telefona turi?
Atsakyti
QUOTE(daivisu @ 2010 08 27, 14:27)
Jolanta. O kur ji save reklamuoja - nemaciau? Is patirties galiu pasakyti, kad labai daug tiesos pasako ir apie pacia, ir apie kitus is nuotrauku, dar neteko nusivilti. Tik su ja teko kalbetis, sake, kad kas jos nepazista, eina i Viksru g.galvodamos, jog eina pas ja, o patenka pas kita. As pati pametus jos kontaktus esu, tik zinau, kad paskutini karta Vytauto g.pas ja ejau. Gal kas telefona turi?

Jolantos namų tel. nr.: 8 45 447244.
Atsakyti
QUOTE(daivisu @ 2010 08 27, 13:27)
Jolanta. O kur ji save reklamuoja - nemaciau? Is patirties galiu pasakyti, kad labai daug tiesos pasako ir apie pacia, ir apie kitus is nuotrauku, dar neteko nusivilti. Tik su ja teko kalbetis, sake, kad kas jos nepazista, eina i Viksru g.galvodamos, jog eina pas ja, o patenka pas kita. As pati pametus jos kontaktus esu, tik zinau, kad paskutini karta Vytauto g.pas ja ejau. Gal kas telefona turi?


Aš ir gi galiu patvirtinti iš savo patirties, kad Jolanta manęs niekada nepavedė. Nesu aš jos jokia pažįstama schmoll.gif
Atsakyti
nemanau,kad pas Jolanta reiktu lakstyti su uzgaidom,zmogus aiskiaregis ar ekstrasense,net nznau,kaip pavadinti. o klausti,kaip man isteketi uz petro ar pan.butu kvaila.zn,akd zmones pas ja eina,kai dinsgta zmones be zinios ir t.t. ar tikrai rimta beda.
nepripraskit moteras g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2010 08 27, 16:19)
nemanau,kad pas Jolanta reiktu lakstyti su uzgaidom,zmogus aiskiaregis ar ekstrasense,net nznau,kaip pavadinti. o klausti,kaip man isteketi uz petro ar pan.butu kvaila.zn,akd zmones pas ja eina,kai dinsgta zmones be zinios ir t.t. ar tikrai rimta beda.
nepripraskit moteras g.gif

Kuriai čia taikote? g.gif Kiekviena savo galvą turi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2010 08 27, 13:25)
Aš ir gi galiu patvirtinti iš savo patirties, kad Jolanta manęs niekada nepavedė. Nesu aš jos jokia pažįstama schmoll.gif

Neprisimenu pas kuria pries 5 metus buvau, ar pas Jolanta ar Marija, bet kazkokias pievas nusake, ne man vienai, ejom 5-iese
Atsakyti