Įkraunama...
Įkraunama...

Projektuojamės, gaminamės baldus patys

Sveiki,
matosi niekam nebekyla klausimų dėl konstravimo, visi jau moka patys smile.gif

Atsakyti
Sveiki, o vat aš su klausimu smile.gif
pagal mano viziją susirinkome lentinę spintelę. Nenorėjau to išlaižyto plokštės lygumo.
Žodžiu, dureles nupirkau Senukuose, nubalinau ir nulakavau. Dabar klausimas: kokius vyrius sudėti?
Senukuose konsultantas apie vyrius žino tik tiek: kur jie padėti biggrin.gif
Nuvažiavau į Ulmą, paklausiau gal išfrezuotų man skylutes vyriams durelėse, tai tiek veido raukymo pamačiau, kancofkėj sulaukiau komentaro "nusisamdykit meistą ir jis jums viską padarys". Žodžiu supykau. Namą pastatyt aš sugebėjau, spintelės susirinkt nesugebėsim??? Nusipirkau frezukę grąžtui ir skylutes pasidarėm durelėse patys - jokių problemų. Nusipirkom Senukuose kažkokius vyrius. Nu tikrai iš bendro išsilavinimo mes juos pirkom biggrin.gif Namie neturim net nei vieno baldo gamyklinio, kad pažiūrėtume kaip tos spintelės vyriai veikia biggrin.gif
Žodžiu kame problema: uždarius dureles, jos gerokai atitolę nuo spintos korpuso, gaunasi plyšys. Taip pat per mažas atsidarymo kampas, reikia kad atsidarinėtų plačiau.
Ant vyrių pokelio rašė taip: vyriai

Uždarytos durys atrodo taip: vaizdas iš viršaus

Spintelės vidus: vidus

Gal kas turit minčių ką mes padarėm ne taip? Ar kokius vyrius reiktų nusipirkti?
Atsakyti
gorada, patys vyriai siek tiek turi reguliuotis... Prisitraukti arciau toliau. Turetu but ant vyriu varztukai, tai atlaisvinkit juos ir pastume vel prisukit. Turetu sumazet tarpelis.
Atsakyti
taip reguliuojasi, bet jei pritraukiam daugiau, durelės remiasi darinėjamos.
Atsakyti
Gal kas zino kas prekiauja tokiais staliuku mechanizmais

http://www.balduera....-transformeriai
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 03 12, 10:25)
Sveiki, o vat aš su klausimu smile.gif
pagal mano viziją susirinkome lentinę spintelę. Nenorėjau to išlaižyto plokštės lygumo.
Žodžiu, dureles nupirkau Senukuose, nubalinau ir nulakavau. Dabar klausimas: kokius vyrius sudėti?
Senukuose konsultantas apie vyrius žino tik tiek: kur jie padėti biggrin.gif
Nuvažiavau į Ulmą, paklausiau gal išfrezuotų man skylutes vyriams durelėse, tai tiek veido raukymo pamačiau, kancofkėj sulaukiau komentaro "nusisamdykit meistą ir jis jums viską padarys". Žodžiu supykau. Namą pastatyt aš sugebėjau, spintelės susirinkt nesugebėsim??? Nusipirkau frezukę grąžtui ir skylutes pasidarėm durelėse patys - jokių problemų. Nusipirkom Senukuose kažkokius vyrius. Nu tikrai iš bendro išsilavinimo mes juos pirkom biggrin.gif Namie neturim net nei vieno baldo gamyklinio, kad pažiūrėtume kaip tos spintelės vyriai veikia biggrin.gif
Žodžiu kame problema: uždarius dureles, jos gerokai atitolę nuo spintos korpuso, gaunasi plyšys. Taip pat per mažas atsidarymo kampas, reikia kad atsidarinėtų plačiau.
Ant vyrių pokelio rašė taip: vyriai

Uždarytos durys atrodo taip: vaizdas iš viršaus

Spintelės vidus: vidus

Gal kas turit minčių ką mes padarėm ne taip? Ar kokius vyrius reiktų nusipirkti?

Su lankstais viskas gerai , negerai prisukta.
Papildyta:
QUOTE(dangis @ 2015 03 20, 11:10)
Gal kas zino kas prekiauja tokiais staliuku mechanizmais

http://www.balduera....-transformeriai

Bandykit furnitane žiūrėti
Atsakyti
Labas.
Gal žinote baldininką Kaune ar kur šalia Kauno? Reiktų, kad suprojektuotų virtuvinį su visais išmatavimais (lentynos, stalčiai ir pan.). Medžiagų turime, tereikia išsipjauti ir sutvertume patys.
smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Prieš porą metų darėmės patys keletą baldų iš LMDP plokštės.Draugai patys pasidarė lentynas spintai stumdomomis durimis - todėl padrąsino ir mus taip sutaupyti. Pačių stumdomų durų patys nesidėjome, bet pasidarydami patys lentynas sutaupėm tuo metu apie 500 Lt. Išsimatavau nišą ir susibraižiau kaip turėtų atrodyti lentynos su Autocad. Nemažai vaizdelių rusų kalba yra "youtube" su įrengimo procesu.
Labai panorėjau batų dėžės pagal užsakymą, todėl pradėjau domėtis ir nutarėm patys ją pasigaminti. Labai daug informacijos yra rusų internetiniuose puslapiuose, kaip pasigaminti įvairius baldus. Ten rinkausi info, bet gaminome dėžę pagal savo idėją. Likom patenkinti.
Toliau patys gaminomės rašomąjį stalą ir sekciją vaiko kambariui. Likome taip pat patenkinti.
Batų dėžės, stalo ir sekcijos projektavimui naudojausi demo versija baldų projektavimo programa "Pro 100". Gaila, kad ji demo versijoje, todėl negalėjau išsisaugoti brėžinių, todėl kiekvieną kart užsirašydavau reikalingus matmenis ir koordinates, kad kitą kart prisijungus galėčiau susivesti tai, ką buvau susikūrusi. Šia programa išmokau dirbti per youtube. Manau, su Autocad programa būtų buvę daug sunkiau tai suprojektuoti, taip pat būtų buvusi klaidų tikimybė. smile.gif
Atsakyti
Gal galite išduoti kokie tai rusų internetiniai puslapiai?
Atsakyti
O tikrai galiu pasakyti smile.gif Daugiausia info radau: http://www.makuha.ru/ , skyrelyje "Мебельные
технологии" smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
skiriu maždaug 2,20 m pločio sieną spintai. galėčiau daryt 1,00 m gylio (ir iki lubų). bet ar funkcionalu? patogu? gal turit patarimų ir minčių?... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2016 01 19, 16:53)
Sveiki,
skiriu maždaug 2,20 m pločio sieną spintai. galėčiau daryt 1,00 m gylio (ir iki lubų). bet ar funkcionalu? patogu? gal turit patarimų ir minčių?...  ax.gif

Jei tik spinta, tai 1 m gylio nepatogu, užtenka 0,6 m gylio, tiek kiek užima pakabinami rūbai, lentynose rūbai jau gaunasi dviem eilėm. O jei daryti kaip drabužinę, pakabinamiems rūbams skirti 0,6 m. gylio, tai praėjimui lieka labai mažai 0,4 m. Nebent matant kambario planą, galima kaip nors kitaip paplanuoti drabužinę.
Atsakyti