Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

QUOTE(Dalyte:) @ 2015 02 26, 12:00)
tai kanai vienmetės gėlės? aš kažkaip galvojau, kad juos kaip jurginus iškasa ir kitais metais vėl sodina g.gif

mano Domas pradėjo vienas normaliai miegot tik 8m, antroje klasėjė  doh.gif taip kad vienas nueina užmiega, o nakti nevaikšto nei į wc, nei manęs pakalbinti doh.gif
Ugne palyginus lengvesnis vaikas, kaip savaitgaliais pirtums nemigdom, duodasi su brolių, ar svečių būna, tai geriau miega, bet jai darbo dienomis, pietų pas auklę miega, tai ji eina miegot vėliausia ir nakti vis budrauja, mama kviečiasi
nežinau, kaip su tomis arbatėlėmis. kažkada sedatif Domui duodavau. Kažkur skaičiau, kad kaip ir negalima tų vaikų slopinti, nes nieko pikto nesidaro, tiesiog prabunda naktimis ir savarankiškai neužmiega. Čia turbūt auklėjimo spragos išlenda doh.gif nors tuo pačiu turiu viena atsakyma visiems klausimas: vaikuis trūksta dėmesio smile.gif

todėl aš neturiu gražių batų biggrin.gif dar su pusgumininiais vaikštau, vakare tik purva nuplauni biggrin.gif

Davai, ekskursija visoms smile.gif dievinu iškilas gamtoje  wub.gif

---

Nežinau kiek žiūrit nežiūrit žinių, apie karinė tarnybą nediskutuosiu, bet kaip jums užmojis per 5 m panaikinti vaikų namus? Jis man toks naivus, kad net kailas. Iš kur jie tiek globėjų gaus? ir kodėl tie globėjai šiandien neima vaikų, jai tokia galimybė tikrai yra? ka jie darys su vaikais, kurie niekas nenorės globoti?
kaip globotinių tiek daug kaži ar per 5 m jų sumažės...


Kanu reikia iškast, tu teisi, tik aš juos anksčiau paskui daiginu, kad paaugtų ir jau tokius paaugusiu nešu kai galiima į lauką.

Dėl naktinio vaiksčiojimo nesidomėjau, gal tu ir teisi, tiesiog tau sunku, aš sakau, gal kokios arbatėlės prieš naktį, pakalbėti su vaiku... maniškiai irgi ateina kartais patys, bet dažniausiai taip tyliai atsigula šalia, kad kartais negirdžiu, kartais jaučiuosi kaip silkė kai visi suguža, kartais pati atsinešu kurį nors kai einu miegot, nes prašo prieš užmiegant. Gal tu pašnekėk su Ugne, kad pati ateitų jei nori mamos naktį smile.gif.

Gražūs batai gerai smile.gif, bet jo kaime ir iki mašinos nueiti dabar tai iššūkis batams.

Laukiu normalių orų, geresnės savijautos ir varom į Varnikus smile.gif.

Kaip jūsų vaikučiai? Mano Vytaute viena grupėj nuo pirmadienio, pradėjo kosčioti nuo slogos atsigulus, jau antra naktis, Medutei čiandien irgi negraži sloga, Nojus kosti irgi nuo slogos, tai aš kaip ant adatų, kuris dabar iškris.

Dėl globos namų panaikinimo, idėja gera, bet kaip tu sakai iš kur tiek globėjų... kaip išvengti tų pasipinigavimo atvejų... ir taip, kas bus su vaikais tokiais, kurie gyvena specializuotuose namuose kaip Švėksnos....

Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2015 02 26, 14:16)
Kanu reikia iškast, tu teisi, tik aš juos anksčiau paskui daiginu, kad paaugtų ir jau tokius paaugusiu nešu kai galiima į lauką.

Dėl naktinio vaiksčiojimo nesidomėjau, gal tu ir teisi, tiesiog tau sunku, aš sakau, gal kokios arbatėlės prieš naktį, pakalbėti su vaiku... maniškiai irgi ateina kartais patys, bet dažniausiai taip tyliai atsigula šalia, kad kartais negirdžiu, kartais jaučiuosi kaip silkė kai visi suguža, kartais pati atsinešu kurį nors kai einu miegot, nes prašo prieš užmiegant. Gal tu pašnekėk su Ugne, kad pati ateitų jei nori mamos naktį smile.gif.



Kaip jūsų vaikučiai? Mano Vytaute viena grupėj nuo pirmadienio, pradėjo kosčioti nuo slogos atsigulus, jau antra naktis, Medutei čiandien irgi negraži sloga, Nojus kosti irgi nuo slogos, tai aš kaip ant adatų, kuris dabar iškris.

Dėl globos namų panaikinimo, idėja gera, bet kaip tu sakai iš kur tiek globėjų... kaip išvengti tų pasipinigavimo atvejų... ir taip, kas bus su vaikais tokiais, kurie gyvena specializuotuose namuose kaip Švėksnos....


o galima taip daryti ir susvogūninėmis gėlėmis? tarkim narcizais? aš pernai jų turėjau, bet žiemai tikrai neiškasiau, sugalvojau daugiau jų turėt tai galių juos kova padaiginti namie, o balandi nešti į lauka ar pan?

tai ji pradeda šaukt mama, mama mamyte, prašau ateik...kita karta pas mane ateina, bet esmė, kad judėjimas vyksta. priimu ta kaip laikinumą, jai vadovausimes Domo pavizdžiu liko dar 3 metai biggrin.gif

nežinau, nelabai domiuosi savo vaikams, man jų ligos nuolatinė būsena, kad net nelaikau ligomis. Dabar aš liga traktuoju: temperatūra, anitibiotikus, ligoninė, jai nėra nei vieno minėtu veiksnių, vadinas normalų smile.gif
tfu tfutfu galiu pasidžiaugti, kad sumažėjo Ug slogų, nors rodės kiaurai su snargliu, Domas gi irgi tai nosį tampė, tai krekšė, tai refliuksas, tai asmta, bet dabar ramu unsure.gif

čia iš serijos "gerais norais kelias į pragarą gristas" . eilini kartą rūpinamasi pasekmių neutralizavijų, o ne veiksmų prevencija doh.gif aš kartais pagalvoju, kad reiktu Lietuvai bent lašelio Norvegijos tvarkos, kad vaikai būtu gerbiami ir tinkamais jais rūpintus tėvais, globėjai...o pas mus tik paukšt naują vietą randą kur vaikus sugrusti, o 5 vaikus valstybės globai atidavus motina šešta gimdo... doh.gif
Atsakyti
Sveikos.
Buvom poliklinikoj šiandien ir visai pamiršau paklausti dėl kraujo tyrimo sau, ot tuščiagalvė. Bet tirtis reikia. Kaškoniuk, o tu mėginai kavą su citrina pagerti? Magnis geras priešmigrenininkas.

Kelias vis dar maklynė. Šįryt jau ir Sania su sharanu pakibęs buvo, vos išsiklampėm. Greičiau pagerėtų, man pirmadienį svarbus susitikimas ryte. Mes kiemą skalda pilsim, bet kolkas dar nepritaupėm jai. Neplanuotai gausis išlaidos riboženklių atstatymui, kaimynai savo sklypus ardami, mums visus stulpelius išvartė, panaikino. Tai užpykau ir pasikalbėję su mylimuoju, nusprendėm, kad belen kokią, bet tvorą pasistatysim. O po to jau geresnei kaupsim.

Grįžom iš poliklinikos, tai Madam jau snarglį patampo. Ėmiausi greitojo gydymo, tik kad neatkristų. Šeštadienį dar pirtyj painhaliuosim eukaliptais.

Dėl vaikų namų naikinimo, absurdo teatras. Dar viena utopinė mūsų valdančiosios mintis. Šeimynom reikalavimus belen kokius iškėlę, jiems stažas neina vaikučius auginant. Įsivaikinti ar paimti globai irgi reikalavimai aukšti. Tai nedaug kas ir ryžtasi. Plius, pas mus daugiau negatyvo nei pozityvo skleidžiama apie vaikus iš tokių įstaigų, kad jie užaugs niekam tikę ir panašiai. Tai kaip jie tikisi, tokį požiūrį visuomenei įkalę, naikinti namus?

Dėl kariuomenės- aš už. Turiu ne vieną pavyzdį iš pažįstamų rato, kurie buvę visiški niekam tikę, pradedantys nusigerti, grįžę sukūrė tvirtas šeimas, stojo mokytis, galų gale liko tarnauti. Nesuprantu, kodėl išvis šauktiniai buvo panaikinti.
Papildyta:
Dėl prasto vaikų miego- maniškė niekad neišmiega visos nakties. Nuo 2.00 pradeda prabudinėti, maltis, kalbėti, rėkti, kažkur eiti. Ir taip kas nakt. Arbatos nepadėjo, sirupukas homeopatinis taip pat, nei maudynės prieš miegą. Laukiu kol peraugs smile.gif savaitgaliais mb mane lepina, pasiima Madam miegot kartu, o aš pailsėt gaunu, kad nebėgiot visą naktį tarp lovų smile.gif
Papildyta:
Sergantiems - sveikatos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2015 02 26, 15:37)
. Kaškoniuk, o tu mėginai kavą su citrina pagerti? Magnis geras priešmigrenininkas.

Kelias vis dar maklynė. Šįryt jau ir Sania su sharanu pakibęs buvo, vos išsiklampėm. Greičiau pagerėtų, man pirmadienį svarbus susitikimas ryte. Mes kiemą skalda pilsim, bet kolkas dar nepritaupėm jai. Neplanuotai gausis išlaidos riboženklių atstatymui, kaimynai savo sklypus ardami, mums visus stulpelius išvartė, panaikino. Tai užpykau ir pasikalbėję su mylimuoju, nusprendėm, kad belen kokią, bet tvorą pasistatysim. O po to jau geresnei kaupsim.

Dėl vaikų namų naikinimo, absurdo teatras. Dar viena utopinė mūsų valdančiosios mintis. Šeimynom reikalavimus belen kokius iškėlę, jiems stažas neina vaikučius auginant. Įsivaikinti ar paimti globai irgi reikalavimai aukšti. Tai nedaug kas ir ryžtasi. Plius, pas mus daugiau negatyvo nei pozityvo skleidžiama apie vaikus iš tokių įstaigų, kad jie užaugs niekam tikę ir panašiai. Tai kaip jie tikisi, tokį požiūrį visuomenei įkalę, naikinti namus?

Dėl kariuomenės- aš už. Turiu ne vieną pavyzdį iš pažįstamų rato, kurie buvę visiški niekam tikę, pradedantys nusigerti, grįžę sukūrė tvirtas šeimas, stojo mokytis, galų gale liko tarnauti. Nesuprantu, kodėl išvis šauktiniai buvo panaikinti.

Dėl prasto vaikų miego- maniškė niekad neišmiega visos nakties. Nuo 2.00 pradeda prabudinėti, maltis, kalbėti, rėkti, kažkur eiti. Ir taip kas nakt. Arbatos nepadėjo, sirupukas homeopatinis taip pat, nei maudynės prieš miegą. Laukiu kol peraugs smile.gif savaitgaliais mb mane lepina, pasiima Madam miegot kartu, o aš pailsėt gaunu, kad nebėgiot visą naktį tarp lovų smile.gif



kava su citrina?kas čia per patiekalas?
magnis ir man veiksmingas

tai išstumei ji? biggrin.gif dėl skaldos tai aišku geras daiktas, bet brangus, pas mus tėvelis dar senai seniai keme buvo suoragnizavęs žvyro, bet išvažiavimo keliukas laukia, jai nežinot aš pati ji remontuoju akmenimis, plitgaliais cool.gif biggrin.gif
Dėl tų stulpelių ir tvoros, tai vien tdėl, kad pastumė stulpelį tai jiems žemės dokumentuose nepadaugės, bet jai jums nesmagu, aišku galima kokia tvorytę simbolišką organizuotis

tai va, istatiminė bazė visai nepalanki globai šeimoje. Būtu taip: duotu namą, etatą mama, etata padejeja , eina stažas alga, gal dar galima būtu ka galvoti...man rodos tokiu modelių gal kažkur Lietuvoje dirbama, gal sos kaime

dėl kariuomenės, tai visai norėčiau, kad mano sunus eiti ir disciplinos pamatytu, bet jai dabar sugalvotu šeimos maitintoja iš manęs atimti ir palikti jauna gražia 9 mėn viena... schmoll.gif
mb tai visada žiūri nedažiūri žinių, susinervuoja, ir vos ne džiuvėsius į tašę krauną, armijon ruošiasi biggrin.gif (ji netarnavęs)

drinks_cheers.gif va va, sutaupiau arbatai, sirupiukui ir vandens vakarinėm maudynėms biggrin.gif na tiesiok vaikas žmogus, o jie ne visi vienodi smile.gif

tai kad jau prakabom apie nuomonės, kaip jus Austėja Lansbergienė ir jos idėjo?
Atsakyti
Kava su citrina gerai, kai artėja migrenos priepuolis, bet jau kai prasideda nebepadės.

Nestūmiau, pats išmakalavo biggrin.gif kad brangus malonumas, tai taip. Bet skaičiuojant ilgesnio tarnavimo laiką, nereikalavimą papildomų investicijų kasmet, tai atsiperka tas brangumas.

Dalyt, nieks Tavo vyro per prievartą neims biggrin.gif yra du vaikai šeimoj, tai tik pats vyras savanoriškai gali pareikšti eiti norą tarnaut smile.gif man dar juokinga, kad ims su AUKŠTUOJU tik iki 38 metų biggrin.gif tai įsivaizduokim kokį programišių,kuris 9 mėnesius vietoj klavišų spaudžiojimo turės rūkloj miškuose miegot biggrin.gif ot gynėjas smile.gif
Papildyta:
Sos kaimas galgi panašiausias į jų pasirinktą viziją. Bet man ten valdžia nepatiko. Pamenu, surinkom žaislų, rūbų, avalynės, viskas išskalba, išlyginta, gražiai sudėta. Nuvežam ten, o kažkokia prie valdžios- neimsim, sako. Nuvežkit į valyklą, kad ant kiekvieno daikto būtų valyklos lapukas, tada galit atiduot. Nu ir eikit, galvoju, šunims šieko pjaut.

Galėtų pirkt sodybą, kad vaikai ir daržą mokėtų prižiūrėti, vištą palesint. Skaičiau straipsnį apie šeimynas, tai viena mama pasakojo, kad reikalavimas net iki tokio, kad būtų galingas gartraukis, kad namie maisto kvapų nebūtų. Nu kai briedas...
Papildyta:
A.Lansbergienės kažkaip nesu sekėja, tai neturiu ką pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2015 02 26, 16:17)

Nestūmiau, pats išmakalavo biggrin.gif kad brangus malonumas, tai taip. Bet skaičiuojant ilgesnio tarnavimo laiką, nereikalavimą papildomų investicijų kasmet, tai atsiperka tas brangumas.

Dalyt, nieks Tavo vyro per prievartą neims biggrin.gif yra du vaikai šeimoj, tai tik pats vyras savanoriškai gali pareikšti eiti norą tarnaut smile.gif man dar juokinga, kad ims su AUKŠTUOJU tik iki 38 metų biggrin.gif tai įsivaizduokim kokį programišių,kuris 9 mėnesius vietoj klavišų spaudžiojimo turės rūkloj miškuose miegot biggrin.gif ot gynėjas smile.gif

Nu ir eikit, galvoju, šunims šieko pjaut.

Galėtų pirkt sodybą, kad vaikai ir daržą mokėtų prižiūrėti, vištą palesint. Skaičiau straipsnį apie šeimynas, tai viena mama pasakojo, kad reikalavimas net iki tokio, kad būtų galingas gartraukis, kad namie maisto kvapų nebūtų. Nu kai briedas...

A.Lansbergienės kažkaip nesu sekėja, tai neturiu ką pasakyt smile.gif


pas mus tai kiemas gal kokia 1 sav problematiškesnis būna, o paskui visas gėris prasideda, kai iš kaimo išvažiuoti norisi biggrin.gif šiaip patogu, kai gražu, švaru ant kiemo ir negalvoji, kaip tas atsiperka

aš tai ta suprantu, jis nesupranta, aš vakare virtuvėje tarnauju, jis žiūri kambaryje žinias nervinas, iki galo nepažiūri, kviečia mane išsakyt nuomone, o aš puse mačius, pusė nemačius teikti išvadų neskubu
bet tie su aukštuoju iki 38 m ekonomikai naudingesni, nei ginybai, manau mus atsižvelgta ne tik į moteriška įstatymų siūlymą, bet ir krašto apsaugos vadovų darbinę patirtį, kad profesionalai naudingesni

eina sau...man pačiai susidaro įspūdis , kad globos istaigos perteklinai aprūpintos materialiais dalykais, bet labiausiai ten trūksta žmogiško kapitalo, kad bent 5 vaikai 1 mama (auklę ) turėtu
(oi gi ir Čižiūnuose, Auškštadvario sen. yra etatas mama, bet tai mamai labai sunku gal 14 vaikų, juos į mokyklą, pas gydytojus, ekskursijas reikia vežiot, slaugyt ir pan. )

iš serijos šeimose gyvenantis vaikai neturi tokių sąlygų, kai globos namuose arba globėjų šeimose

tai ri nereikia būti sekėja, aš tave galėčiau apšviesti smile.gif edukologijos mokslu daktarė, svajonių sodas darželio vadovė, lansbergio anūko žmona. Bet aišku labausiai imponuoja, kaip mama ir edukologe, nes pabrėžė, kad vaikų negalima mušti, su jais reikia kalbėti, reikia lesiti vaikui sumuštinį pasidaryti, knygelės skaityti, gerbti ir pan. naujamadė tokia, tik va sunkiau sutinku su jos idėja, kad tėavi turi kūlversčiais versti, kišenes kratyti, dėl geresnio vaiko išsilavinimo, geriausių mokyklų ir pan. (nepraktiška visai)

Atsakyti
Sveikos damos mirksiukas.gif ir su Naujais Metais biggrin.gif

Sveikatytes sergaliukams 4u.gif

Uzmaciau sportuojat, kaip sekasi pritupimai?
menesi atlaikiau siuos pratimus, bet ribos 70 kartu neperzengiau

MEs laikomes neblogai: vaikai, puodai, namai smile.gif Bet siaip tfu tfu tfu, ligos nepuola, na tik snargliukai kada ne kada uzklumpa. Vyresniokai eina sulion dar vis noriai, nors vidurinelis nenori skaityti (su lietuviu kalba sunkiai sunkiai). Maziukas ir jau rodo ka moka smile.gif

Tai ziemos daugiau nebus? biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2015 02 26, 17:11)

Uzmaciau sportuojat, kaip sekasi pritupimai?
menesi atlaikiau siuos pratimus, bet ribos 70 kartu neperzengiau

Maziukas ir jau rodo ka moka smile.gif

Tai ziemos daugiau nebus? biggrin.gif


Aš daugiau 50 nedarau, koja išnyra. Dabar geriau pilates pratimukus tai sričiai padarau smile.gif

Fainiai, o ką jau moka? smile.gif

Tikiuosi, kad nebus smile.gif įdomu, ką šįryt Galvonaitė sakė per lrt.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2015 02 26, 19:02)
Aš daugiau 50 nedarau, koja išnyra. Dabar geriau pilates pratimukus tai sričiai padarau smile.gif

Fainiai, o ką jau moka? smile.gif

Tikiuosi, kad nebus smile.gif įdomu, ką šįryt Galvonaitė sakė per lrt.smile.gif

o kaip tu atsilenkimus darai? pilnai susilenki ar tik iki puses?

pries valentinke ismoko sliauziot, per valantina isdygo 2 dantukai ir pats atsisedo, o vakar jau isikibes ismoko atsistoti smile.gif dziaugiames dar ir visokiais idomiais garsais, kuriuos moka istarti tik mazi vaikai ir girti zmones biggrin.gif

va va, ir as laukiau Galvonaites, bet vaikai filmukus ijunge ir praziopsojau jos komentarus


O kaip madam?

Beje, Dalyt, persidazei plaukus?
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2015 02 26, 19:15)
o kaip tu atsilenkimus darai? pilnai susilenki ar tik iki puses?

pries valentinke ismoko sliauziot, per valantina isdygo 2 dantukai ir pats atsisedo, o vakar jau isikibes ismoko atsistoti smile.gif dziaugiames dar ir visokiais idomiais garsais, kuriuos moka istarti tik mazi vaikai ir girti zmones biggrin.gif


O kaip madam?


10 pusinių, 10 pilnų, 10 su vaiku ant lenktų kojų, tada vėl nuo pradžių, ir taip 2-3 kartus iš eilės. Dar nuo kamuolio pamėginau, tai gerai veikia tik viršutiniams pilvo raumenims, o man apatinį riebalą svarbiau numušti smile.gif šiaip, viską, kas gulom daroma, darau su Madam. Užsilipa kur nors, o aš jau pasirenku kokį pratimuką atlikti smile.gif laukiu vasaros, lanką vėl mėginsiu pasukti.

Bet tai koks šaunuolis smile.gif tuoj prasidės linksmiausias laikas vaikščiojimo smile.gif

Madam su ragučiais. Tokia ožkytė mažytė. Su kalbėjimu visai sustojo, nenori kalbėt normaliai ir tiek. Net siutas imt pradeda. Lipa aukščiausiai, šokinėja nuo baldų ant žemės, aš kasdien vis labiau jaučiu prasikalančius žilus plaukus. Įvedėm pamąstymų fotelį
kai ką negerai padaro, pasodinu ten, paaiškinu už ką ir nustatau laikmatį kiek turės sėdėt. Lyg ir veikia, bet... Šiandien pareinu iš virtuvės, kreida išpaišytos visos grindys, o ji jau save nubaudus, sėdi ir verkia krokodilo ašarom tam fotelyj biggrin.gif toks juokas suėmė, kad vos susilaikiau ir išėjau atgal į virtuvę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2015 02 26, 18:11)
Sveikos damos  mirksiukas.gif ir su Naujais Metais  biggrin.gif


Uzmaciau sportuojat, kaip sekasi pritupimai?



labas, su naujais ir tave:D
ant ketvirtos dienos palūžau biggrin.gif

QUOTE(jjurgitas @ 2015 02 26, 20:15)

va va, ir as laukiau Galvonaites, bet vaikai filmukus ijunge ir praziopsojau jos komentarus


Beje, Dalyt, persidazei plaukus?


kaip pažystama , aš irgi labas rytas per tuos filmukus negaliu pažiūrėt

ne, neklauk kodėl ir pinigų ir laiko ir plaukų gaila doh.gif kenčiu biggrin.gif
kada pakeliui eisiu į kirpykla pasiirpti ar ko, reiks persidažyt

QUOTE(Brashkiene:) @ 2015 02 26, 21:32)

kai ką negerai padaro, pasodinu ten, paaiškinu už ką ir nustatau laikmatį kiek turės sėdėt. Lyg ir veikia, bet... Šiandien pareinu iš virtuvės, kreida išpaišytos visos grindys, o ji jau save nubaudus, sėdi ir verkia krokodilo ašarom tam fotelyj biggrin.gif toks juokas suėmė, kad vos susilaikiau ir išėjau atgal į virtuvę smile.gif


vadinas vaias gerai suprato, kam tas kreslas

aš kartais žiūriu "kviesit auklę" tai ten irgi dažnai taikomas šis metodas
aš tai turbūt labai nedisciplinuota su vaikų auklėjimų, neturiu normalių bausmių, ai gi aš ta naujamadė mama, kur skatinimais ugdo vaiką biggrin.gif neklauskit apie efektyvumą biggrin.gif jis dar nepaskaičiuotas biggrin.gif

--

kai džiaugiuosi, kad atšilo, darbe normali temperatūra, apsirengus, kaip namie, o ne kaip jurtoje smile.gif
Atsakyti
Na, mergaitės, kaip kovo 8 atšventėt?
Aš tai vėl į Varnikus važiavau prasieiti. Pirmą kartą saviškį išsitempiau kažkur į gamtą pasivaikščioti. Sutikom gyvatę. Ne, ne žaltį. Gyvatę! kai susigrūdom 3 poros ir ketvirtos merginos komoanjonas šuo - maniškis vaizdavo herojų biggrin.gif nubrido į tą raistą, pasiėmė pora pagalių - numetė gyvatę. Po to visi nešėm kudašių smile.gif Kitos panos plojo jam ir sakė - "valio". Juokiausi, kad jis dienos didvyris thumbup.gif

įsivaizduojat, skaitau pilkus atspalvius. net gėda... doh.gif bet kaip koks Haris Poteris - įtraukia blush2.gif Netyčia pažiūrėjau filmą, nes pasipainiojo po akim lietuviškai įgarsintas - pažiūrėjau ką gi ten taip visi žiūri ir skaito. užkabino, tai pasiskolinau iš draugės elektroninę skaityklę. negaliu atsitraukti nuo knygos biggrin.gif

Atsakyti