Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

QUOTE(venddetta @ 2015 03 09, 20:17)
Na, mergaitės, kaip kovo 8 atšventėt?
Aš tai vėl į Varnikus važiavau prasieiti. Pirmą kartą saviškį išsitempiau kažkur į gamtą pasivaikščioti. Sutikom gyvatę. Ne, ne žaltį. Gyvatę! kai susigrūdom 3 poros ir ketvirtos merginos komoanjonas šuo - maniškis vaizdavo herojų biggrin.gif nubrido į tą raistą, pasiėmė pora pagalių - numetė gyvatę. Po to visi nešėm kudašių smile.gif Kitos panos plojo jam ir sakė - "valio". Juokiausi, kad jis dienos didvyris  thumbup.gif

įsivaizduojat, skaitau pilkus atspalvius. net gėda...  doh.gif  bet kaip koks Haris Poteris - įtraukia blush2.gif Netyčia pažiūrėjau filmą, nes pasipainiojo po akim lietuviškai įgarsintas - pažiūrėjau ką gi ten taip visi žiūri ir skaito. užkabino, tai pasiskolinau iš draugės elektroninę skaityklę. negaliu atsitraukti nuo knygos biggrin.gif


mb pamiršo, kad tokia diena yra biggrin.gif sūnelis davė man eurą, kad šokoladą nusipirkčiau KOKĮ NORI biggrin.gif tai mb paskui jautėsi kaip prigautas, nes ir kaimynas pasveikino, kiti vyrai, tik jis ne. Laukiu kompensacijos tongue.gif


dėl gyvatės tai fui fui fui

vėl su buvusiu (esamu) bandai? turbūt tavo katė ji sužavėjo, kaip ir visus? biggrin.gif

o draugė thumbup.gif
knyga geriau, mano draugė važaivo su vyru irgi neperlabiausiai patenkinti liko filmu
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2015 03 10, 10:50)
mb pamiršo, kad tokia diena yra biggrin.gif sūnelis davė man eurą, kad šokoladą nusipirkčiau KOKĮ NORI biggrin.gif tai mb paskui jautėsi kaip prigautas, nes ir kaimynas pasveikino, kiti vyrai, tik jis ne. Laukiu kompensacijos tongue.gif
dėl gyvatės tai fui fui fui

vėl su buvusiu (esamu) bandai? turbūt tavo katė ji sužavėjo, kaip ir visus? biggrin.gif

o draugė thumbup.gif
knyga geriau, mano draugė važaivo su vyru irgi neperlabiausiai patenkinti liko filmu


Šaunuolis Domas thumbup.gif

Prajuokino komentaras apie katę biggrin.gif ne, jis čia būna stabiliai/ reguliariai (viskas vis dar taip pat).
jei atvirai, tai ne jį mano katė sužavėjo, bet jis mano katę biggrin.gif ji eina dėl jo iš proto biggrin.gif

knyga man visai kitokia, nei filmas. Filmas užkabino, bet jis tikrai prastai susuktas, aktorių vaidyba neįtikinanti. Dar jis - nieko, bet ji - visiškai netikusi aktorė šitam amplua.
Knygoj tie herojai visai kitokie. Ypač ji! Kadangi filme mačiau intrigą, bet nemačiau nieko daugiau - tenka knygą skaityt, kad pamatyčiau kokie tie herojai iš tikro smile.gif ir kodėl taip elgiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(venddetta @ 2015 03 10, 20:48)

knyga man visai kitokia, nei filmas. Filmas užkabino, bet jis tikrai prastai susuktas, aktorių vaidyba neįtikinanti. Dar jis - nieko, bet ji - visiškai netikusi aktorė šitam amplua.
Knygoj tie herojai visai kitokie. Ypač ji! Kadangi filme mačiau intrigą, bet nemačiau nieko daugiau - tenka knygą skaityt, kad pamatyčiau kokie tie herojai iš tikro smile.gif ir kodėl taip elgiasi smile.gif


prasisdėjo...analizės literatūros veikalo biggrin.gif
tikrai tas filmas nei šioks nei toks, norisi savo versiją turėt biggrin.gif

---

aš tai ant adatų...pas mus vaikai mokykloe labai serga, va ir šiandien sakau, kodėl jūs ne pamokese, sako, o mūsų labai mažai, klasėje po 1 vaiką likę doh.gif iš Domo klasės 1 mergaitė atrikto, bet su aukšta temperatūra, visa jų šeima serga...mastau kada čia ta mūsų eilė bus...kaip nenoriu....o serga daug, ypač vyresni mokiniai...galėčiau sakyt, kad pajautė pavasarį, per anksti išsirengė, bet negaliu, visa šeima dėl to nesuserga, kad vienas plikinėja doh.gif

---

o mes vakar taip pasidžiaugėm išeigine, pasibuvom namie, su dviračiu prasilekėm, lauke pasitvarkėm, dešrelių pasikepėm, pirti pasikaitinom su vaikučiais (tik Ugnė piko, kad tas tete ja su vanta muše) super...su aimynu juokiames, kad mes kaip Amerikiečiai valstybines šventes švenčiam linksmai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos:)
Mes išeiginiaujam ir išeiginiaujam smile.gif per dvi dienas kiemą išsigrėbojau, akmenų pasirinkau, pasikasiau, miške pasivaikščiojom smile.gif O šiandien orelis, kad net lįst niekur nesinori....

Noriu naujų batų,,, nu verkiant,,,, bet tokių pacaniškių, su kniedėm ir aukštais kulnais biggrin.gif smegenis baigiu pamesti jau turbūt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2015 03 12, 15:14)
Sveikos:)
Mes išeiginiaujam ir išeiginiaujam smile.gif per dvi dienas kiemą išsigrėbojau, akmenų pasirinkau, pasikasiau, miške pasivaikščiojom smile.gif O šiandien orelis, kad net lįst niekur nesinori....

Noriu naujų batų,,, nu verkiant,,,, bet tokių pacaniškių, su kniedėm ir aukštais kulnais biggrin.gif smegenis baigiu pamesti jau turbūt biggrin.gif


aš irgi vakar tik ir norėjau lauke būt, nes žinojau, laukia niūrios dienos...o šiaip skubu apsiliuobti namuose (na spintų revizija, virtuvių spinteles išvalyt...) nes kai bus šilta neprisiversiu niekaip

pasiutelė biggrin.gif aš irgi NORIU naujų batų smile.gif bet truputi paprastęsniu, tai nebeždžioniausiu tavęs biggrin.gif

man tai tie kulnai rrrrr žiauriai gražu, bet kai į darba einu žvirkeliu, pramogaujam aktyviai....turiu vienus vos 6 cm aukščio, tai kada nekada išsitraukiu gražuolius, net nuo Ugnės paslėpus, kad ta netampytu, paprastesnius davus
Atsakyti
Labu,
QUOTE(venddetta @ 2015 03 09, 20:17)
Na, mergaitės, kaip kovo 8 atšventėt?
Aš tai vėl į Varnikus važiavau prasieiti. Pirmą kartą saviškį išsitempiau kažkur į gamtą pasivaikščioti. Sutikom gyvatę. Ne, ne žaltį. Gyvatę! kai susigrūdom 3 poros ir ketvirtos merginos komoanjonas šuo - maniškis vaizdavo herojų biggrin.gif nubrido į tą raistą, pasiėmė pora pagalių - numetė gyvatę. Po to visi nešėm kudašių smile.gif Kitos panos plojo jam ir sakė - "valio". Juokiausi, kad jis dienos didvyris  thumbup.gif

įsivaizduojat, skaitau pilkus atspalvius. net gėda...  doh.gif  bet kaip koks Haris Poteris - įtraukia blush2.gif Netyčia pažiūrėjau filmą, nes pasipainiojo po akim lietuviškai įgarsintas - pažiūrėjau ką gi ten taip visi žiūri ir skaito. užkabino, tai pasiskolinau iš draugės elektroninę skaityklę. negaliu atsitraukti nuo knygos biggrin.gif


Knyga įtraukė, pirma dalis, bet antra ir trečia prastesnės, nes tikrai neišlaiko intrigos, skurdus literatūriniu požiūriu žodynas, kuris kartojasi ir mane retkarčiais trikdė... tiesiog meilės romanas moterims, kuris visgi skaitosi lengvai ir maloniai. filmą irgi žiūrėjau, tai nenuvylė smile.gif, nes man filmas visada būna prasčiau už knygą, taigi tikėjausi, kad bus silpnas. Kai nėra lūkesčių nėra ir nusivylimo, bet mane labai veža skaityti nuomonės apie filmą, kai žmonės bando jį sumalti į miltus lotuliukas.gif , man taip ir knieti paklausti tai ko tu tikėjaisi jei knygą skaitei?... Jei neskaitei tai pasimovei ant raktinių žodžių naudojamų reklamoij - o čia gerai sudirbo reiškias smile.gif. Plius filmo žiūrimumas po pirmo savaitgalio krito septyniasdešimt ar aštuoniasdešimt procentų - tai tik patvirtina, kad filmas silpnas. Dar man aktoriai, prastas pasirinkimas, nors aš labiau kritikuočiau aktorių vaidinantį Grėjų ir ne dėl to, kad jis visai neatitiko mano vaizduotėje susikurto ax.gif , netgi Matt Bromer nelabai, bet jis tikrai geriau suvaidintų nei dabartinis Grėjus. Visgi reikia sutikti, kad kūrėjai savo pasiekė ir uždirbo nepersistengę nei su brangiais aktoriais, nei su scenarijaus adaptacija, nei su fantazijos perkėlimu į ekraną.


Aš jau nuo vakar šiltnamį tvarkausi, šiaip sutvarkytas jis jau iš rudens, bet dabar jau ruošiuosi sėti, tiksliau rytoj sėsiu. Taigi ruošiu duobes pomidorams/agurkams, nes salotas sėsiu į tarpus ir gaudau ryšį su žeme smile.gif Kaifas, šiandien nors oras ne koks, bet šiltnamyje visai maloniai praleidau pora valandų....

Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2015 03 12, 23:38)
Visgi reikia sutikti, kad kūrėjai savo pasiekė ir uždirbo nepersistengę nei su brangiais aktoriais, nei su scenarijaus adaptacija, nei su fantazijos perkėlimu į ekraną.

Aš jau nuo vakar šiltnamį tvarkausi, šiaip sutvarkytas jis jau iš rudens, bet dabar jau ruošiuosi sėti, tiksliau rytoj sėsiu. Taigi ruošiu duobes pomidorams/agurkams, nes salotas sėsiu į tarpus ir gaudau ryšį su žeme smile.gif Kaifas, šiandien nors oras ne koks, bet šiltnamyje visai maloniai praleidau pora valandų....


profesionali apžvalga smile.gif thumbup.gif

o ka tu sėsi? pas tave gi paprastas, ne šildomas šiltnamis? (klausiu, nes gal ir man reikia biggrin.gif )

o duobes ruoš kodė? kad paskui nereikėtu salotų rauti ar kaip? tu gal į jas trąšų pili?

agurkus, pomidorus pati daigini?
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2015 03 13, 11:37)
profesionali apžvalga smile.gif  thumbup.gif

o ka tu sėsi? pas tave gi paprastas, ne šildomas šiltnamis? (klausiu, nes gal ir man reikia biggrin.gif )

o duobes ruoš kodė? kad paskui nereikėtu salotų rauti ar kaip? tu gal į jas trąšų pili?

agurkus, pomidorus pati daigini?


taip paprastas mano šiltnamis, bet po agro plėvele, pasisėjau kelių rūšių salotų, ridikų, krapų, bazilikų, šiemet dar ir daugiagalvių svogūnų laiškams prikišau, dar reikės špinatus pasėti ir dar gal kažkas...

duobes, kad paskui nereiktų raut salotų - kokia tu nuovoki wink.gif, pomidorams dar kasiau giliau, nes ir vištų mėšlo šiemet dėjau, tikiuosi nenudegs šaknys, nes nėra labai giliai kur kastis. Plius juos giliau reikia sodinti, kad priaugintų daugiau šaknų
Atsakyti
Prakalbot apie pomidorus - tai pasigirsiu, kad mano pernykščiai vazoniniai pomidorai įrodinėja, kad yra daugiamečiai (nors ant pakelio parašyta, kad vienmečiai). dar kokia viena kita šilta savaitė ir jau skinsiu pavasarinius pomidoriukus wub.gif jei tik mano mažoji nenuraškys jų pirma lotuliukas.gif kol kas citrinžolės vazonėlio barjerio neįveikia, tai pomidorai saugūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(venddetta @ 2015 03 15, 22:11)
Prakalbot apie pomidorus - tai pasigirsiu, kad mano pernykščiai vazoniniai pomidorai įrodinėja, kad yra daugiamečiai (nors ant pakelio parašyta, kad vienmečiai). dar kokia viena kita šilta savaitė ir jau skinsiu pavasarinius pomidoriukus  wub.gif  jei tik mano mažoji nenuraškys jų pirma  lotuliukas.gif  kol kas citrinžolės vazonėlio barjerio neįveikia, tai pomidorai saugūs smile.gif


Kažkur skaičiau, kad pomidorus galima auginti kaip daugiamečius, bet niekad nebandžiau, nes aš jų vazone neauginu. O tu vazone laikei per žiemą namuose?
Atsakyti
aš juos pernai pasisėjau į vazonus ir jie tebegyvena vazonuose. iki šiol. Per žiemą irgi skyniau pomidoriukus. retai ir po vieną ar du, bet visą laiką vedė vaisius proporcingai pagal tai kiek buvo šilumos ir saulės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(venddetta @ 2015 03 19, 23:43)
aš juos pernai pasisėjau į vazonus ir jie tebegyvena vazonuose. iki šiol. Per žiemą irgi skyniau pomidoriukus. retai ir po vieną ar du, bet visą laiką vedė vaisius proporcingai pagal tai kiek buvo šilumos ir saulės smile.gif


skamba gerai smile.gif, tik man palangių per mažai, kad pomidorus dar ant jų laikyti...
Atsakyti