Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių prietarai

O ar gali pulke (ta prasme pamerge ir pabroliu) buti jau vedusi pora? g.gif Mano jaunesnioji sesute jau vedusi, tačiau labai dar nori pamerge pabūt tongue.gif Kaip manot, nieko blogo? Ar cia irgi koks nors baisus prietaras gresia? ohmy.gif dry.gif
Atsakyti
Kiek zinau, yra prietaras, kad negali pulke buti susituokusiu poru g.gif Bet dabar nelabai kas paiso...jei labai laikaisi tu priataru, tai geriau, kad nebutu porose, o jei ne - tai pirmyn. biggrin.gif Zinau keleta jaunuju, kuriu porose buvo susituokusiu zmoniu. Ir nieko tongue.gif
Atsakyti
Na, tie prietarai, tai ir lieka tik prietarais unsure.gif Tik siaip idomu pasidare tongue.gif
Atsakyti
kai tekejo mano pussesere, tai mes vos ne vieninteliai buvom nevede... rolleyes.gif o kai mes zenijomes, tai ta puske su vyru buvo vieninteliai vede musu pulke... rolleyes.gif ir si savaitgali einam i vestuves - mes ir dar vieni draugai busim pulke, nors esam vede... biggrin.gif - bus puse tokiu, puse tokiu... wink.gif ai, jei nekreipi demesio, tai nieko tokio - svarbu nesureiksminti... biggrin.gif
Atsakyti
jei ir yra koks prietaras apie vedusias poras pulke, tai jis siais laikais reiksmes nebeturi. kiek zinau, tai buna pulkuose ir vede, bet tada kazkaip ju stovejimas zakse (gal ir baznycioj) skiriasi nuo nevedusiu. ta prasme, pamerge stovi is kitos puses pabroliui ir viskas. dabar nepamenu tiksliai is kurios ten puses stovi vede ir nevede, bet zodziu atvirksciai biggrin.gif
Atsakyti
stovejo kaip nevede ir buvo gerai... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tik pirsliai atvirksciai... biggrin.gif
Atsakyti
Mane prietarai tikerzina, o mano anyta kaip tycia galva pries vestuves isuze-ta daryk, to nedaryk. Virsune buvo, kai nutrukus sagutei ant sukneles, anyta puole ja siuti ir sugrudo per prievarta man siulu kuoksta i burna atseit cia taip reik per vestuves jei ka siuni. Net nesupratau kam...
O bobute liepe vestuviu diena stengtis pirmai pamatyti jauniki negu jis mane, tai bus mano virsus seimoje. Bet susijaudinus ir neatkreipiau demesi, kaip ten kas ka pamate...
Atsakyti
O ka reiskia, jei puokste namie pamirsti? Itariu, kad nieko gero g.gif
Atsakyti
QUOTE (Laiminga @ 2004 04 16, 09:41)
Per vestuves nuotakai negalima puostis perlu papuosalais, nes visa gyvenima verks. As patikejau ir nesipuosiau. smile.gif

As irgi apie sita prietara pasiskaiciusi, perlais nesipuosiau, nors labai grazu butu buve thumbup.gif Skaiciau, kad kiek perlu, tai tiek asaringu metu nusimato dry.gif
O siaip kitokiu prietaru nesilaikiau, nes nelabai jais ir tikiu. O is tikruju tai prietarai is musu gyvenimo kile. Juk kai kazkas nenusisekdavo, taip ir sakydavo, kad nu va butum kazko nepadariusi, butu taip neatsitike...LAbai lengva kalte suversti prietarams cool.gif
Atsakyti
mano drauge irgi norejo perlais puostis, bet kai pasakiau ta prietara, tai nebesidejo... unsure.gif
Atsakyti
va siandien isgirdau juokinga prietara tai pasakysiu ir jums biggrin.gif labai nsusisekusios vestuves buna kai tuokiesi ta menesi, kurio pavadinime yra raide R rolleyes.gif taip pat pasirodo vestuviu sekme lemia santuokos data, reikia sudeti metus, diena ir menesi, jei gaunasi dvizenklis skaicius ir ji reikia sudeti...taigi jei gaunasi 1 arba 9 tai yra patys laimingiausi skaiciai, o kas visa kita istorija nutyli blink.gif

nuo komentaru susilaikysiu, nes kai isgirdau pradejau juoktis ir tas zmogus, kuris man pasake ir giliai tuo tikejo,susinepatogino wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Drakulaite @ 2004 05 10, 09:50)
va siandien isgirdau juokinga prietara tai pasakysiu ir jums biggrin.gif labai nsusisekusios vestuves buna kai tuokiesi ta menesi, kurio pavadinime yra raide R rolleyes.gif taip pat pasirodo vestuviu sekme lemia santuokos data, reikia sudeti metus, diena ir menesi, jei gaunasi dvizenklis skaicius ir ji reikia sudeti...taigi jei gaunasi 1 arba 9 tai yra patys laimingiausi skaiciai, o kas visa kita istorija nutyli blink.gif

nuo komentaru susilaikysiu, nes kai isgirdau pradejau juoktis ir tas zmogus, kuris man pasake ir giliai tuo tikejo,susinepatogino wink.gif

Jetus tu mano, ko tik zmones neprisigalvoja, noredami savo nesekmingos santuokos priezastis bandydami suversti menesio raidei ar skaiciams... blink.gif
Atsakyti